Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért lett ilyen a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen a feleségem?

Figyelt kérdés

53 éves lesz ősszel és mintha teljesen kifordult volna önmagából. A házimunkát, főzést már nem csinálja mert, hogy ő nem egy csicska, befestette a haját, keni magát és most a mániája, hogy ő autót vezetni fog megtanulni, mert én ketrecbe zárom.

Úgy állít be mintha egy rossz ember lennék, pedig én mindenemmel őt segítettem és támogattam. Az a baj, hogy már tényleg kezd megviselni, hogy mindig engem állít be a rossznak. Sőt a gyerekeink is neki adnak igazat.



2021. aug. 18. 21:26
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
100%
28 És? Ki kérdezte?
2021. aug. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 A kérdező kommentje:
Jó akkor lehetne hogy ezt az elvadult feminizmust visszaveszitek és segítetek nekem hölgyeim?
2021. aug. 18. 23:02
 33/70 anonim ***** válasza:
100%
Segítettünk, köszönd meg nyugodtan.
2021. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak bàntani, de ez a nő fél év mulva másik pasi àgyàban lesz, te meg egyedül. Akkor majd gyakorolhatod a házimunkát.
2021. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
100%
Segítettünk, de te teljesen más világban élsz. Ezt a feleséged is észrevette, és jól érzed: most kocsi meg smink, jövőre meg válóper és majd nézhetsz ki a fejedből. Ha akarod és szereted ezt a nőt, akkor tartsd tiszteletben valóban, mert itt nem ez látszik. Mégse annyira boldog, ha változtatni akar. Ha meg úgyis semmibe nézed, akkor minek vergődsz? Ja mert eddig természetes volt, hogy kimossa a szaros gatyád és eléd varázsolja az ételt, csakhogy ezek egy dolgozó nőtől egyedül nem elvárhatók. Neked is van kezed szerencsére, tudsz főzni. Mindketten dolgoztok, ergo közel egyforma mennyiségű házimunkát kell végeznetek. Eddig szerencséd volt és megúsztad, most ideje felébredni, mert bekopogtatott a 21. század, ahol a nők nem fizetetlen háztartási alkalmazottak.
2021. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Kérdező: Elolvastam a válaszaidat. Itt szögezem le, hogy férfi vagyok. Eleinte még akartam kulturált választ adni a kérdésedre - mire végigértem, rájöttem hogy 🎃 fölösleges. Elmondom nyersen. Feltelt a "🎃-e" azzal, hogy képtelen vagy az önellátásra. Hogy melletted nem tudott élni, kibontakozni - amíg minden sz*rt megcsinált helyetted. Ez még a "kisebbik" baj. A sokkal nagyobb, hogy konkrétan a magad f*szs*gait hajtogatod. De tudod mit? Tegyünk egy próbát. Annyit mondasz neki, hogy egy héten át mától kezdve te csinálsz mindent, amit eddig ő. És komolyan csináljad is! Majd meglátod, hogy miről ugatunk neked...
2021. aug. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
94%
Inkább lennék halott mit hogy egy olyan emberrel kelljen leélnem az életem mint te, és ezt minden komolysággal mondom. Sajnálom a feleséged.
2021. aug. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben elgondolkodnék, hogy miután kitalálta, hogy elege lett, a gyerekek is az ő oldalára álltak, és random arctalan, névtelen idegenek is. Talán tényleg baromira nincs igazad, nem gondolod? Totál lejön a válaszaidból, hogy semmibe se nézed a munkáját, és nem boldog. Ha megerősítésre vagy csak kíváncsi, azt maximum a kocsmában kapod meg a helyi alkeszoktól, akik még azt vallják, hogy a "nőnek a konyhában van a helye" (ezért is vannak egyede, vagy csalja őket a zasszony).
2021. aug. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, visszaveszi a leánykori nevét is.
2021. aug. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
91%

Bzdmeg!!!!!!!!!!!

Attol, hogy irodaban dolgozik, NEKI IS UGYANUGY 24 ÓRÁBÓL ÁLL A NAP!!!!


Remelem összeszed majd valami olyan pasit, aki értékeli!

Nem csicska, nem házirabszolga!

Irodaban röhög??????

Anyád!


Igen, ezért nem állok össze melóssal!

Meg mi az, hogy "segít" / "nem segít" a házimunkában!!!!

KIVESZI A RÉSZÉT!!!!!!

A feminizmus lényege, hogy a Nő DÖNTHET, hogy akar e rabszolga lenni, vagy nem! Ö nem akar.

Elveszitetted, mert lenézted, lenézted a mumkáját, lenezted az otthoni munkáját!

2021. aug. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!