Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért lett ilyen a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen a feleségem?

Figyelt kérdés

53 éves lesz ősszel és mintha teljesen kifordult volna önmagából. A házimunkát, főzést már nem csinálja mert, hogy ő nem egy csicska, befestette a haját, keni magát és most a mániája, hogy ő autót vezetni fog megtanulni, mert én ketrecbe zárom.

Úgy állít be mintha egy rossz ember lennék, pedig én mindenemmel őt segítettem és támogattam. Az a baj, hogy már tényleg kezd megviselni, hogy mindig engem állít be a rossznak. Sőt a gyerekeink is neki adnak igazat.



2021. aug. 18. 21:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
91%
Mert valószínűleg igaza van. Talált egy olyan pasit aki értékeli.
2021. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
93%
Lehet bepanikolt hogy lassan meghal es semmit nem csinalt elotte. Most meg elni akar
2021. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
98%
Beszélgess vele, hogy miért érzi magát csicskának és mitől érezné magát jobban. Most az, hogy keni magát és autót akar vezetni nem olyan tragikus dolgok. Főzni meg te is tudnál néha. Plusz ha a gyerekek is az ő pártján állnak, akkor el kéne mélyen gondolkodnod...
2021. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
100%
Kapuzárási pánik.
2021. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
92%

Jól teszi.


40/N

2021. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
95%

Az miert baj, hogy festi magát, stb? Miért baj az autóvezetés?

Egyebként meg, te is megfoghatod a porszivot meg a fakanalat!

2021. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 A kérdező kommentje:
Ti nem értetek engem, nincs vele bajom csak túl hirtelen jött, eddig egy visszafogott nő volt és igenis boldog hiába mond mást
2021. aug. 18. 21:35
 8/70 anonim ***** válasza:
97%
Mert elege van a cseléd szerepből. Majd talàl efy férfit aki mellett igazi nő lehet.
2021. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is inkább a klimax szele csapta meg, és még élni akar, mielőtt leesik lábról. Azt azért nem gondolom, hogy más pasija lenne.
2021. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
100%

"igenis boldog hiába mond mást"


Lehet, hogy most már másképpen látja.


Én is hittem mindenfélét és fogok is még bizonyára.


40/N

2021. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!