Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az mikor lesz hogy a feministá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mikor lesz hogy a feministák fognak letérdelni a férfiak előtt azért hogy el legyenek jegyezve?

Figyelt kérdés
Ha már egyelőség van akkor ez is legyen egyenlő. És ha már itt tartunk. A feministák azon is ki vannak akadva hogy, nekik borotválni kell magukat kézen, lábon stb... Akkor ezentúl a nők se kérjék hogy a férfiak borotválkozzanak, hisz az meg ugye férfielnyomás innentől.

#egyenlőség #feminizmus #Nincs magánélet #Nem jog #Nem lehetsz nőies nő
2022. szept. 30. 17:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
100%
Mér kell általánosítani?
2022. okt. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:
100%
#50 te ennyire nem érted a statisztika működését? A valószínűségszámítást? Ha van egy 10 szeletes tortád, és abból az egyik szelet mérgező, akkor kiveszel egyet? Nem hiszem. Az egy elég nagy kockázat. Ha viszont 100 szeleted van, és abban egy darab a mérgezett, már 10x kevesebb az esélyed, hogy pont belenyúlsz. Ez még az 5%-kos konfidencia intervallum alatt is van.
2022. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 A kérdező kommentje:

51. Ha 41# es válaszoló feministának lehet akkor nekem miért nem?


Miért csak az van számon kérve ha férfi általánosít nőre, az miért nem ha nő férfira? Nektek szabad? Vagy mi van?

2022. okt. 2. 13:24
 54/88 A kérdező kommentje:

52. Egyrészt szerintem nincs ennyi erőszaktevő, másrészt ha azt nézem hogy a nők könyebb módon ugyan, de milyen gyakran teszik tőkre férfiak életét, akkor nagyon nincs ekkora különbség.


Meg amúgy ezen érvelés alapján, akkor kijelented, hogy a cigányság úgy ahogy van rossz. Mert ott meg 50% felett van a dolgozni nem akaró, értelmi fogyik aránya.

2022. okt. 2. 13:28
 55/88 anonim ***** válasza:
100%

53. Bocs én is általánosítottam és általában véve mindenkinek szólt a benyögés, nem kizárólag neked. Hagyjátok már ezeket a szarságokat. Minden ember más.

Pécézz ki inkább egy konkrét személyt és teregesd ki az ő szarjait. Az viccesebb.

2022. okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 A kérdező kommentje:
52. Ja meg azt az apróságot el is felejtettem hogy a férfiak minimum 10x annyit próbálkoznak. Igy az az 1% esély is 10 lesz. :)
2022. okt. 2. 13:44
 57/88 anonim ***** válasza:
100%

#56 te írtad a 10%-ot, ezért a TE számoddal vezettem le.

“ Ja meg azt az apróságot el is felejtettem hogy a férfiak minimum 10x annyit próbálkoznak. Igy az az 1% esély is 10 lesz. :)”

Ezt mire érted? Mármint, hogy a 10% erőszaktevő férfi még többször is próbálkozik, ezért már több is, mint a 10%?

2022. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 A kérdező kommentje:
57. Nem hanem arra hogy a nők 1% sokkal nagyobb eséllyel fog valakit. Mert a férfiak sokkal többet próbálkoznak.
2022. okt. 2. 14:21
 59/88 anonim ***** válasza:
100%
#58 tehát a golddigger azért tud fogni férfit mert a férfi önként jelentkezik? És ez kiről mond el mindent?
2022. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 A kérdező kommentje:

59. Jó akkor ne akard érten.

Mondom az lenne a jó ha teljesülne a vágyatok. És a férfiak többet nem érdeklődnének felöletek. Nem érdemlitek meg. A férfiak mind szemetek, de azért fussanak utánatok. A kettő együtt márpedig nem megy.

2022. okt. 2. 14:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!