Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azért nem akar gyereket mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem akar gyereket mert már van neki egy?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, idén házasodtunk. Én már készenállnék arra, hogy gyerekünk legyen, ő is mondogatja, hogy szeretne még egyet. Már van egy 9éves fia más nőtől, viszont a mondogatáson kívül nem tesz érte. Ő a korban már bőven benne van, én viszont nem akarom húzni az időt. Ha többször felhozom neki a gyerektémát, általában csak veszekszik velem. Lehetséges, hogy mégsem akar mégegyet? Vagy talán várja, hogy a fia idősebb legyen?
2022. nov. 22. 16:56
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
3%

Ahogy férfiaknak nem ajánlott gyerekes nővel összejönni, úgy nőnek sem apukával... most házasodtatok és már baj van, meddig tart vajon a nagy szerelem? 5 év múlva meg már elváltan fogsz ide kérdést kiírni, hogy nem kellesz senkinek.


Máskor válassz megfelelően. 9 éves gyereke van? Nem is értem, miért ad 2 nő is esélyt ilyen férfinak, a normálisnak meg 1 nő sem jut.

2022. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 A kérdező kommentje:
A fiával a születése óta nem él együtt, szóval nem vett részt a babakorában. 2 hetente egy hétvégét van nálunk, de azt azért hogy itt legyen, nem látom a kötődést köztük. Én szeretnék gyereket, nem tudom ezt elengedni
2022. nov. 22. 17:06
 13/68 anonim ***** válasza:
98%

Miért házasodtatok össze, ha ezt nem tudjátok megbeszélni? Eleve kellene egy tervnek lennie, hogy x éven belül szeretnétek. Hogy tudtok így bonyolultabb problémákon túl lendülni, ha ilyen magától értetődőn nem sikerül?

Eszedbe ne jusson átverni a fogamzásgátló elhagyásával, ha nem akarsz egyedülálló anya lenni, hanem kérdezz rá, hogy mik a tervei, és ne hagyd kitérni a válasz alól.

2022. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
97%
Nem akar, csak nem akarja megmondani.
2022. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 A kérdező kommentje:
A nő hagyta el mikor megszületett a fia.
2022. nov. 22. 17:07
 16/68 anonim ***** válasza:
22%
Sokba' van egy gyerekvállalás a mostani helyzetben.
2022. nov. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
97%

"3 éve vagyunk együtt, idén házasodtunk."


És mielőtt igent mondtál, mi volt a közös jövőképetek gyerek kérdésben?


Ha neked fontos, akkor nyilván volt valami megállapodás köztetek, hogy legkésőbb mikor, és ha adottak az anyagi feltételek, és házasok vagytok, akkor mi az, amire szerinte még várni kell.


Nyilván próbáltál már vele erről őszintén beszélgetni. Mit mond, hogy látja ezt a kérdést?

2022. nov. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 A kérdező kommentje:
Direkt a gyerek miatt házasodtunk, az volt a terv hogy felvesszük a babavárót. Arra is csak mondogatja hogy felvesszük. Nem akarok türelmetlenkedni sem és veszekedni sem vele. Megpróbáltam nyugodtan, aranyosan, követelőzni, vagdalózva mindnek vita lett a vége.
2022. nov. 22. 17:12
 19/68 A kérdező kommentje:

Anyagi helyzetünk jó, mondtam neki, hogy 30 felett én már nem szeretnék szülni, csináljuk úgy, hogy ez előtte megtörténjen.

Ha felhozom neki a témát mindig más kifogást mond.

2022. nov. 22. 17:14
 20/68 A kérdező kommentje:
Tény, hogy vannak vitáink a gyerekvállalás miatt egyre nehezebben viselem el a fiát is. Tudom, nem tehet semmiről a gyerek és hogy ez nem szép dolog. De egyre jobban bosszant, hogy mástól simán bevállalt egy gyereket, én, aki a felesége vagyok meg konkrétan könyörögnöm kell.
2022. nov. 22. 17:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!