Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem a tudtom nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem a tudtom nélkül pénzt gyűjtött, hogy legyen tartalékunk és tudjunk miből nyaralni, szórakozni. Csak szerintem volt ez így nagyon rossz húzás?

Figyelt kérdés

A férjem novemberben másik munkahelyre ment dolgozni és azt mondta, hogy sajnos mégis kevesebb lesz a pénz mint tudta és kicsit összébb kell húznunk a nadrágszíjat. Utána kiderült, hogy nem is olyan kicsit.

Még a gyerekek miatt itthon vagyok, ezért csak az ő fizetése van, nekem gyes és csp. Amit tudtam lefaragtam a kiadásokból, de nem szerettem volna, hogy ő vagy a gyerekek ezt túlságosan megérezzék, ezért leginkább magamon spóroltam amin csak tudtam, de az utóbbi időben már több dologban visszaütött a spórolásom. Félbehagyott tanfolyam, folyamatos emésztőrendszeri problémák, romló szem és fogászati problémák.

A férjem a suli utolsó hetében nagy örömmel bejelentette, hogy összejött annyi pénz, hogy kicsit jobban lazulhatunk a nyáron. Szóhoz sem jutottam. Akkor elmondta, hogy nem lett kevesebb a pénze, csak ezzel az indokkal csökkentette a kiadásokat és lám milyen sikerrel, hiszen alig éreztünk meg ebből bármit is.

Nagyon elszomorodtam és a pénznek sem tudok örülni. Szerintetek elmondjam neki, hogy mire nem költöttem? Tudom, hogy szeret és elkeseredne, ha megtudná, ezért az első dühömet visszafojtva nem mondtam neki semmit. Azt érzi, hogy valami bajom van, de nem érti, hogy mi. Ő ezt egy hatalmas ajándéknak gondolja én viszont becsapásnak.

Mit kellene csinálnom? Szóljak neki egyáltalán vagy csak értelmetlenül elrontanám az örömét?


2021. jún. 30. 15:22
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Mindenképp beszélek ma vele.

Nem, nem éheztünk, de nekem annyira nem jó érzés a napi szintű hányás és véres hasmenés, hasfájás és gázok kombinációja. Az ekcéma sem túl kellemes. Mikor be tudom tartani a mentes étrendet, akkor ezek elmúlnak egy idő után.

A fizetős helyett természetesen elmentem sztk-s fogorvoshoz, csak ő meg sem próbálta folytatni a fogaim gyökérkezelését, mert más kezdett bele, ezért inkább kihúzta őket.

A romló szemnek csak annyi köze van a dologhoz, hogy januárban eltörött a szemüvegem és benne az egyik lencse is, ezért most a 12 éveset tudom csak hordani, ami annyira már nem tuti. Ha lett volna pénz, csináltattam volna egyet.

Na mindegy, én is hülye voltam.


Mikor megismerkedtünk, munkanélküli volt és azóta is nagyon nehezen viseli, ha nincs valamire elég pénz. Éjszakákat sírt végig, mikor nem tudtuk azonnal lecserélni a tönkrement bojlert. Pont azért van a vészhelyzeti pénz is, hogy soha ne lehessen olyan, hogy nem tudunk valamit venni ami pl tönkrement vagy szükséges. Nem szerettem volna, ha megint annyira kiborul, mint akkoriban.

2021. jún. 30. 19:27
 42/58 anonim ***** válasza:
37%

Arra valaszolj kérlek, mi tart vissza hogy visszamenj dolgozni es a tobbszoroset keresd a gyesnek?


A gyes es csp 40k forint sincs. 6oraba visszamenve ennek a min a triplajat kereshetned a gyesnek..


Ertem en, jo otthon lenni a gyerekkel stb stb, de amikor fontos a penz, akkor aldozatokat kell hozni. Gyerekkel torodni es jol nevelni ugyis lehetbhogy csak du 4tol reggel 7ig a te felelosseged..

2021. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:
Az tart vissza, hogy nem veszik fel a legkisebbet a kódjával normál oviba, a másikba meg várólistán vagyunk, hiába jelölte ki a bizottság.
2021. jún. 30. 19:49
 44/58 anonim ***** válasza:
85%
Hihetetlen, hogy még te vigyázol az ő kis lelkére ezek után. Nem akarta, hogy ez legyen megint, de ez lett. Ezt tudnia kell. Mert most úgy bántok egymással, mint két gyerek. Ő titkolja előled a pénzt, te meg titkolod előle, hogy hülye volt. Így nem tanultok.
2021. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
100%

Kerlek meseld majd el, hogy mi volt otthon nalatok a szembesites utan.

Hihetetlenul sajnallak, ez nagyon durva.

2021. jún. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
100%
Jó ég ez nagyon durva... Mindenképpen mondd el neki. És írd meg kérlek hogy mi volt a válasza. Kíváncsi vagyok.
2021. jún. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
31%

Az én párom a Bill gates-t is csődbe vinné, ezért rendkívül is azt mondom neki, hogy kevesebbet keresek

Így is alig tudok gátat szabni a költekezésnek

ebben a hónapban több mint 70 ezret költött kókuszvízte. Mert a sima vizet nem tudja meginni. Én meg őrülök meg ...

2021. júl. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
100%
Ő hazudott, te pedig hallgattál. "azért van a vészhelyzeti pénz is, hogy soha ne lehessen olyan, hogy nem tudunk valamit venni ami pl tönkrement vagy szükséges." Nem mondtad neki, hogy vészhelyzet van. Közösen kell terveznetek és megoldani a dolgokat.
2021. júl. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
100%
te se vagy komplett az fix. nehogy már a férjed meg ne vegye észre, hogy tök beteg vagy?! milyen kapcsolat lesz?
2021. júl. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
100%

34-es, te Isten barma. Hogyhogy mi az, hogy emésztőrendszeri problémák?

Én nem vagyok laktózérzékeny, de van a családomban, konkrétan ha nem a neki megfelelő ételeket eszi, akkor a lelkét kifossa (legjobb esetben "csak" fáj a hasa állandóan. Az ilyen élelmiszerek pedig többszörösébe kerülnek (nem véletlen jár a személyi kedvezmény is a szem.jöv.adóban erre a betegségre).

Szemromlás meg úgy függ össze, hogy maga a komfortérzet: Ha mínusz 5-ös mondjuk, akkor hiába van mínusz 3-as szemüvege, az ajtón még betalál, de csak vakoskodik kb.

2021. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!