Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem a tudtom nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem a tudtom nélkül pénzt gyűjtött, hogy legyen tartalékunk és tudjunk miből nyaralni, szórakozni. Csak szerintem volt ez így nagyon rossz húzás?

Figyelt kérdés

A férjem novemberben másik munkahelyre ment dolgozni és azt mondta, hogy sajnos mégis kevesebb lesz a pénz mint tudta és kicsit összébb kell húznunk a nadrágszíjat. Utána kiderült, hogy nem is olyan kicsit.

Még a gyerekek miatt itthon vagyok, ezért csak az ő fizetése van, nekem gyes és csp. Amit tudtam lefaragtam a kiadásokból, de nem szerettem volna, hogy ő vagy a gyerekek ezt túlságosan megérezzék, ezért leginkább magamon spóroltam amin csak tudtam, de az utóbbi időben már több dologban visszaütött a spórolásom. Félbehagyott tanfolyam, folyamatos emésztőrendszeri problémák, romló szem és fogászati problémák.

A férjem a suli utolsó hetében nagy örömmel bejelentette, hogy összejött annyi pénz, hogy kicsit jobban lazulhatunk a nyáron. Szóhoz sem jutottam. Akkor elmondta, hogy nem lett kevesebb a pénze, csak ezzel az indokkal csökkentette a kiadásokat és lám milyen sikerrel, hiszen alig éreztünk meg ebből bármit is.

Nagyon elszomorodtam és a pénznek sem tudok örülni. Szerintetek elmondjam neki, hogy mire nem költöttem? Tudom, hogy szeret és elkeseredne, ha megtudná, ezért az első dühömet visszafojtva nem mondtam neki semmit. Azt érzi, hogy valami bajom van, de nem érti, hogy mi. Ő ezt egy hatalmas ajándéknak gondolja én viszont becsapásnak.

Mit kellene csinálnom? Szóljak neki egyáltalán vagy csak értelmetlenül elrontanám az örömét?


2021. jún. 30. 15:22
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
44%

Én elhagynám, mert hazudott, és egészségkárosodást is szenvedtem miatta csak azért, hogy ő nyaralhasson.

Hányinger.

2021. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen ember pusztán "jószándékba" csomagolt önzőségből a gyerekei szjából is kivenné az ételt.
2021. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
91%

Hát ez nálam is alapokat döntene.

De egyszer, egyetlen EGYSZER leültetném, megmondanám, hogy most befogja, és rám figyel. És elmondanám neki logikusan kifejtve a véleményemet az egészről. Kihangsúlyozva, hogy ez engem mennyire bánt, egyrészt, mert gyereknek nézett és a fejem felett döntött az én pénzemről IS, másrészt, elmondanám a dolgokat, amiket elszenvedtem emiatt ténylegesen (szemüveg, tanfolyam, fogászat, étkezés).

Ha kib@szottul megbánja (és tényleg, nem csak mondja), akkor kap még egy esélyt. Ha nem fogja fel, akkor elgondolkoznék ezen a házasságon, és igyekeznék nyitott szemmel járni, hogy s mint önállósítsam magam.

Lehet, hogy lent van az ingerküszöböm, de nekem nagyon durva az egész sztori.

2021. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon csúnya átverés,hazudozási hullám, ha jól értem több hónapon keresztül, aminek következtében elég súlyos károkat szenvedtél.

Az van, hogy mindketten hibásak vagytok.

Vele egyértelműen el kell beszélgetni arról, hogy ha magától nem esett le neki, hogy némi szórakozásért hetekig hazudozni a párjának egyáltalán nem oké.

És te is hibás vagy, mert nem kellett volna mártírkodni. Az elején meg kellett volna beszélni, hogy akkor x dolgaidra nem lesz pénz, mint pl tanfolyam, fogászat, laktózmentes cuccok. Ha szeret, máshogy állt volna hozzá. Persze hazudnia így sem volt helyes.

2021. júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
45%

Magán spórol, csendesen szenvedve. A kérdezőnek kellett volna akkor szólnia.

Most hiába puffog

2021. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretheted őket, ha ezt mind bevállaltad miattuk. Mondjuk én nagyon fogápolás mániás vagyok,és az tuti hogy senkinek nem tudnám megbocsátani hogy miatta vesztettem el a fogam. Plusz nekem is vannak nagyon hasonló emésztési problémáim, nem is értem, hogy nem vette észre rajtad, hogy rosszul vagy, a barátom mindig tudja mikor fáj a hasam, meg látszik is rajtam. Ez nekem eléggé azt mutatja hogy nem figyel rád. Én nem tudnék megbocsátani és követelném a gyógykezelést azonnal magánorvosoknál, meg fogimplantátumokat, nem hogy még nyaralni menni vele. Am meg ha nem ültetnek be implantátumot, le fog épülni a csontállomány az arcodban, és teljesen eldeformálódik az arcod. Utána ki tudja ki tart e melletted. Sztem követeld azonnal a fogbeültetést!
2021. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%
#31 Azért laktózérzékenyként javasolnám, hogy mindenki tartsa a diétát. Lehet, hogy menőbb elmenni nyaralni, de 30 évvel korábban belehalni egy daganatos megbetegedésbe, ami a sok bélprobléma miatt alakult ki, nem túl szerencsés.
2021. júl. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

Szomorú sztori,ebből is látszik,hogy milyen alacsonyak a bérek,

meg a gyerekek utáni jövedelmek,hogy vagy nem nyaralsz vagy ilyen dolgokba futsz bele...Sajnálom.Nem csak ti vagytok hibásak.

2021. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!