Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem házasság után közölte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem házasság után közölte hogy soha nem akar gyereket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 eve vagyunk hazasok a ferjemmel. En 30 eves vagyok, ő 40.Mielott osszehazasodtunk szeretett volna gyereket, legalábbis azt mondta. Évek ota húzta a csaladalapitast, hogy majd jövőre, majd ekkor, makd akkor, s az utóbbi 2 evben meg már azzal jön hogy ő nem is akar gyereket. En már egy ideje olyanokat álmodok hogy terhes vagyok, anyuka vagyok és olyan jó érzés kap el tőle. Mot tegyek? A ferjemet szeretem viszont, minden mas jo vele, csak a gyerek tema bosszant, hogy mi lesz. A teszverenek most született babája és olyan irigy vagyok.. ugy szeretnék én is anya lenni. Raadasul anyosom is mindig az orrom ala dorgoli, hogy 30 eves vagyok már, ketyeg a biológiai oram is.

2020. szept. 10. 21:28
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
65%

”A férjem meg jó esetben mindig itt lesz nekem."


Ahapersze:)


A gyerekunk viszont orokke a gyerekunk marad, ha kirepult, akkor is.

2020. szept. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
89%

Elárulom, én sem szeretnék gyereket, ettől függetlenül átverésnek érzem ezt a férj részéről.


Ráadásul én legalább tudom tiszteletben tartani mások döntését. Elfogadom, hogy a kérdező egy babára vágyik, és igen is, zavarja, hogy a férje éveken át megvezette. Ennyi. Érzelmi intelligencia.

2020. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
40%

Örülj neki, nem teszitek tönkre az életeteket egy szaros bőgőmasinával aki még drága is, millókba kerül felnevelni. Nem beszélve a sok nyűgről ami vele jár.


Őszintên, csak sajnálni tudom akinek a szaporodás ad értelmet az életének.


Ha neked egy nem létező valaki fontosabb mint a férjed akit állítólag szeretsz, akkor hagyd ott, majd talál olyan nőt aki valóban szereti. Ennyi.

2020. szept. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
39%

Akkor most a férjed csak egy szexpartnert akart, akibe még az anyós is csak belerúg?!


Én a helyedben tisztáznám nem az-e a probléma, hogy anyós túlzottan rá van telepedve a fiára, követelődzik, a fia pedig (helytelenül) a gyermektelenséggel akar tiltakozni.


Nem az anyja kedvéért akar gyereket.

2020. szept. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Azt mindenképpen tisztáznám az anyóssal, hogy a fia nem akar gyereket, nem kell helyette tartanod a hátad.


Én elmennék pszichológushoz, hogy segítsen neked ebben a heluzetben eligazodni.

2020. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!