Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a feleséged évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a feleséged évek óta visszafog a szexben, meddig bírod?

Figyelt kérdés

Minden más nagyjából jól működik. Szépen vagyunk, van gyerekünk, elvagyunk.

De szex terén már évek óta el vagyok hanyagolva. Nem tudjuk megbeszélni ez nem opció, már próbáltam. Nincs olyan ritkán, viszont egyáltalán nem tudom kiélni magamat. Nem vagyok perverz, csak elképesztően unalmas hogy neki kielégítő egy sima 15 perces numera, max néha romantika.


Érdemes úgy házasságban maradni, hogy nappal szépen vagyunk, szeretjük egymást, mint két szülő, imádjuk a gyerekünket meg minden, de éjjelente , vagy mikor egyedül vagy úgy érzed, hogy hiába mondják hogy csak szex, jelentős hiányt érzel.

Szex hiánya pótolható valamivel? Szép nyugis, családért megéri elengedni, hogy többet nem lesz fergeteges szex, mocskos bujaságok, forró csókok és ölelések? Csak néha lájtos ágycsikorgatás?


2021. máj. 10. 15:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 anonim ***** válasza:
100%

58-as: jó meglátás. Én abban látok logikát, hogy egy iskolázott nő és férfi felelőségteljesebb munkát végez, ami nyilván stresszel jár stb. és ez hatással van a libidóra. Nyilván ha egy nő dolgozik, gyereket nevel, viszi a háztartást stb. akkor az utolsó dolog, amire gondolni tud, az a szenvedélyes szex a férjével, aki után takarítja a konyhapultot meg a wcét.


A kérdező problémájára az egyetlen megoldás a kommunikáció.

2021. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!