Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem házasság után közölte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem házasság után közölte hogy soha nem akar gyereket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 eve vagyunk hazasok a ferjemmel. En 30 eves vagyok, ő 40.Mielott osszehazasodtunk szeretett volna gyereket, legalábbis azt mondta. Évek ota húzta a csaladalapitast, hogy majd jövőre, majd ekkor, makd akkor, s az utóbbi 2 evben meg már azzal jön hogy ő nem is akar gyereket. En már egy ideje olyanokat álmodok hogy terhes vagyok, anyuka vagyok és olyan jó érzés kap el tőle. Mot tegyek? A ferjemet szeretem viszont, minden mas jo vele, csak a gyerek tema bosszant, hogy mi lesz. A teszverenek most született babája és olyan irigy vagyok.. ugy szeretnék én is anya lenni. Raadasul anyosom is mindig az orrom ala dorgoli, hogy 30 eves vagyok már, ketyeg a biológiai oram is.

2020. szept. 10. 21:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
Figyeld ez a figura becsapott téged, mert ő nagyon jól tudta, hogy nem akar gyereket, viszont etetett végig, hogy majd ekkor, majd akkor... Azzal nincs baj, ha valaki nem akar én sem akarok viszont én ezt közlöm is a partneremmel már ismerkedéskor, mikor érzem komoly lesz a kapcsolat, neki is ezt kellett volna tennie, viszon ő becsapott téged! Nem egyenes ember a férjed...
2020. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%

Igen, ketyeg a biológiai órád. A férjed átvert téged. Neked van egy nagy álmod, anyuka szeretnél lenni. Ne engedd, hogy más jelen esetben a férjed megakadályozzon az álmod elérésében. Ha vele nem megy, akkor mással menni fog.


33F

2020. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
23%
Köszönd meg a sorsnak, hogy ilyen párod van, és nem akarja tönkretenni a tested és a lelked a babával!
2020. szept. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
71%

3as! Mivel is tenné tönkre?

Az én életem és testem abszolút nem tette tönkre...

2020. szept. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%
Még éppen időben vagy, hogy elválj, és újrakezdd egy másik, gyereket akaró (legalábbis ellene nem tiltakozó) férfival.
2020. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
63%

egy gyerek jo esetben megkoronazza a hazassagot, en imadom a gyerekeimet. jobb lett a hazassagunk es jobb ember lettem miattuk. (na nem mintha elotte szar alak lettem volna, de rengeteg toleranciat es turelmet tanultam toluk/mellettuk)

ha anyuka odafigyel arra, mit eszik a terhesseg alatt akkor a testet sem fogja "tonkretenni".

ha a parod nem akar gyereket akkor az sajnos valook az esetedben. ulj le es beszeld meg vele, hogy miert nem akar, lehet, hogy csak valami lelki blokk van benne amit akar egy szakember is konnyen fel tud oldani. ha erre nem hajlando, akkor sajna szepen csendben elvalni es gyorsan keresni valakit, aki potens ebben a temaban.

en 3 gyerek utan nem tudnam elkepzelni gyerek nelkul az eletet. jo eletunk volt elotte is, de igy utolag azt mondom: ures es felszines.

2020. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
95%
El kell válni, nemhogy megbeszélni a dolgokat. Egyből el kell innen válni.
2020. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
95%
Zárd le ezt a kapcsolatot. Válj el.
2020. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
35%

3 as

Meg jó hogy az ilyen gondolkodasú emberek nem szaporodnak.

Az ember életének a gyerek ad ertelmet.


Azonnal elhagytam volna a férjem ha ilyet mondott volna. Kesedelem nélkül, azonnal.

Elrabolt az èletedből èveket

2020. szept. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Dwikee01 ***** válasza:
18%
Lehet anyagi okok mert egy gyerek nem olcsó mulatság több milió
2020. szept. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!