Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a feleséged évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a feleséged évek óta visszafog a szexben, meddig bírod?

Figyelt kérdés

Minden más nagyjából jól működik. Szépen vagyunk, van gyerekünk, elvagyunk.

De szex terén már évek óta el vagyok hanyagolva. Nem tudjuk megbeszélni ez nem opció, már próbáltam. Nincs olyan ritkán, viszont egyáltalán nem tudom kiélni magamat. Nem vagyok perverz, csak elképesztően unalmas hogy neki kielégítő egy sima 15 perces numera, max néha romantika.


Érdemes úgy házasságban maradni, hogy nappal szépen vagyunk, szeretjük egymást, mint két szülő, imádjuk a gyerekünket meg minden, de éjjelente , vagy mikor egyedül vagy úgy érzed, hogy hiába mondják hogy csak szex, jelentős hiányt érzel.

Szex hiánya pótolható valamivel? Szép nyugis, családért megéri elengedni, hogy többet nem lesz fergeteges szex, mocskos bujaságok, forró csókok és ölelések? Csak néha lájtos ágycsikorgatás?


2021. máj. 10. 15:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
100%
Annyi feladat nincs, tablettát meg sosem szedett.
2021. máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
Hát #33-as én a feleségedet felráznám. Igenis vegye észre, hogy komoly a helyzet!
2021. máj. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:

Van az a pont, mikor már nem tudod tovább tolerálni a viselkedését és vagy válsz vagy csalsz.

Nálunk férjemnek van sokkal kevesebb igénye mint nekem. Rengeteget beszéltünk róla, hogy lehetne változtatni, de semmi sem változott évek óta, maradt a langyos pocsolya.

Emberként és apakent jobbat nem is kivanhatnék magam mellé, viszont a szex mindig csak sokadlagos nála.

Én megcsaltam, mert a családom felrúgni nem fogom azért, mert nekem viszket,nyugodtabb is vagyok azóta.

Ha válni nem akarsz, válassz szeretőt, de az sem egy egyszerű menet, hogy valaki épelméjűt találj.

2021. máj. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
A válassz szeretőt dologgal az a baj, hogy nincs honnan választani. Egy nőre 100 pasi jut ezen a fronton, az önbecsülésem meg sokkal magasabb annál, hogy beálljak a sor végére, hogy mikor kerül rám a sor. Már szétnéztem a viszony.hu-n is, de ott is ugyanez a helyzet. 1 nőre 100-an repülnének rá, a fele nő hivatásos ráadásul, a másik fele meg leírja hogy 30 éves kockahasú chipenddale fiút képzel el 30centis farokkal, aki ezen felül még gáláns is. Környezetemben nincs potenciális nő, sokszor a munkámba menekülök.
2021. máj. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
50%
Pedig érdemes lenne a szerető. Tudom hogy sokan repülnek egy nőre de most számít ? Majd egyszer összejön.
2021. máj. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy azt hidd, hogy nőként könnyebb a viszonyon, a sok idióta között nem egyszerű normális embert találni.

Meg szerinted nőként nem kapsz visszautasítást? Cseppet el vagy tévedve.

2021. máj. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 A kérdező kommentje:

Lehet szeretőzni, de szerintem egy idő után jön valaki aki felráz és beleszeretsz, ott lesz igazi gond.

Vagy csak szimplán rájössz, neked teljes kapcsolat kell, nem itt egy jó szülő, ott egy jó szexpartner.

2021. máj. 11. 11:05
 38/71 anonim ***** válasza:

"Pedig érdemes lenne a szerető. Tudom hogy sokan repülnek egy nőre de most számít ? Majd egyszer összejön." Álljak be az idióták közé, levél hegyeket írni? Hát én ennél ezerszer többre tartom magam, a pincsikutya üzemmód, meg az "engem válassz már légyszi" felállás röhejes lenne rám nézve. Én úgy érzem, felépítettem tudatosan az életem, diplomáim vannak, vezető beosztásban dolgozom, káros szenvedélyektől mentes, kitartó mindenben, állandó célok vezérelnek stb. Na ne kelljen már arról regélnem egy nőnek, hogy én nem a tróger jóska vagyok a telepról, meg én nem fogom őt bántani, meg bennem megbízhat, meg már nem iszom, nem drogozom. Meg nem vagyok perverz, meg idővel nem akarok hozzá költözni, nem akarom lehúzni pénzről.


Tudom, ezek mennek, van egy pár női ismerősöm akik ezért törölték magukat az összes társkeresőről. Engem az bosszant haláli módon, hogy mindent elértem amit csak akartam, kívülről-belülről egy szuper családban élek, csak a szex ami nincs. Pont nem érdekeltek a külsős nők sosem, nekem is megvan a mércém, elég erős minden szempontból. Sajnálom, ez van, magamhoz is szigorú vagyok.


"Nehogy azt hidd, hogy nőként könnyebb a viszonyon, a sok idióta között nem egyszerű normális embert találni.


Meg szerinted nőként nem kapsz visszautasítást? Cseppet el vagy tévedve."


A sok idióta között te hogyan keresel? Mik a szűrőid? Visszautasítást akkor kap egy nő, ha külsőre nem üti meg a szintet amit egy férfi elvár. Ez akkor szokott lenni, ha van egy nők által agyon bálványozott pasas aki jól néz ki, és az átlag/átlag alatti nő meg szeretné szerezni.


