Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért lett ilyen a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen a feleségem?

Figyelt kérdés

53 éves lesz ősszel és mintha teljesen kifordult volna önmagából. A házimunkát, főzést már nem csinálja mert, hogy ő nem egy csicska, befestette a haját, keni magát és most a mániája, hogy ő autót vezetni fog megtanulni, mert én ketrecbe zárom.

Úgy állít be mintha egy rossz ember lennék, pedig én mindenemmel őt segítettem és támogattam. Az a baj, hogy már tényleg kezd megviselni, hogy mindig engem állít be a rossznak. Sőt a gyerekeink is neki adnak igazat.



2021. aug. 18. 21:26
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 A kérdező kommentje:

#59 menjel mar innen irritáloan egoista, beképzelt és nőgyűlölő vagy. Fogd magad aztán menjél akkor a barlangodba ha olyan jól túlélnél. Hiába mondod, hogy te százszor erősebb vagy egy nőnél a fejed vernéd a falba ha egy menstruáciot át kéne élned, ha meg Isten adja szülnöd kéne úgyse lenne baj, 5 perc után már ugyis kiütne a fajdalom. Igen másogyan van felépítve egy nő teste, de eppen elég erős ahhoz hogy befogd a szadat és visszamenj a barlangodba. Az meg fura volt hogy "manapság már egy nő abból is meg tud élni hogy eladja a használt bugyiját" gondoltál már arra hogy azért mert a ferfiak nagy része abnormálisan perverz, tolakodó és a szexen kívül más nem is létezik neki? Azért tudja egy nő "eladni" a testét mert a férfiak nagy része ígyis-úgyis kihasználja érte, hát akkor miért ne keresne pénzt belőle? Plusz ez a "régen minden más volt" dumád unalmas és szánalmas.

Na szevasz lehet eltakarodni

2021. aug. 19. 17:52
 62/70 A kérdező kommentje:

Ja amúgy sziasztok, én vagyok az 53 éves nő, eléggé felidegesítettétek a férjemet úgyhogy gondoltam én is elolvasom ezt a kis beszélgetést...

És csajok köszönöm mindenkinek aki kiállt mellettem:)

2021. aug. 19. 17:56
 63/70 anonim ***** válasza:
100%
És mit szólsz a kedves férjed válaszaihoz, te 53 éves nő?
2021. aug. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
87%
Hihető sztori! Kicsit kezd kamuszaga lenni a kérdésnek.
2021. aug. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 A kérdező kommentje:
Igen tudom ez már kész családi titkok de ott puffogott este a számítógép előtt most nincs itthon gondoltam megnézem ezt én is magamnak és elég elszomorító volt, viszont nem tudjátok hogy lehet -e itt kitörölni a kérdést? Nem szeretném hogy megtudja hogy itt jártam
2021. aug. 19. 18:08
 66/70 anonim ***** válasza:
12%

Nem 53 éves nő vagy te, hanem egy szerencsétlen provokáló pics@!

Eddig bírtad a válaszaimat, de aztán csak kibújt a szög a zsákból! Nem bírtad megállni szó nélkül.:)


Megyek is vissza a barlangomba, ennyi elég volt mára a civilizált, agyon iskolázott fajtátokból!

2021. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet törölni:)


Izgi estétek lesz, ha apa leül gyékázni... tényleg agyvérzést fog kapni:)


De nem válaszoltál: mit szólsz a válaszaihoz?

2021. aug. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem! Komolyan nem! Ha mindketten dolgoztok. Akkor miért a Nő dolga a házimunka teljesen???? Ezt magyarazza meg nekem a férjed! Erre tényleg nagyon kívancsi lennék!
2021. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 FoxtrotLidérc ***** válasza:
90%
Na jó, gyerekek... No offense, de ez a kérdés kezd ilyen Családi Titkok fílinget ölteni...
2021. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne ha egy kicsit másképp állnál hozzá a dologhoz? Lehet hogy tényleg elege van a csicskázásból és ezt meg is lehet érteni, be sokallt. Az is lehet, hogy a munkahelyén gond van, vagy van egy két cukkoló kolléganő akik el mesélik hogy az ő férjük egy földre szállt angyal és hogy mennyi mindenben segítenek, meg mennyi mindent megtesznek értük. Kell egy kis idő míg helyre rázódnak a fejében a gondolatok. De azzal még rosszabb lesz ha csak duzzogsz és szidod a feleséged. Vitatkozhatsz vele, parancsolhatsz neki, meg szidhatod a fejét, de megéri? Én azt mondom, mint nő, feleség és anya festi magát- dicsérd meg, hogy milyen jól áll neki. Ha tudod, hogy nem főz, haza felé menet a munkából vegyél kaját elvitelre, vagy menjetek el valahova enni egyet. Hidd el nem nagy dolog. Kell néha egy kis változás és az asszonynak is kikapcsolódás
2021. aug. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!