Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért lett ilyen a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen a feleségem?

Figyelt kérdés

53 éves lesz ősszel és mintha teljesen kifordult volna önmagából. A házimunkát, főzést már nem csinálja mert, hogy ő nem egy csicska, befestette a haját, keni magát és most a mániája, hogy ő autót vezetni fog megtanulni, mert én ketrecbe zárom.

Úgy állít be mintha egy rossz ember lennék, pedig én mindenemmel őt segítettem és támogattam. Az a baj, hogy már tényleg kezd megviselni, hogy mindig engem állít be a rossznak. Sőt a gyerekeink is neki adnak igazat.



2021. aug. 18. 21:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
100%
50-es: téged anya szült, vagy csak úgy lettél?
2021. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, eleg kemeny fizikai munkanak szamit harom muszak a gyarban, ahol tobbnyire 7-8kilos vasakat emelek? 🙂
2021. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, az 50-esnek ment.
2021. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
20%

Az 50-es vagyok!


Igen, engem anya szült! Tudod, akkoriban még szültek a nők!

Pontosan azért tudom, hogy miről beszélek.


Még emlékszem rá, mikor kisgyerek voltam és mentünk bevásárolni. De nem ám úgy, hogy beültünk a csajos kisautóba, és irány shoppingolni!

Nem! Gyalog! Ugyanis nem, hogy anyámnak nem volt külön autója, meg jogsija, de egyáltalán nem volt autónk.

Sokszor nekem kellett vele mennem kisgyerekként segíteni cipekedni.

És nem ám teszkó, meg ósan. Nem! Volt, hogy 4-5 boltot meg zöldségest is végig kellett járni mire megkaptunk mindent, ami kellett otthonra.


Aztán mikor hazaértünk, berakta a ruhákat a mosógépbe. De nem ám az automata mosó-szárító gépbe! Hanem a keverőtárcsás hajdúba. Majd utána át a különálló centrifugába!


Sőt továbbmegyek!


A háztartás mellett még volt egy zártkertünk is, ahová anyám is rendszeresen kijárt dolgozni, veteményezni, kapálni, stb.. De nem ám úgy, ahogy manapság, hogy csinálok egy divatos magaságyást, hogy ne kelljen hajolgatni! Nem! Minden egyes négyzetméter ki volt használva, hogy annyival kevesebb zöldség-gyümölcsöt kelljen a boltban megvenni!


És ez nem a sötét középkorban volt, hanem a 90-es évek elején!


Én értem, hogy a világ változik! Nincs is vele bajom. Csak utálom, mikor a jólét valakinek elveszi az eszét!


A "melós" férfiakat meg nem leszólni kell, hanem be kell szállni közéjük ha annyira emancipáltak vagytok!

2021. aug. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
100%

54


Ok boomer. Párezer éve meg mamutra vadásztak, a patakban mostak, nem volt ám kisbolt meg tárcsás mosógép...

2021. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
6%

Ez a "boomer" 4-5 éve volt menő sértés! Ma már inkább szánalmas!

Ti emlegettétek anyámat, én csak leírtam, hogyan élt.


Kérdező!


Már láthatod is amit írtam az előbb!

Amint írtam valamit ami nekik nem tetszik, már pontoznak is le, egymást meg fel! Már gyülekeznek, mint a hiénák a dögszagra!

2021. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
100%

54

Jaaaa ertem! Tehat a Nő akkor Nő, ha kiszolgalja urát, s parancsolóját! Nőknek is férfiaknak is egyarant lehetősegük van tamulni. Miért dolgozzak nehez fizikai munkat, ha 4 evig tanultam a foiskolan, es most egy klimas irodaban ülök? Neked is meg volt ra a lehetoseged, higy tanulj, es kenyelmes allasod legyen, miert nem tetted? A kulonbseg az, hkgy nekunk noknek erre kb 60 eve van.lehetosegunk, nektek meg regebb ota

2021. aug. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
100%
54: húzz vissza a barlangodba.
2021. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
15%

Ki kell, hogy ábrándítsalak benneteket, mert engem ezekkel a beszólásokkal nem tudtok megsérteni!


Engem aztán nem kell kiszolgálnia senkinek sem, mert jobban főzök, mint a legtöbb nő a családomban, ismeretségi körömben. És ha látnátok, hogy milyen ügyesen tudom a porszívót ide-oda tologatni, meg húzogatni a szőnyegen, csak lesnétek!


Arra is nagy ívben teszek, hogy kinek hány diplomája van!

A középiskolát is végigbukdácsoltam. De nem azért mert hülye voltam, hanem azért,mert sz@rtam az egészre! Csak a csajok, meg a sport érdekelt. Alig vártam, hogy kiszabaduljak onnan. 18 éves korom óta dolgozok, 24 éves korom óta a saját vállalkozásomat vezetem, pontosan 10 éve! A büdös életben nem akartam továbbtanulni.


És abban is biztos vagyok, hogy egy barlangban is tovább ellenék mint ti!:)

2021. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
100%

59


Örülünk neki, bár senki se kérdezte. Az meglep, hogy csak 34 vagy, mert a boomer rinyád alapján azt hittem olyan 75 lehetsz. Amúgy nem! kell! minden! második! mondat! után! felkiáltójelet! tenni! mert! rohadt! idegesítő!

2021. aug. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!