Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem házasság után közölte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem házasság után közölte hogy soha nem akar gyereket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 eve vagyunk hazasok a ferjemmel. En 30 eves vagyok, ő 40.Mielott osszehazasodtunk szeretett volna gyereket, legalábbis azt mondta. Évek ota húzta a csaladalapitast, hogy majd jövőre, majd ekkor, makd akkor, s az utóbbi 2 evben meg már azzal jön hogy ő nem is akar gyereket. En már egy ideje olyanokat álmodok hogy terhes vagyok, anyuka vagyok és olyan jó érzés kap el tőle. Mot tegyek? A ferjemet szeretem viszont, minden mas jo vele, csak a gyerek tema bosszant, hogy mi lesz. A teszverenek most született babája és olyan irigy vagyok.. ugy szeretnék én is anya lenni. Raadasul anyosom is mindig az orrom ala dorgoli, hogy 30 eves vagyok már, ketyeg a biológiai oram is.

2020. szept. 10. 21:28
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
91%
Nem becsül meg, mert hazudott neked. Én annak a híve vagyok, hogy nem kell egyből válni, mindent meg lehet beszélni, a legdurvább dolgokat is. de számomra a gyerek témában való hosszútávú egyet nem értés a legnagyobb válóok evör.
2020. szept. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
89%

Az a baj, hogy nem becsül meg. Kijátszott és átbaxott (mondom ezt úgy, hogy nő létemre nem szeretnék gyereket). De nem az a lényeg, hanem az, hogy TE szeretnél, Neked ez az álmod.

Hogy tudsz egy jellemtelen szar alakot szeretni???????

2020. szept. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
92%

A férjed otthagyhat bármikor, 6-8 év múlva is.


A kérdés, hogy akkor mit fogsz gondolni?

2020. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
89%
Miben nyilvánul meg az hogy jó vagy hogy megbecsül? Undorító a viselkedése a férjednek. Ő a házasságotok utolsó 2 évében lett őszinte, tehát előtte 6 évig hülyített, meg az esküvőtök előtt ki tudja hány évig a pofádba hazudott. De bárhogy szépítjük, az a két év akkor is a te baromságod, hogy ennek ellenére vele vagy és reménykedsz. Ha eddig nem akart gyereket, nem valószínű, hogy 40 éves korában egy 0-24-ben üvöltő csecsemőre meg kakis pelenkák cserélgetésére vágyik. És gondolkozz egy kicsit, hogy miért egy 10 évvel fiatalabb nőt vett el, nem a saját korosztályából választott párt magának.
2020. szept. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy meg pont az anyósod maradjon csendben. Kinevelt egy ilyen felelősségvállalásra képtelen mamlaszt, és még neked szólogat be. A fiával kéne elbeszélgetnie inkább, de már lekésett róla.
2020. szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
32%
Elfogadnám. Nekem fontosabb lenne a házastársam, akinek igent mondtam arra, hogy jóban-rosszban, minthogy legyen egy gyerekem, aki 18 év múlva úgyis kirepül. A férjem meg jó esetben mindig itt lesz nekem.
2020. szept. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
62%
Illetve én nem gondolom, hogy átvert. Simán el tudom képzelni, hogy 8 éve még akart gyereket. Én is akartam még a 20-as éveim elején, most 30 vagyok és egyre inkább nem szeretnék, ahogy látom, hogy az ismerőseimet mennyire kifacsarja testileg-lelkileg a gyerekvállalás (mert ez nem csak arról szól, hogy cuki ruha, gügyögés, meg hogy milyen masnit kapjon a bölcsis ballagásra, hanem kőkemény nem alvás, éjszakázás, hisztik eltűrése, rosszabb esetben a párkapcsolat teljes vége vagy legalább is válsága).
2020. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
69%
Mivel hazudott, nem tudnék többé megbízni benne.
2020. szept. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
50%

>az ismerőseimet mennyire kifacsarja testileg-lelkileg a gyerekvállalás

mert bénák es nem ertenek hozza altalaban.

el kell olvasni tucatnyi szakirodalmat, beszelgetni masokkal, szulokkel, sorstarsakkal, nem szegyellni szakembertol segitseget kerni

a gyerek olyan amilyenne neveljuk, ha jol csinalod a nehezsegek ellenere olyan orom, ami mashoz nem foghato. aki kihagyja, sose tudja meg mit veszit:)

2020. szept. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
69%
Mekkora egy szutyok féreg. Hánynom kell tőle.
2020. szept. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!