Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél a helyemben? Ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben? Ez a normális? Lehet velem van a baj?

Figyelt kérdés
Bocs ha kicsit hosszú lesz. 7 éve vagyunk házasok, a feleségem első házasságából született egy gyermek, illetve van egy közös 7 éves gyerekünk(próbálok tárgyilagos lenni). Feleségem szüleinél laktunk pár évig az emeleten, de szerencsére tudtunk venni egy közös lakást. Gyerkőcök mellett úgy gondolom az az egészségesebb, ha külön vagyunk. Feleségem inkább családi ház párti, sajnos nekünk arra nem futotta. De így is van mindenkinek külön szobája 1+3fél.Családi ház ebben a kategóriában csak nagyon lepusztultak voltak, amire még rengeteget kellett volna költeni. Egy ideig(2-3 év) jól működött a házasságunk, mentünk kirándulni, sétálni, strandra erre-arra... aztán valami megváltozott. Amiket felajánlok program semmi nem érdekli. Ebből kifolyólag a gyerekeket sem tudom nagyon elvinni, nagyon anyásak. Csak kisebb sétákra, biciklizés a környéket, fagyizás ilyesmi. Nagyon húzza vissza a szülői ház, a szülők. Egyke így szinte mindene megvolt/megvan. Nagyon el lett kapatva. Velük mennek szinte mindenhova, még külföldre is. Én maradok itthon, nekem kicsit sok. Pedig van munkám, dolgozom, jól keresek. Itthon is segítek, bevásárolok stb. Már strandra sem tudunk együtt menni mint régen. Bezzeg a szülők... Hónapokra lemennek hozzájuk nyáron is. Igaz ott van kert, medence. Én aláírom jobb a gyerekeknek és támogatom is ebben, de azt, hogy egész nyáron ott legyünk együtt és minden nyáron. Én ebbe bele tudok őrülni. Hozzáteszem az én családomnál már évek óta nem járt a feleségem(ha felhozom, hogy mennyire rosszul esik mindig összeveszünk) csak a közös gyerekünket tudom fél évente(talán) elvinni. Én nem azt mondom, hogy ne menjünk anyósékhoz, meg ne medencézzenek stb... de azt, hogy egész nyáron, hónapokig...folyamatosan... kiakaszt... Lehet velem van a baj?

2020. aug. 4. 13:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
38%
Hát, ha váltok, általában az anya kapja a gyerekeket, és általában a lakást is, mivel nála vannak a gyerekek. Láttam már nem egy férfit kisemmizni így.
2020. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Lakás legrosszabb esetben is marad, max kifizetem amit eddig beleöltek. De nem a felét az biztos. (2-3 millió max)
2020. aug. 4. 14:09
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttérző válaszokat, sokat segít.
2020. aug. 4. 14:09
 14/24 anonim ***** válasza:
60%
12 Akkor indíthatod te is a bulit. Sok minden el fog dőlni, hogy mit lép a nejedéss hogy ragaszkodni fog-e hozzád. De egy biztos, szétcsapnék a bulijuk közé. Az tuti, ha a helyedben lennék. Az első lépést jobb ha te teszed meg, mert az váratlanul éri őket.
2020. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Gyerekeket nagyon szeretem, beleőrülnék ha csak hétvégi apuka lennék.
2020. aug. 4. 14:15
 16/24 anonim ***** válasza:
57%
15 Ki van többet a gyerekekkel?
2020. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
60%
Látom itt már a kommunikáció nem segít... próbálj meg egy kicsit bekeményíteni; mondd azt hogy a közös gyermeket addig te fogod felügyelni, ő meg a másik gyerekkel mehet ahova akar, vagy mindenki marad a fenekén ( otthon) javarészt, nyilván némi kompromisszumokkal.
2020. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Én vagyok kevesebbet a gyerekekkel én dolgozom. Feleségem van itthon suli időszak alatt. Vezeti a háztartás, tanul a gyerekekkel. Több műszakban dolgozom, csak így tudtuk megoldani.
2020. aug. 4. 14:21
 19/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem ismerem a körülményeket, de picit ebből nekem úgy jön le, hogy a feleségedet nem igazán érdekli, hogy te mit szeretnél, nem hajlandó kompromisszumot kötni. Úgy kellene megbeszélnetek a helyezetet, hogy ne menjen át ordítozásba. El kéne mondanod neki, hogy téged ez nagyon bánt és hogy nem zavar, ha a szüleivel is időt tölt, de veled is töltsön minőségi időt.
2020. aug. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, de az az érzésem már nem érdeklem. Próbáltam régebben is beszélni vele, tényleg normálisan, leülve... de kb mintha nem is hallaná.
2020. aug. 4. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!