Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem házasság után közölte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem házasság után közölte hogy soha nem akar gyereket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 eve vagyunk hazasok a ferjemmel. En 30 eves vagyok, ő 40.Mielott osszehazasodtunk szeretett volna gyereket, legalábbis azt mondta. Évek ota húzta a csaladalapitast, hogy majd jövőre, majd ekkor, makd akkor, s az utóbbi 2 evben meg már azzal jön hogy ő nem is akar gyereket. En már egy ideje olyanokat álmodok hogy terhes vagyok, anyuka vagyok és olyan jó érzés kap el tőle. Mot tegyek? A ferjemet szeretem viszont, minden mas jo vele, csak a gyerek tema bosszant, hogy mi lesz. A teszverenek most született babája és olyan irigy vagyok.. ugy szeretnék én is anya lenni. Raadasul anyosom is mindig az orrom ala dorgoli, hogy 30 eves vagyok már, ketyeg a biológiai oram is.

2020. szept. 10. 21:28
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
85%

Bármennyire is szereted meg fogod bánni, hogy nincs gyerek. Az anyai ösztönök az évek múlásával egyre jobban elő fognak jönni belőled. Észre veszed, hogy körülötted egyre több embernek születik gyermeke, és te bármennyire is szeretnéd, életed párja miatt soha nem kapod meg a lehetőséget. Az éveid sóvárogva telnek majd. Ne vár 45 éves korodig, amikor egyszer csak rádöbbensz, hogy elkéstél.


40F

2020. szept. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
31%

Válás...mindenki ezt mondja itt.


És egyáltalán termékeny vagy?

És ha elválsz? Keresel egy bármilyen kant, aki felcsinál?

2020. szept. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
84%

Egy nő életében 2 dolog van amiért mindenre képes:

Hogy legyen gyereke

Hogy ne legyen gyereke

2020. szept. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 Ramos ökle ***** válasza:
68%

Lehet, h tényleg nem akart, csak azt mondta, utána várta, h meddig húzhatja a dolgot. A kifárasztásos taktika ez, amikor addig húzzák, hazudnak, amíg feladod. Ha mindketten kitartotok az akaratotok mellett, akkor valaki engedni fog, és feladni a vágyait.

Mondjuk jelen esetben neked lenne alapod reklamálni, ha ő úgy vitt be ebbe a házasságba, h akar gyereket.

Egyetlen kérdés van: hajlandó vagy feladni, h gyereked legyen, vagy nem?

Ha igen, akkor nincs gond, a házasságod megvan, csak menned kell, ahogy eddig. Azt mondjuk nem nevezném jó jelnek, h most az ellenkezőjét mondja annak, mint régen. Lehet, h azt is mondja, h hűséges, vagy szeret...aztán az is lehet, h már másfelé nézeget, kihasznál.

Ha nem akarod feladni, h gyereked legyen egyszer, akkor viszont váltanod kell.

Egyszerűnek tűnik, érzelmileg nem az, de most kell választanod, mert ha új embert kell találnod a családalapítás miatt, az sem pár hónap. Lehet, h évek.

2020. szept. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
88%
Mégis mit szeretsz abban az emberben, aki egy ilyen nagy horderejű dologban se volt képes őszintének lenni? Egyértelmű, dobnám ki, mint macskát sz.rni. És nem azért, mert nem akar, hanem, mert évekig hazudozott, és éveket lopott el az életemből.
2020. szept. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
75%

Csatlakozom a többiekhez, kukázd a pasit, és keress mást.

Még fiatal vagy, így ha minden úgy alakul, ahogy a legtöbb magyar családban, akkor 35, de legkésőbb 40 éves korodra az új pasi lelép, te meg ott maradsz egyedül a gyerekkel.

Sok sikert!

2020. szept. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 FoxtrotLidérc ***** válasza:
93%

9-es: NEKED lehet. Más köszöni szépen, tök jól elvan gyerek nélkül. Csak ezért ne legyél már felháborodva! Az megint más lapra tartozik, hogy nem éppen szalonképesen adta magát elő az illető, ráadásul úgy, a kérdező meg SZERETNE gyereket...


Kérdező: Ez jó nagy bunkóság volt a férjedtől... Az ebben a legszomorúbb, hogy ILYEN kardinális kérdésben sem volt őszinte hozzád. És ez nagyon nagy baj.

2020. szept. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
59%

Nem értem, hogy mire vársz ha ennyire fontos a gyerek számodra. 2 éve határozottan megmondta, hogy nem akar gyereket. Akkor felesleges háborogni, mert ő (végre) őszinte volt, de te továbbra is vársz meg "pazarlod az éveidet". Ez innentől a te hülyeséged, nem az övé. Vagy arra gondolsz, hogy "véletlenül" teherbe esel, és kész tények elé állítod? 🙄

Hallgass az itteni ősanyákra, és válj el, mindenkinek az lesz a legjobb. Ő talál egy olyan nőt, akinek tartalmas az élete gyerek nélkül is, te meg találsz egy spermadonort, aki teljessé teszi az életedet. Aztán mindenki boldog lesz.

2020. szept. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ez nem ilyen egyszerű, ahogy leírtad, bár ugy lenne! Amikor a mérleg nyelve középen áll, akkor bizony nem tudod hogy melyik a jó döntés és melyik a rossz. Igen, én szeretnék anya lenni... nagyon is. Viszont a ferjem ezt leszamitva egy jó ember és megbecsul engem. Nem tudom, hogy miről vagy kiről mondjak le. Mert bárhogy is döntök, nekem minden esetben lemondás lesz a vége.
2020. szept. 11. 08:52
 20/35 anonim ***** válasza:
91%

Megbecsül téged?! Te felfogod, ami történt? Ő már akkor nem aksrt gyereket, amikor kitérő válaszokat adott, húzta-halasztotta, annak volt vagy kb. 5 éve is a leírásod alapján. Vagy több. Na, onnantól számítva lopta el az éveidet. De szerinted megbecsül téged.


Ébredj már fel!

2020. szept. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!