Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az mikor lesz hogy a feministá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mikor lesz hogy a feministák fognak letérdelni a férfiak előtt azért hogy el legyenek jegyezve?

Figyelt kérdés
Ha már egyelőség van akkor ez is legyen egyenlő. És ha már itt tartunk. A feministák azon is ki vannak akadva hogy, nekik borotválni kell magukat kézen, lábon stb... Akkor ezentúl a nők se kérjék hogy a férfiak borotválkozzanak, hisz az meg ugye férfielnyomás innentől.

#egyenlőség #feminizmus #Nincs magánélet #Nem jog #Nem lehetsz nőies nő
2022. szept. 30. 17:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 A kérdező kommentje:

19. “Nem túl következetes. 😏”


Külön szólnék mégegyszer hogy, bár van bajom mentálisan, nem vagyok incel. Ne rajtam kérd számon amit ők mondanak.

2022. szept. 30. 20:27
 22/88 anonim ***** válasza:
18%

20.


Ennek inkább politikai okai vannak, és Magyarországon az ilyesmi nem is hangsúlyos. Sőt a világon sehol máshol sem, csak az Egybesült Államokban, de ott béelem majomkodás is volt, a social justice warriorok pedig mindent felforgatnak, történelmi alakokat pusztítanak el, mert csak. És még ehhez jön a "Karen"-ek serege meg a többi idétlenkedés. Queer csávó öltáncot lejt az ötéves gyereknek stb.


Ez mind politikai-lobbi okokból létezik.

2022. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 A kérdező kommentje:

22. [link]

Hát ez nekem magyarnak tünik. És láttam mást is a tiktokon aki ezt tolja.

2022. szept. 30. 20:40
 24/88 anonim ***** válasza:
92%

Hát én ezt komolyan mondom, hogy soha, de soha, de soha nem fogom megérteni, hogy miért veszi valaki kb. a személye elleni támadásnak, amikor valaki úgy éli az életét, ahogy akarja, és ez a döntése 0 befolyással van az adott ember életére.


Ha te nem akarod megkérni a barátnőd kezét térden állva, mert egyes nők nem borotválják a lábukat, hát csináld, ki a sz.rt érdekel?


Mondjuk tiktok videóval érvelsz, szóval ez mindent elárul.

2022. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/88 anonim ***** válasza:
92%

Najó, megpróbálom elmagyarázni. A feminista nőknek azzal van bajuk, hogy a társadalom (többségében férfiak, mivel elég régóta nekik van hangjuk igazán) mondják meg hogy mi/milyen a nő. Hogyan viselkedik, öltözködik, hogy néz ki, stb. Ahogy te is írtad, csináljunk olyat ami a férfiaknak tetszik, a szőrös karok-lábak nem tetszenek a férfiaknak, stb.

De ez megint csak rólatok szól. Az nem érdekel senkit, hogy a nő hogy akar kinézni, öltözködni, viselkedni, szőrt növeszteni? Nektek szabad terpeszteni a villamoson mellettem, de én ne merjek terpeszben ülni, mert “nem nőies”??? És ha nekem is az a kényelmes?

Mellesleg nem, sajnos a mai napig nincs egyenlőség kb semmiben, csigatempóban haladunk.

Én egyébként megkérném a párom kezét, mert őrülten szeretem és szeretném ha a férjem lenne, beszéltünk erről és megkért hogy ne tegyem, mert ő szeretné varázslatossá tenni, ne “lopjam el” a lehetőséget tőle :)

Figyelj, ha bármennyire is érdekel a feminizmus, akkor van egy jó könyv, amit ajánlhatok, több férfi ismerősöm kiolvasta már. Vannak benne radikális nézetek! De nem lehetne teljes értékű a könyv, ha nem vesézne ki mindent.

A címe: “Mit tenne De Beauvoir?”

26N

2022. szept. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 anonim ***** válasza:
91%

Figyi, lehet vaknak lenni, vagy direkt értetlenkedni, esetleg megsértődni, de a tény tény marad: más a két dolog. Ha a két nem egyenlő lenne, akkor ezek egyforma problémák lennének. De nem vagyunk. A férfiak vannak hatalmon. A mai napig a férfi a "default ember".


Hiába "kezd elvárás lenni" a szőrtelenítés, neked ez nem parancs. Rengeteg nőt találsz, aki a szőrös férfiakat szereti, rengeteget, aki a szőrtelent - és egyik sincs fétisnek csúfolva. Te nem abban nőttél fel, hogy a kinézetednek mindig baszhatónak kell lennie.


De bármiben lefogadom, hogy neked fiúként, férfiként többször mondták vagy utaltak rá, hogy ne sírj, mint nekem nőként. Ez is a patriarchátus elnyomása, mert a férfiaké a hatalom, ők mondják meg, hogy neked csak egy érzelem van engedélyezve, a düh. Mert az a macsós.


Ha egy férfi hazavisz egy nőt, és szexelni készülnek, ha az a nő szőrös, a férfi meg fog lepődni. Ha a férfi szőrös, a nő nem fog, mert a férfiaknak lehet bármi. Benned ott van egy alap elvárás, hogy a nő kicsomagolva szőrtelen lesz. Ez ömlik mindenhonnan, de annyira, hogy az emberek már konkrét realitásnak veszik, hogy a nőkön nincs szőr. Pl. sok filmes, tévés kritika van, hogy az adott műsor nem realisztikus, mert ha olyan magasból esik le, nem éli túl, vagy statisztikailag lehetetlen, hogy egy golyó sem találta el, de emlékszem a 24 közben azon nevettünk, hogy Jack Bauer soha nem megy el pisilni.


De senki nem említi meg, hogy a zombi apokalipszisben hogy lehet, hogy a nőknek nincs hónaljszőre, összenőtt szemöldöke, Rositának, aki latina, sortocskában sincs sötét lábszőre. Egyszerűen olyan, mintha a világ csendben jóváhagyta volna, hogy a nők nem szőrösek.

2022. szept. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/88 anonim ***** válasza:
91%

Az én olvasatomban a feminizmus nem fér össze azzal, hogy bárki letérdel a másik előtt, hogy házasodjanak össze. Se nő, se férfi. A házasságnak nem olyasminek kellene lennie, amit az egyik fél térdenállva kér, és a másik meg megad. Ez eleve nem egy egyenlő felállás.

Márpedig ahogy mondod, a társadalmi egyenlőség a cél, nem pedig az egyenlőtlenségek megfordítása.

2022. okt. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/88 anonim ***** válasza:
73%

"Takarítók én 50%ban, az se fáj hogy udvarolni kell. De akkor neki se derogáljon már a kedvemre tenni"


Mármint nálad az a kedvére tétel, hogy felnőtt férfi létedre feltakarítod a koszt amit te csináltál?

Srácok hozzátok a kupát, kitüntetést, térdszalagrendet neki. Micsoda gáláns egy úriember.



És akkor ezt úgy értsük, hogy ha épp nem puncsolsz, akkor ott hagyod a koszt mindenki másnak?

2022. okt. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/88 anonim ***** válasza:
0%

"Külön szólnék mégegyszer hogy, bár van bajom mentálisan, nem vagyok incel. Ne rajtam kérd számon amit ők mondanak."


Ezt nem tom te honnan szedted, a 19es sehol nem hívott incelnek.

2022. okt. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 A kérdező kommentje:
29. Nem, de azt kéri számon hogy, régebben az incelek vissza akarták rugdosni a nőket, fizetés nélkül a konyhába.
2022. okt. 1. 08:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!