Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél a helyemben? Ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben? Ez a normális? Lehet velem van a baj?

Figyelt kérdés
Bocs ha kicsit hosszú lesz. 7 éve vagyunk házasok, a feleségem első házasságából született egy gyermek, illetve van egy közös 7 éves gyerekünk(próbálok tárgyilagos lenni). Feleségem szüleinél laktunk pár évig az emeleten, de szerencsére tudtunk venni egy közös lakást. Gyerkőcök mellett úgy gondolom az az egészségesebb, ha külön vagyunk. Feleségem inkább családi ház párti, sajnos nekünk arra nem futotta. De így is van mindenkinek külön szobája 1+3fél.Családi ház ebben a kategóriában csak nagyon lepusztultak voltak, amire még rengeteget kellett volna költeni. Egy ideig(2-3 év) jól működött a házasságunk, mentünk kirándulni, sétálni, strandra erre-arra... aztán valami megváltozott. Amiket felajánlok program semmi nem érdekli. Ebből kifolyólag a gyerekeket sem tudom nagyon elvinni, nagyon anyásak. Csak kisebb sétákra, biciklizés a környéket, fagyizás ilyesmi. Nagyon húzza vissza a szülői ház, a szülők. Egyke így szinte mindene megvolt/megvan. Nagyon el lett kapatva. Velük mennek szinte mindenhova, még külföldre is. Én maradok itthon, nekem kicsit sok. Pedig van munkám, dolgozom, jól keresek. Itthon is segítek, bevásárolok stb. Már strandra sem tudunk együtt menni mint régen. Bezzeg a szülők... Hónapokra lemennek hozzájuk nyáron is. Igaz ott van kert, medence. Én aláírom jobb a gyerekeknek és támogatom is ebben, de azt, hogy egész nyáron ott legyünk együtt és minden nyáron. Én ebbe bele tudok őrülni. Hozzáteszem az én családomnál már évek óta nem járt a feleségem(ha felhozom, hogy mennyire rosszul esik mindig összeveszünk) csak a közös gyerekünket tudom fél évente(talán) elvinni. Én nem azt mondom, hogy ne menjünk anyósékhoz, meg ne medencézzenek stb... de azt, hogy egész nyáron, hónapokig...folyamatosan... kiakaszt... Lehet velem van a baj?

2020. aug. 4. 13:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Az asszonyt nem fogja érdekelni, hogy 2 apától van 2 gyereke... A férjem volt feleségének már 3 apától van 3 gyereke és el, mint hal a vízben, mert a gyerekek kikonyorgik mind a saját apjuktol, hogy mit akarnak nagy értékű ajándékot és megkapják, neki semmire nincs gondja. Ráadásul nem is dolgozik, mert rajtunk kívül a másik 2 apuka külföldön dolgozik külföldi bérből vonják a gyerektartást. Több összejön neki a gyerektartasbol, mintha dolgozna. Van esze....

De már mondtam, hogy fel fogom jelenteni, hogy nem dolgozik, mert minket zsarol, hogy bíróságra viszi a dolgot, hogy fizessünk több gyerektartást (ugye csak mi nem dolgozunk kolfoldon, tőlünk kapja a "legkevesebb" gyerektartást)

2020. aug. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a 19es leírta amit gondoltam. Annyit tennék még hozzá, hogy innen rajtad áll, hogy ezt így csinálod tovább vagy még tovább romlik a helyzet és úgy.

Nem tudom milyen anyósékkal a viszonyod, de ha látod értelmét ,akár velük is lehetne beszélni, hátha sikerül jobb belátásra bírni a feleséged.

A pároddal való beszélgetésnél pedig törekedj az indulatos kirohanásoktól!

2020. aug. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Tanultam a múltkoriból, bár az sem szóban történt hanem írás formájában egy közösségi oldalon és persze privát üzenetben. Szóval még csak nem is beszéltünk. Naná, hogy megmutatta a szüleinek. Most hallgathatom akár évekig is. Iszonyú makacs, amit egyszer a fejébe vesz. Nyilván bennem is van hiba, hiszen 2 emberen múlik. De ez a pár soros alpári megnyilvánulás valahol kicsit segített rajtam, nem tudtam türtőztetni már magam. Kiengedtem a gőzt, csak sajnos ez is az Ő malmára hajtotta a vizet. Nehéz úgy bármit is tenni, ha már alapból vádlott vagy. Gyerekek még kicsik, nem látják. Innentől nyugodt leszek, sokszor az is idegesíti a másikat. Egyébként alapból az vagyok, amúgy sem vagyok egy ideges/agresszív típus. De egy pohár is előbb utóbb megtelik sajnos.
2020. aug. 6. 12:20
 24/24 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele sokat nem változott a helyzet. Elmondtam mi bánt, hogy én hogyan látom a dolgokat. De mint írtam feljebb nagyon makacs. Elnézést kértem a megnyilvánulásomért, de már tényleg nagyon elkeseredett voltam. Egyszerűen nem látom a kiutat, csak a sínylődést. Most persze ezen lovagol, hogy ezt nem tudja megbocsájtani. De szerintem ez csak egy fűszál amibe kapaszkodhat, tudja mire fogni, hogy egyszerűen utál vagy nem tudom. Még jelenleg is szüleinél vannak, én meg itthon. Próbálom magam lefoglalni, de kezdek beleőrülni a helyzetbe. Úgy érzem hagynom kell, hogy a dolgok maguktól alakuljanak. Kiborító nagyon...
2020. aug. 16. 10:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!