Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az mikor lesz hogy a feministá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mikor lesz hogy a feministák fognak letérdelni a férfiak előtt azért hogy el legyenek jegyezve?

Figyelt kérdés
Ha már egyelőség van akkor ez is legyen egyenlő. És ha már itt tartunk. A feministák azon is ki vannak akadva hogy, nekik borotválni kell magukat kézen, lábon stb... Akkor ezentúl a nők se kérjék hogy a férfiak borotválkozzanak, hisz az meg ugye férfielnyomás innentől.

#egyenlőség #feminizmus #Nincs magánélet #Nem jog #Nem lehetsz nőies nő
2022. szept. 30. 17:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
42%
Majd amikor nem lesz ennyi gyoker balfasz, aki meg egy ronda no utan is hajlando futni csak hogy legyen egy lyuk ahova dughatja... balfaszok.
2022. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 anonim ***** válasza:
66%
Térdelünk eleget más hányadék dolog miatt.
2022. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 anonim ***** válasza:
11%
Most is azt csinálják.
2022. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 anonim ***** válasza:
64%
Én más miatt térdelek le a barátom elé, ha érted ;)
2022. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 A kérdező kommentje:

2. "A szexuális preferenciáknak nincsenek közük a jogokhoz. Ez baromi egyszerű, miért nem sikerül felfogni?" És akkor minek kell kampányolni amellett hogy, a nők nehogy olyasmiket csináljanak, ami a férfiaknak teszik?

A bajszos nők nem tetszenek a legtöbb férfinak. A szőrös lábbak meg karok se nagyon. Mégis manapság a feministáknak ez is ki van tűzve a zászlojára. Nekem miért kell ezt elfogadni?

2022. szept. 30. 18:45
 16/88 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell elfogadni, csak vedd tudomásul, hogy azoknak a nőknek így jó. Ha nem tetszik, ne udvarolj szőrös lányoknak.
2022. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 anonim ***** válasza:
88%

Mondok jobbat.


Külföldön élő leszbikus vagyok, és életem legszebb pillanata volt amikor megkértem a párom kezét. (Térdelés volt is meg nem is, mert eleve az ölembem ült a padlón).

Azt hittem soha életemben nem lesz meg erre a lehetőség, annyira katartikus volt.



Tulajdonképp nem értem mi a problémád.

Miért is ne kérhetné meg egy heteró nő a párja kezét? Nem az a lényeg, hogy szeretitek egymást, együtt akarjátok leélni az életeteket?

Ameddig már beszéltetek róla sokat, 100% mindkét fél részéről a biztos igen, nem tökmindegy ki mondja ki a kérdést,ameddig a szituáció szép, romantikus és örömmel emlékszik majd vissza rá?



Nem értem mitől vagy ennyire rosszul. Annak a gondolata frusztrál, hogy valaki igazán szeret, veled akarja leélni az életét? Hát tényleg szörnyű disztópia lenne. Nem azért, de elég silány, szavanyú egy életed lehet ha ilyenek a rémálmaid.

2022. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/88 A kérdező kommentje:

17. Nekem nem derogál letérdelni, nem derogál borotválkozni, szemöldököt szedni, ónszőrt vágni ……


De én nem állítom hogy ez a matriarchátus elnyomása, jajj el vagyok nyomva fogad el hogy ezeket nem csinálom. És ha azt mered mondani hogy így nem kellek akkor még le is szexistázlak. Ahogy teszik ezt feminista aktivisták.

2022. szept. 30. 20:11
 19/88 anonim ***** válasza:
90%

Nézd, nem értem miben más a testszőr egy férfin mint egy nőn.

Higéniai szempontból ugyanaz a kettő.



A történelem 99%ában a nő nem borotválkozott, egy egy viszonylag új találmány, talán a 80as években terjedt el.

Ha ennyire a tradítcionális nő hívei vagytok, miért van ennyire szelektív gondolkozás, hogy legyen megfelelő a 21. századi szépségideálnak, de fejben közben ragadjon meg 1800ban...

Nem túl következetes. 😏

2022. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 A kérdező kommentje:

19. “Nézd, nem értem miben más a testszőr egy férfin mint egy nőn.”


Pont ezt mondom hogy semmi.

Az nem elnyomás hogy a honaljamat is le kell borotválni férfikén. De az se hogy a nőknek kell ilyesmit tenni.

Mégis úgy van ez is beállítva hogy, a szemét férfiak ebben is elnyomnak.



“de fejben közben ragadjon meg 1800ban...” Dehogy ragadjon! Takarítók én 50%ban, az se fáj hogy udvarolni kell. De akkor neki se derogáljon már a kedvemre tenni, és mindenért partirhátust meg elnyomást kiáltani.

2022. szept. 30. 20:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!