Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azért nem akar gyereket mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem akar gyereket mert már van neki egy?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, idén házasodtunk. Én már készenállnék arra, hogy gyerekünk legyen, ő is mondogatja, hogy szeretne még egyet. Már van egy 9éves fia más nőtől, viszont a mondogatáson kívül nem tesz érte. Ő a korban már bőven benne van, én viszont nem akarom húzni az időt. Ha többször felhozom neki a gyerektémát, általában csak veszekszik velem. Lehetséges, hogy mégsem akar mégegyet? Vagy talán várja, hogy a fia idősebb legyen?
2022. nov. 22. 16:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akar.
2022. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg szimplán nem akar. Veszekszik veled, ha mondod?


Bocs, de ettől az embertől sosem lesz gyereked, le tudsz élni így egy életet?

2022. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy a kapcsolatunkat nem érzi olyan erősnek. Mivel mindig vitába torkollik a téma, így nem lehet vele erről őszintén beszélni. Nem lehet hogy az első gyerekéhez van köze? Már komolyan nem tudom mire gondoljak.
2022. nov. 22. 16:58
 4/68 A kérdező kommentje:
Egy-két barátnőm azt tanácsolta, higy hagyjam abba a fogamzásgátló szedését, úgy, hogy ne tudjon róla. Szerintem ezzel nem szabad játszani, ennek két emberes döntésnek kéne lennie
2022. nov. 22. 17:00
 5/68 anonim ***** válasza:
0%
Keresel eleget?
2022. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 A kérdező kommentje:
Hát mihez képest. Nem panaszkodom, jó a fizetésem
2022. nov. 22. 17:02
 7/68 anonim ***** válasza:
100%
#4 Na ezt a tanácsot inkább felejtsd el, mert akkor keresztet is vethetsz a kapcsolatotokra! Velem is megcsinálta az élettársam, és nem is vagyunk már együtt. A bizalom egy nagy kincs egy kapcsolatban , és egy életre elvágod magad ezzel.
2022. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:
Így van, ráadásul egy életről van szó, plusz az enyémről. Nem tudnék úgy egyikőjük szemébe sem nézni. Éljem le úgy az életem, hogy tudom direkt csináltam és átvertem. Nem tehetem
2022. nov. 22. 17:04
 9/68 anonim ***** válasza:
83%

Ne hogy hallgass az "okos" baratnoidre.

Lehet attól tart a fia lelkileg serulne, hogy: 'apának mástól van gyereke' vagy nem akarja újból az egész baba dolgot amikor már van neki egy nagyobb gyermeke.

Én veszekedés nélkül, amikor egy kicsit lenyugszanak a kedélyek rá kérdeznék, hogy mitől tart, vagy egyáltalán akar-e.

Ha nem akar, akkor neked kell eldonteni, hogy ez elég-e számodra.

(2-es voltam)

2022. nov. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
(*1-es voltam, bocsi 2-es :D)
2022. nov. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!