Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért lett ilyen a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen a feleségem?

Figyelt kérdés

53 éves lesz ősszel és mintha teljesen kifordult volna önmagából. A házimunkát, főzést már nem csinálja mert, hogy ő nem egy csicska, befestette a haját, keni magát és most a mániája, hogy ő autót vezetni fog megtanulni, mert én ketrecbe zárom.

Úgy állít be mintha egy rossz ember lennék, pedig én mindenemmel őt segítettem és támogattam. Az a baj, hogy már tényleg kezd megviselni, hogy mindig engem állít be a rossznak. Sőt a gyerekeink is neki adnak igazat.



2021. aug. 18. 21:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 A kérdező kommentje:
Jo persze mit tegyek, terden állva imádkozzak hozzá, mert ő a nagyságos asszony? Egyenjogúság van nálunk és kész. Plusz a kérdésben is írtam, hogy már bánt az, hogy piszkál ezzel szóval ha olyan kegyetlen lennék nem bántana.
2021. aug. 19. 11:23
 42/70 anonim ***** válasza:
100%
Milyen egyenlőség van nálatok, ha ő végzi a házimunkát és ő főz? Nem kegyetlen vagy, hanem kegyetlenül ostoba.
2021. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
100%

41

Mekkora f*sz vagy te!

Milyen egyenlőseg van? Ha az lenne, osztoznátok a házimunkán!

2021. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne égesd tovább a melósokat.
2021. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
100%
41 Szerintem meg ha olyan kiváló élete lenne melletted, akkor nem akarna tőled megszabadulni.Nem ok nélkül utált meg téged, és azt írod, még a gyerekek is az anyjuknak adnak igazat.
2021. aug. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
100%
Talán már levelezget is valakivel, talán holnap meg lepattan mellőled. Gondolkodj el, mi vezethetett idáig.
2021. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy el akar ütni.
2021. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 A kérdező kommentje:
Ennyi bántás után amit tőletek kaptam nekem is kedvem lett elütni magam
2021. aug. 19. 13:45
 49/70 anonim ***** válasza:
100%

48

Es nem jutott eszedbe, hogy te vagy a hunyó ebben a storyban??

Hogy neked kéne valtozni?

2021. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
12%

Kérdező!


Emiatt ne érezd magad rosszul, amiket itt írnak neked! Ezen az oldalon nem szabad ilyen kérdéseket feltenni, mert azonnal megjelennek a feministák. Normális választ meg nem fogsz kapni.


Ha valami nem tetszik nekik,jönnek, szitkozódnak, mocskolódnak, lepontoznak, jelentgetnek. Kb. ez a szellemi nívó náluk.


Ha megnézed a válaszokat, az jól mutatja a mai nők nagy részének mentalitását! 20 évesen, mikor a szüleikre haragszanak, akkor keresnek maguknak egy idősebb faszit, 50 évesen, mikor a férjükre haragszanak, akkor keresnek maguknak egy fiatalabb faszit.


Elvek sehol, lojalitás sehol, kitartás sehol, kompromisszumkészség sehol!


Sajnos, olyan világban élünk most, ahol a semmiből is meg lehet élni! Ezért nézik le a melósokat a nők, mert meg tudnak élni a semmitmondó töltelék munkakörökből, meg a habiszti diplomáikból, amit egy 15 éves félhülye gyerek is meg tudna csinálni.


De tovább megyek! Egy nő már abból is meg tud élni, ha eladja a használt bugyijait! Nem vicc! Itt az oldalon is van nem egy ilyen témájú kérdés.


Ha megnézed , mindig csak a főzés, meg a takarítás van porondon náluk. Vajon a komoly fizikai munkákban miért nem akarnak osztozkodni a férfiakkal? Ja, persze, azért mert fizikailag képtelenek rá, és ez rohadtul frusztrálja őket!



Az a helyzet, hogy a 21. nők nagy része már arra is totál alkalmatlan, hogy elfordítsa az automata mosógépen a programválasztó gombot, vagy, hogy a porszívót tologassa a padlón!

2021. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!