Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért lett ilyen a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen a feleségem?

Figyelt kérdés

53 éves lesz ősszel és mintha teljesen kifordult volna önmagából. A házimunkát, főzést már nem csinálja mert, hogy ő nem egy csicska, befestette a haját, keni magát és most a mániája, hogy ő autót vezetni fog megtanulni, mert én ketrecbe zárom.

Úgy állít be mintha egy rossz ember lennék, pedig én mindenemmel őt segítettem és támogattam. Az a baj, hogy már tényleg kezd megviselni, hogy mindig engem állít be a rossznak. Sőt a gyerekeink is neki adnak igazat.



2021. aug. 18. 21:26
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
100%

Igenis boldog -- te már csak tudod ugye?



Mintha az apámat hallanám :) csak mondom, négy napja cuccoltunk össze és hagytuk ott a P*csába egy életre. Anyum, tesóm, mindannyian.

2021. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
100%
#7 Nem te mondod meg, hogy boldog-e, ő érzi. És úgy tűnik, nem úgy érzi....
2021. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
100%
Eddig amúgy tiltottad neki ezeket a dolgokat?
2021. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 A kérdező kommentje:
Minden a segge alá van téve, egy irodában "dolgozik", nevetgéli el a napot a barátnőivel. És akkor még a kaját is én főzzem, meg az életét is én rontottam el. Na szép.
2021. aug. 18. 22:09
 15/70 A kérdező kommentje:
Nem tiltottam semmit, de az asszony legyen már asszony és legalább egy vacsorát legyen képes főzni
2021. aug. 18. 22:10
 16/70 anonim ***** válasza:
96%
A 14-es komment után semmin sem csodálkozom.
2021. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
100%

De nem akar főzni.


Téged meg fog ütni a guta:)

2021. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
96%
Mekkora tapló vagy! Lenézed a munkáját, komolyan azt hiszed a mai világban azért fizetnek egy embert, hogy az irodában nevetgéljen a barátnőivel? Sötét vagy. És ő is ledolgozza a 8 órát, te is....főzzetek felváltva. Szerintem troll vagy, ilyen sötét pasik csak nincsenek már....vagy mégis?
2021. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
9%

Ezért kérdeztem, hogy tiltottad-e.

Innentől kezdve teljesen igazad van, nem értem a válaszolók miért vannak kiakadva. Eddig is megtehette volna ugyanezeket a dolgokat, de nem akarta! 53 évig jó volt neki az az élet, de most valaki teli beszélte a fejét, vagy csak olvasott egy idióta cikket valamelyik női magazinban, és most hirtelen rájött, hogy neki 53 évesen önmegvalósítani kell!


Nekem is van ilyen nő a környezetemben.

2021. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem nézem le a munkáját, szeretem és tisztelem őt, de aggódok, hogy most még csak smink, meg auto, később meg ki tudja mi lesz itt
2021. aug. 18. 22:18
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!