Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sok 20-25 év körüli csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok 20-25 év körüli csaj miért nem akar a jövőben házasságot meg gyereket?

Figyelt kérdés
2022. júl. 3. 22:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%

Mert már elfogyott az a réteg, akinek pénze van.

Hiába jön vele szembe a közösségi médiában a kertes ház,jacuzzi,karivi utazás,luxusautó,kigyúrt pasi kombináció, egy átlag magyar lánynak ez csak álom marad.

Márpedig ők megvannak győződve arról, nekik ez jár alanyi jogon, a bolti vagy gyári munka mellé is.

2022. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Mert rájöttek, hogy ennél van sokkal jobb élet is.
2022. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Kb nincs olyan volt osztálytársnőm, akinek ne lenne gyereke.. pedig 20on évesen a többségük hangoztatta, hogy márpedig neki nem lesz.
2022. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Mert ők már rájöttek, hogy családanyának lenni túlnyomó részben egy ordas nagy szívás.
2022. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Minek e világra?
2022. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ritkabb az, aki nem akar.

Minden ismerosom akar gyereket ha szoba jon ez a tema azt mondjak szeretnenek majd, es minden volt osztalytarsamnak gyereke van mar.

Nagyon stresszelos vagyok, nem szeretnek stresszelni azon hogy mit rontok el, nem szeretnek minden nap felkelni reggel mert ovodaba vagy iskolaba kell vinnem, nem szeretnek tanulni, nem szeretnek szuloire jarni, nem szeretnek a sajat problemaimon kivul egy masik ember problemait is megoldani es magamenak erezni, nem szeretnem hogy egy ember tolem fuggjon es rajtam muljon az elete. Kiszamithatalan vagyok, nem valo nekem az anyasag. Nem vagyok el a legtobb emberrel, nem erdekelnek. Nem szeretnem hogy a gyerekemnek emiatt rossz legyen. Nem szeretnek gyereket, de ha lenne tudom, hogy mindennel jobban szeretnem es o lenne az eletemnek az ertelme, de en sem akartam megszuletni es amugy sem szulok erre a vilagra.

2022. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
És kiknek szüljön?
2022. júl. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is többen akarnak, mint akik nem. Én pl. nem szeretnék gyereket. Párom van, de nem hiszek a házasságban. Ha két ember szereti egymást, minek ezt lepapírozni is? Vallásos sem én ,sem a párom nem vagyunk. Gyerekem természetes úton nem lehet, de én egyébként sem szeretnék. Családanyaként, feleségként nem tudnám magam elképzelni. 27 éves vagyok.
2022. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Adj egy nyomós okot, ami miatt nekem a saját pénzemből, a saját testemmel, idegrendszeremmel, energiámmal és életemmel ezt kellene tennem.
2022. júl. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Tanulmányok alapján a legfőbb ok nem a pénz hiánya (ahogy sokan gondolnák), hanem a megfelelő partneré.
2022. júl. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!