Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az mikor lesz hogy a feministá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mikor lesz hogy a feministák fognak letérdelni a férfiak előtt azért hogy el legyenek jegyezve?

Figyelt kérdés
Ha már egyelőség van akkor ez is legyen egyenlő. És ha már itt tartunk. A feministák azon is ki vannak akadva hogy, nekik borotválni kell magukat kézen, lábon stb... Akkor ezentúl a nők se kérjék hogy a férfiak borotválkozzanak, hisz az meg ugye férfielnyomás innentől.

#egyenlőség #feminizmus #Nincs magánélet #Nem jog #Nem lehetsz nőies nő
2022. szept. 30. 17:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 A kérdező kommentje:
77. Mert az szdsz értelmiségi mentráját megtartották. És kb annyi szavazójuk is van. :D
2022. okt. 2. 19:05
 82/88 anonim ***** válasza:
100%

80.


Te magad is jó példa vagy a megjátszásra - elég megnézni az első pár oldalon látható "A kérdező kommentje" részt, majd itt a végefelé. Gyors változtatások, a pillanatnyi állásnak megfelelően. Szinte tudat alatt megy végbe a folyamat, észre sem veszed.

2022. okt. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 A kérdező kommentje:
78. Egyébként érdekelne hogy én mi a sz@rért érzem magam rosszul, a mai ferrali(Leclerc) második helyért. Ha egyszer nincs olyan hogy valakinek magátol tetszik valami?
2022. okt. 2. 19:13
 84/88 A kérdező kommentje:

82. Szerintem nem változtam meg. A feminista kettősmérce hogy, arról beszélnek 90%ban hogy a férfiak rosszak, meg 5%politika, és a maradék 5% talán talán esetleg a nők is rosszak tudnak lenni. Az nem tetszik most se.

Én ettől nem szeretném a nőket visszaküldeni a konyhába….

2022. okt. 2. 19:17
 85/88 anonim ***** válasza:
24%
Soha. Amúgy ki az a hülye aki a karját is szőrteleníti? Ez valami újabb divat? Még sose hallottam róla. Láb, hónalj oké, azt pl még én is szoktam mert zavar, na de kar???? Minek?
2022. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:
59%

85 pl én :) 42N

A kétezres évek elején kezdtük huszonévesen, amolyan egy bolond százat csinál módon. Nekem - bár sötétebb típus vagyok - ilyen aranybarna, nyáron kiszőkülő, de elég sűrű és hosszú bundám volt a karomon, de már alig emlékszem rá mivel azóta sose láttam többé úgy. Egy barátnőm elkezdte gyantáztatni a karját. Mindannyian rákaptunk utána. Nekem szerencsém volt mert epilátorral mentem neki amit addig csak a lábamra használtam, és bírtam, nem fájt és nem pöttyösödött, úgyhogy néhány perces ingyenes szeánsz lett, nem kozmetikushoz járás. Mára gyakorlatilag semmi se maradt, kb évente 4x szedem le azt a néhány vékony pelyhet. Nem ismerek se korombelit, se fiatal lányt aki ne szőrtelenítené a karját.

2022. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:

86.

Érdekes. Én pl senkit sem ismerek aki a karját szőrtelenítené. Ezért is döbbentett meg annyira. Soha eszembe sem jutott. + Én ezzel mindig úgy voltam, akinek nem tetszik, ne nézze. Ami engem zavar azt leszedem ami nem azt nem. És ennyi. Én csak lábat ( térd alatt), és hónaljat szoktam. Mást nem.

2022. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:
100%
#87 teljesen egyéni preferencia, és a karszőr egyáltalán nem undorító ha világos. A nálam huszassal fiatalabb 22 éves kishúgom is csak kb 2 éve szedi, és nem külső behatásra. Pedig neki kevesebb volt mint nekem.
2022. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!