Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az mikor lesz hogy a feministá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mikor lesz hogy a feministák fognak letérdelni a férfiak előtt azért hogy el legyenek jegyezve?

Figyelt kérdés
Ha már egyelőség van akkor ez is legyen egyenlő. És ha már itt tartunk. A feministák azon is ki vannak akadva hogy, nekik borotválni kell magukat kézen, lábon stb... Akkor ezentúl a nők se kérjék hogy a férfiak borotválkozzanak, hisz az meg ugye férfielnyomás innentől.

#egyenlőség #feminizmus #Nincs magánélet #Nem jog #Nem lehetsz nőies nő
2022. szept. 30. 17:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 A kérdező kommentje:

28. A felnőtt párkapcsolat rovatban, rendszeres férfi szidás, hogy a férfiak nem csinálnak házimunkát. Felsorolásban leírtam hogy nekem ez nem derogál. Hogy te olyan buta vagy, hogy nincs benned annyi szövegértési képesség, hogy ezt értelmezd, az a te szegénységi bizonyirányod. És most lehet nekiállni kapálozni, hogy dehát te is. De ettől még te is buta maradsz.

😊

2022. okt. 1. 08:33
 32/88 A kérdező kommentje:

A többieknek köszönöm a normális választ.



Bár azt még mindig nem értem, hogyha folyamat arról beszéltek hogy a teljes férfi társadalom elnyom titeket. Akko mit csodálkoztok hogy ellenségesek veletek a férfiak? Hisz elveszitek tőlük dolgokat, és még minden rossznak el is mondjátok őket.

2022. okt. 1. 08:38
 33/88 anonim ***** válasza:
86%

Mi lenne, ha a férfiak odaállnának a nők mellé, hogy “Hé, minden ember legyen egyenlő jogokban(!), kötelezettségekben(!), lehetőségekben(!), függetlenül attól, hogy mi van a lába között!”

Tudod hogy mik vagyunk azon felül, hogy “nő”? EMBEREK.

2022. okt. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 A kérdező kommentje:

33. Semmi, illetve inkább nem sok. Mert nem a férfi elnyomás miatt rossz a nőknek leginkább. Hanem a kapitalizmus elnyomja az emberek 99%át. Tény hogy a maradék 1% nagyrészt férfi.


Ja meg ahhoz akkor az is kell hogy a sírós férfit is fogadjak el a nők, meg azt is aki nem akar letérdelős lánykérést. Ilyeneknél hirtelen minden nő konzervativ lessz, és egyenlőség ellenes.

Majd ha a nők is olyan férfit akarnak aki velük egyenlő, és nem olyat akinek az erőforrásai a nő felett vannak, na majd akkor tessék ilyeneket mondani hogy csak a férfiakon múlik.

2022. okt. 1. 09:36
 35/88 anonim ***** válasza:
77%

Mindenki kell, de szerintem abban egyetérthetünk, hogy több feminista nő van, mint férfi. Szerintem legyen MINDENKI feminista. Az említett könyv a patriarchátus férfiakra vetített elnyomását is bemutatja egyébként.

Pl a mai napig “ciki”, ha férfi megy el gyesre, mert a nő mondjuk többet keres, fontosabb a munkája, vagy a férfi megteheti hogy otthon maradjon, otthonról dolgozzon. Mikor lett ciki a férfinak a saját gyerekéről gondoskodni?

2022. okt. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 anonim ***** válasza:
77%

"Nem, de azt kéri számon hogy, régebben az incelek vissza akarták rugdosni a nőket, fizetés nélkül a konyhába"


Az incel viszonylag új találmány, mivel nem lehetett bankszámlát nyitni egyedülálló nőként, a házasság megélhetési kérdés volt.

Szóval az incelek nem igazán léteztek, hiszen valami nő csak összebútorozott vele, és vele is marat, bármennyire utálták is egymást.


És az úrinőket kivéve mindenki dolgozott a házimunkán felül, pénzért.

2022. okt. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 anonim ***** válasza:
80%

A nők amúgy is térdelnek. Más kontextusban. Akkor az egyszer a férfi is letérdelhet.

"A feministák azon is ki vannak akadva hogy, nekik borotválni kell magukat kézen, lábon stb... "

Csak akkor, ha valaki ezt úgy nyomja, hogy ""KELL"". Személyes preferencia. Nem kötelező. Akinek kényelmes, az hagyja meg, akinek nem, az meg szedje le. A férfiak is. Nem értem ezt a szőr hisztit.

2022. okt. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/88 anonim ***** válasza:
84%

27-es válaszoló vagyok. Nő. És szerintem te

1. nem tudod, mi az a feminizmus.

2. azt hiszed, minden nő feminista, aki a férfi dominancia valamely megjelenését elutasítja. Nem. Minta Anita, aki hercegnős esküvőre vágyik, és felháborodik, ha a randin fizetnie kéne, viszont nem tetszik neki, ha nőket lealacsonyítóan viselkedik a főnöke, és egyenlő béreket akar, ő nem feminista, hanem egy ember, aki nem szereti, ha lealacsonyítóak vele, és egyenlő béreket akar. Ami amúgy teljesen jogos, függetlenül attól, hogy más területeken vígan megéli az egyenlőtlenséget.

3. láthatóan nagyon frusztrált vagy.

Nyugi. Szabad sírnod. Nem kell leborotválnod a szakállad, hogy vonzó legyél. Nem kell letérdelve megkérned a szerelmed kezét. És szuper, hogy végzel házimunkát. Senki nem mond el minden rossznak, csak mert férfi vagy. Nem vesz el tőled senki semmit. A feministák sem.

Akik a patriarchátus ellen vannak, nem ellened, mint férfi ellen vannak. Sőt, a te féfiszereped általi meghatározottságod ellen is vannak. Az egyenlőségjel mindkét oldalra hat. A férfiak nem rosszak. A férfiak szuperek. Az elnyomás, ellenségeskedés, kioktatás, lekicsinylés, szerepek megszabása, általánosítás és a "mit csodálkoztok hogy ellenségesek veletek a férfiak?" mondatod viszont nem szuper. Nagyon nem.

Szerinted tényleg rendben van, hogy bàrki ellene van a teljes másik nemnek a saját frusztrációi miatt? És ha a nők egyenlő jogokat és bánásmódot szeretnének, az valóban férfiellenesség volna?

2022. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen téren sosem lesz egyetértés, mindkét fél - a világ végezetéig - állítja majd, hogy a másiknak jobb, nekik meg rosszabb. Gyakorihoz hasonló fórumokon meg mehet egymás rugdosása - magyar virtus.
2022. okt. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 A kérdező kommentje:

38. “Minta Anita, aki hercegnős esküvőre vágyik, és felháborodik, ha a randin fizetnie kéne, viszont nem tetszik neki, ha nőket lealacsonyítóan viselkedik a főnöke”


Én csak arra lennék kiváncsi hogy, miért csak provokálás, meg elégséges “miért csak a férfiak?” hiszti után mondjatok azt hogy ilyen van?


Ha nem az a mantra menne hogy, mindig a férfiak(egy része)a rossz, és a nők tökéletesek. Hanem csak mondjuk 10ből egy arról szólna, hogy a nők(egy része) is rosszak ám. Akkor nem az a kép élne a férfiakban, hogy a feministák rosszat akarnak nekik.

2022. okt. 2. 09:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!