Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél a helyemben? Ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben? Ez a normális? Lehet velem van a baj?

Figyelt kérdés
Bocs ha kicsit hosszú lesz. 7 éve vagyunk házasok, a feleségem első házasságából született egy gyermek, illetve van egy közös 7 éves gyerekünk(próbálok tárgyilagos lenni). Feleségem szüleinél laktunk pár évig az emeleten, de szerencsére tudtunk venni egy közös lakást. Gyerkőcök mellett úgy gondolom az az egészségesebb, ha külön vagyunk. Feleségem inkább családi ház párti, sajnos nekünk arra nem futotta. De így is van mindenkinek külön szobája 1+3fél.Családi ház ebben a kategóriában csak nagyon lepusztultak voltak, amire még rengeteget kellett volna költeni. Egy ideig(2-3 év) jól működött a házasságunk, mentünk kirándulni, sétálni, strandra erre-arra... aztán valami megváltozott. Amiket felajánlok program semmi nem érdekli. Ebből kifolyólag a gyerekeket sem tudom nagyon elvinni, nagyon anyásak. Csak kisebb sétákra, biciklizés a környéket, fagyizás ilyesmi. Nagyon húzza vissza a szülői ház, a szülők. Egyke így szinte mindene megvolt/megvan. Nagyon el lett kapatva. Velük mennek szinte mindenhova, még külföldre is. Én maradok itthon, nekem kicsit sok. Pedig van munkám, dolgozom, jól keresek. Itthon is segítek, bevásárolok stb. Már strandra sem tudunk együtt menni mint régen. Bezzeg a szülők... Hónapokra lemennek hozzájuk nyáron is. Igaz ott van kert, medence. Én aláírom jobb a gyerekeknek és támogatom is ebben, de azt, hogy egész nyáron ott legyünk együtt és minden nyáron. Én ebbe bele tudok őrülni. Hozzáteszem az én családomnál már évek óta nem járt a feleségem(ha felhozom, hogy mennyire rosszul esik mindig összeveszünk) csak a közös gyerekünket tudom fél évente(talán) elvinni. Én nem azt mondom, hogy ne menjünk anyósékhoz, meg ne medencézzenek stb... de azt, hogy egész nyáron, hónapokig...folyamatosan... kiakaszt... Lehet velem van a baj?

2020. aug. 4. 13:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Van valakije a csajnak, és fedezik a szülők. Magyarul ismerik a másik bikát, tehát őt akarják jobban, mint téged. Erről szól ez a játék. A fejemet rá merem tenni, hogy a saját köreikből vakló a másik srác.
2020. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
31%
való
2020. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Hamarosan ki fognak rakni az otthonodból, ha a csajé a lakás. Erre jobb ha felkészülsz.
2020. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%
Nem veled van a baj. Az ilyen nő minek megy férjhez?
2020. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%

*Velük mennek szinte mindenhova, még külföldre is. Én maradok itthon, nekem kicsit sok.


Már itt meg kellett volna kondulnia a vészharangnak benned. Ugyanis egy normális nő, nem hagyja egyedül a társát,. aki a gyerekei apja. Akkor inkább szolidáris, de nem megy, nem hozza ilyen helyzetben azt akihez tartozik, akit szeret.


Komplett hülyére vesznek téged.

2020. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Lakást java része az én pénzemből van(90%). Igaz fele-fele arányban vagyunk tulajdonban.
2020. aug. 4. 13:59
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
6 Akkor még azért van veled. De sem mint férfi, sem mint apa-semmit nem jelentesz neki.Vagy sarkadra állsz és visszaszeded a családodat, vagy hamarosan bottal ütheted a nyomát a gyerekednek és a feleségednek is.
2020. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A kritikus 7. év. :) Egyébként megbeszélted vele, hogy így minden bizonnyal másodszor is elvált lesz? Teljesen kirekeszt az életéből, ő már veled egy család, nem a szüleivel.
2020. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
Az nagy hiba volt... Sajnálom kérdező, nem úgy tűnik, hogy nagoyn érdeklődne irántad a feleséged. :(Vannak ilyen nők. Próbálj meg kicsit távolságot tartani, eljárni haverokkal, hátha észbe kap, hogy nem jó ez így.
2020. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Pár napja nagyon csúnyán összevesztünk, elég alpári módon elküldtem. De ez sem javított a helyzeten(sőt). Mondtam neki mér régebben is a 2 gyerek 2 apa felállást, hogy mit akar...semmi válasz. Kirakni nem fognak attól nem félek.
2020. aug. 4. 14:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!