Akkor képzeld el a férfiakat. Van egy átlag nő, aki mellett simán elmennék, észre sem venne. Elvált, van két gyereke, a létminimum közelébe tengődik, a kultúra sem az erőssége, végzettségét tekintve amolyan alsó- közép szektor. 35nm2-es albérletben húzta meg magát, rossz családi minták beleégve. Majd ezek után az ilyen nők akarnak elutasítani? Most ezt ne nagyképűségnek vedd, meg hogy lenézek bárkit is, csak ez a kategória már sérti egy férfi önérzetét, aki egy ilyen nőnek a tökéletes ellentéte.


Én a viszonyon sem láttam egyetlen olyan értelmes nőt, aki valamit is akart volna, leszámítva az be nem teljesült álmát a tini korszakából. Varázslatos pasi, aki elrepíti meseországba, mikozben a férfi tökéletes testén remeg a kéjtől. Már lassanként alap elvárás a gálánsság, ami ugye azt jelenti hogy... Na várjunk, elmesélek egy konkrét esetet ami velem történt.


Rámírt egy nő, az a tipikus elmennék mellette kategória, panel anyuka ízig-vérig. Majd közölte, hogy lehet szex, de az havi 250EFt támogatás a részemről, ő határoz meg mindent, a Szállodát(!) én fizetem, az ágyba ő diktál. Ha nem vagyok jó vége a dolognak, ha orgazmust okozok neki(!), akkor alkalmanként plussz 50EFt lesz. Mondom egy panel proli anyuka, aki volt olyan 160cm, cölöp lábakkal, 75-80kg-os testsúllyal. Arcra meg amolyan, inkább hagyjuk. Hát én komolyan mondom lefordultam a székről! :)


Nem állítom hogy én vagyok a világ közepe, sőt, teljesen átlagos emberként tekintek magamra, ami plussz van bennem az az egészséges önértékelésem, nem vagyok szex vagy kapcsolatfüggő. Még az is lehet hogy válás lesz a vége, nem fog jól érinteni, de elfogadom. Utána viszont kizárólag csak komoly nők jöhetnek szóba!

2021. máj. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
100%

38

Ne haragudj, nem tűnsz alapjában véve rossz embernek (sőt), de ez a hihetetlen gőg és elitizmus, ami árad a soraidból... "Én úgy érzem, felépítettem tudatosan az életem, diplomáim vannak, vezető beosztásban dolgozom, káros szenvedélyektől mentes, kitartó mindenben, állandó célok vezérelnek stb. {...} Engem az bosszant haláli módon, hogy mindent elértem amit csak akartam, kívülről-belülről egy szuper családban élek, csak a szex ami nincs." Hát van ilyen, nyuszifül. Másoknak meg rákos betegsége van, meghalnak covidban, balesetet szenvednek és elveszítik vmelyik végtagjukat. Az élet nem habostorta.


Akkor most lássuk a következő szimpatikus megnyilvánulásodat. "Rám írt egy nő, az a tipikus elmennék mellette kategória, panel anyuka ízig-vérig. Majd közölte, hogy lehet szex, de az havi 250EFt támogatás a részemről, ő határoz meg mindent, a Szállodát(!) én fizetem, az ágyba ő diktál. Ha nem vagyok jó vége a dolognak, ha orgazmust okozok neki(!), akkor alkalmanként plussz 50EFt lesz. Mondom egy panel proli anyuka, aki volt olyan 160cm, cölöp lábakkal, 75-80kg-os testsúllyal. Arcra meg amolyan, inkább hagyjuk." Bár nem vagyok panel anyuka, ez nekem szabályosan fáj. Leírhattad volna ezt a döbbenetes élményt így is: "Volt egy nő, nekem nem tetszett egyáltalán és egészen irreális elvárásai voltak."


No de a lényeg: szerintem az életet éld a magas standardjaid mentén MINDEN TÉREN. Ne hazudj, ne tarts szeretőt. (Mert szeretőt csak folyamatos hazugságok árán fogsz tudni tartani.)


Mondd meg a feleségednek: "Nyuszifül, én szexelni akarok. Ha veled nem lehet, akkor mással fogok. Nem akarok elválni, mert alapjában véve kedvellek (blabla), plusz itt a gyerek, akit nem kéthetente akarok látni, plusz közös életünk van (család, barátok, anyagiak, tervek, stb.). Ezért mostantól fogva szeretőm lesz. Ha nem tetszik, akkor leülhetünk megint megbeszélni, hogy mi a gond, mit szeretnél, mi hozhatná vissza a vágyad. Meg szeretnélek kérdezni, hogy más férfivel sem feküdnél le, vagy csak velem nem? (Ezt egy szexológus szakértő, Sz. Mikus Edit mondta mindig, hogy fontos kérdés, amire válasz kell.) Remélem, nem fog gondot okozni, hogy hetente egy-két alkalommal a szeretőmmel találkozom. Ígérem, igyekszem majd haza és nálad és veled töltöm az éjszakát."

2021. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:

Bocs, csak sikerült a szeretőt két értelemben használni. :) Eredeti jelentése szerint az a partner, akivel hivatalosan együtt lehet lenni. Későbbi jelentése szerint az a "partner", aki nem hivatalos.


Én természetesen az első jelentésére gondoltam az utolsó bekezdésben. Tehát jó értelemben véve tarts szeretőt, olyat, akit szeretsz, akiről tud a feleséged és akivel békében lehettek együtt.

2021. máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!