Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem a tudtom nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem a tudtom nélkül pénzt gyűjtött, hogy legyen tartalékunk és tudjunk miből nyaralni, szórakozni. Csak szerintem volt ez így nagyon rossz húzás?

Figyelt kérdés

A férjem novemberben másik munkahelyre ment dolgozni és azt mondta, hogy sajnos mégis kevesebb lesz a pénz mint tudta és kicsit összébb kell húznunk a nadrágszíjat. Utána kiderült, hogy nem is olyan kicsit.

Még a gyerekek miatt itthon vagyok, ezért csak az ő fizetése van, nekem gyes és csp. Amit tudtam lefaragtam a kiadásokból, de nem szerettem volna, hogy ő vagy a gyerekek ezt túlságosan megérezzék, ezért leginkább magamon spóroltam amin csak tudtam, de az utóbbi időben már több dologban visszaütött a spórolásom. Félbehagyott tanfolyam, folyamatos emésztőrendszeri problémák, romló szem és fogászati problémák.

A férjem a suli utolsó hetében nagy örömmel bejelentette, hogy összejött annyi pénz, hogy kicsit jobban lazulhatunk a nyáron. Szóhoz sem jutottam. Akkor elmondta, hogy nem lett kevesebb a pénze, csak ezzel az indokkal csökkentette a kiadásokat és lám milyen sikerrel, hiszen alig éreztünk meg ebből bármit is.

Nagyon elszomorodtam és a pénznek sem tudok örülni. Szerintetek elmondjam neki, hogy mire nem költöttem? Tudom, hogy szeret és elkeseredne, ha megtudná, ezért az első dühömet visszafojtva nem mondtam neki semmit. Azt érzi, hogy valami bajom van, de nem érti, hogy mi. Ő ezt egy hatalmas ajándéknak gondolja én viszont becsapásnak.

Mit kellene csinálnom? Szóljak neki egyáltalán vagy csak értelmetlenül elrontanám az örömét?


2021. jún. 30. 15:22
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
11%

Mondjuk a nyaralásra azért sok helyen sporolnak!! Másképp nem jutnának el. Fogorvoshoz meg el tudtál volna menni csak nem magánrendelésre.


Én épp fordítva vagyok mint te.

Nem tudna boldogitani egy új szemüveg vagy egy laktózmentes fagyi, ha a gyerekekkel itthon kellene rohanni egész nyáron.

A programok közös élmények többet érnek. Mondom ezt úgy én is laktozerzekeny vagyok, a faluban ilyesmit elvétve kapni ahol élünk, ha meg 2000 res úti költséggel kellene elmenni megvenni én is lemondok róla és hasznosabb dolgokra fordítom!

2021. jún. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 Ramos ökle ***** válasza:
95%

Nem akarok rosszat írni, de elcseszett egy kapcsolat ez.

Ő hazudik a saját "szakállára", azaz úgy hoz meg egy döntést, h nem mond igazat, nem beszéli meg veled, aztán ezt még el is adja neked, mint valami fantasztikus tettet.

Te meg annyira alárendelt vagy, h még azon gondolkodsz, h ezek után megemlítsd neki vagy sem.

Nehéz bármit is mondani, mert szerintem még te fogod magad rossznak érezni mert HAZUDTAK NEKED. :D

Menthetetlen eset, amúgy persze el kellene mondanod, de úgy tűnik, ez esetedben fölösleges.

2021. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem jó fej inkább, meglepit akart nektek.
2021. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
5%

Eheztetek? Gondolom nem. Akkor meg nem ertem mit vontal meg magadtol.. Ha gyest kapsz, akkor a gyerek 2eves elmult, miert nem adtad bolcsibe es mentel el dolgozni?


Nem akarom piedesztalra emelni a férjed, o sem szent ebben, de gyanitom kicsit jobban kiszinezed a dolgokat.. Foleg ott amikor azt irod hogy emesztorendszeri problemak..😂 Meg romló szem. Mi koze a sporolasnak hogy romlik a szemed?

2021. jún. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
83%

Nyugodj meg, én elkértem volna az elmulasztott kezelések árát. Meg lebaxtam volna a fejét, hogy mi lett volna, ha a nyaraláson történik valami, azért ez nem játék.


Ezt nem tudta volna nyíltan elmondani?

2021. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nálunk a fogászat az pont olyan dolog amire mindig van félretett pénz. Akár épp meg kell húznunk a nadrágszíjat akár nem. Egy 4-500 ezer mindig van félrerakva ilyesmire, hogy fogászat, vmi sürgős műtét, stb.

Kicsit úgy tűnik a probléma onnan ered hogy nem tudtok bánni a pénzzel.

Közös kasszán vagytok de mégse, mindenki intézi a kis ügyeit össze vissza... valamelyikőtöknek nyakába kéne vennia terhet és átgondolni a dolgokat, és közös számlán rendesen vezetni a pénzügyeket. Megbeszélni a prioritásokat, pl. le tudsz e mondani a laktózmentes fagyiról ha abból elmehettek nyaralni egy hétre. És utána eszerint költeni a pénzt.

2021. jún. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
7%

Na a frusztralt anyukak el is kezdtek dolgozni..



Nem ertem, ha keves a gyes, akkor miert nem opcio a munka? Erre van a bolcsi, 4oraig vigyaznak a kicsire, 8tol 4ig meg lehet menni dolgozni. Maris nem kene sporolni, mert jo esetben 10szer annyi is lehet a fizetes mint a gyes..


Meg hat gondolom annyira sporoltatok hogy nem jutott gyumolcsre meg zoldsegre, es annyira rosszul taplalkozott anyuci hogy emésztési gondjai lettek meg romlott a szeme.

2021. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
9%
*el is kezdtek lepontozni
2021. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk azt nem értem, hogy neki hogy nem tűnt fel, hogy ennyire spórolsz magadon?


Látásproblémák, fogproblémák, emésztőrendszer... Nem jársz el tanfolyamra (vagy hasonló)


Még ha el is titkolod, akkor is feltűnik az ilyen.

2021. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 lizzi77 ***** válasza:
63%
8*50e+ havi 20e/ hó, 8 hónapja, az 560e+ cafeteria legyen 250e.Aki a feléből nem tud egy jót nyaralni, az magára vessen. Jót akart a férjed, csak rossz ezt megélned így. Mint a legtöbb fiú nemű, nem vette észre, hogy gondjaid vannak(bár a tanfolyam abbahagyását sem vette észre, az durva azért) . Kommunikáció kell ide, tegyetek kicsit többet félre a havi 20-20-nál, mondjuk egy 10essel, akkor van plusz 30e-el több havonta költőpénznek. Vagy a cafeteriából is lehet bizonyos fogászatokon fizetni akár.
2021. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!