Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a feleséged évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a feleséged évek óta visszafog a szexben, meddig bírod?

Figyelt kérdés

Minden más nagyjából jól működik. Szépen vagyunk, van gyerekünk, elvagyunk.

De szex terén már évek óta el vagyok hanyagolva. Nem tudjuk megbeszélni ez nem opció, már próbáltam. Nincs olyan ritkán, viszont egyáltalán nem tudom kiélni magamat. Nem vagyok perverz, csak elképesztően unalmas hogy neki kielégítő egy sima 15 perces numera, max néha romantika.


Érdemes úgy házasságban maradni, hogy nappal szépen vagyunk, szeretjük egymást, mint két szülő, imádjuk a gyerekünket meg minden, de éjjelente , vagy mikor egyedül vagy úgy érzed, hogy hiába mondják hogy csak szex, jelentős hiányt érzel.

Szex hiánya pótolható valamivel? Szép nyugis, családért megéri elengedni, hogy többet nem lesz fergeteges szex, mocskos bujaságok, forró csókok és ölelések? Csak néha lájtos ágycsikorgatás?


2021. máj. 10. 15:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
70%
Saját tapasztalatomat mondom el. Az elején amikor felszabadultan nagyon jó volt minden.. majd brutális csavar lett azóta nem találom a helyem.. boldogtalan és sivár lett az életem.. hiányzik a fiam és ezt semmi sem elégíti ki.. 2 hetente láthatom és rettenetesen hiányzik.. ráadásul lehetetlen jó szexpartnert találni.. ha visszacsinálható lenne szeretővel próbálkoznék.. igaz az se biztos, hogy jobb!
2021. máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
36%

Üdv a házasságban. Ez ilyen , teljesítsed a feladataid a te igényed nem számít.

Teljesen normális

2021. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
78%

Imádom amikor oltogatnak azzal, hogy nem figyelek a feleségemre, nem kívánom, nem csinálok programokat, lerombolom az önbizalmát stb...stb... Nos, ez egy sem igaz rám! Biztosítok neki önidőt, a gyerekkel tanulok, játszok, bevásárolok, főzök, bármit megcsinálok. Még úgy is, hogy stresszes, felelősségteljes a munkám. Szoktam meglepetéseket is csinálni, kis ajándékok, figyelmességek. Zuhanyzok, mosok fogat, nem böfögök, nem követelem a söröm. Csak hogy eloszlassak pár sztereotípiát. Mi már beszéltünk a problémáról, ő is elismari, de nem tud mit kezdeni vele.


Akkor most ne gyertek már ezzel az általános, nulla vagy az ágyban, egy szerencsétlen ostoba majom vagy vagy nem is tudom milyen negatív hasonlatokkal szoktátok ilyenkor illetni az embert. Krvára nincs velem semmi baj semmilyen téren, az van, hogy a feleségem saját bevallása szerint is elveszítette a szexuális érdeklőését. Itt nem arról beszélünk, hogy van egy szeximádó nő, akinek elment a kedve a bunkó alkesz párjától, aki naponta alázza meg. Mi normális polgári család vagyunk ezt megjegyezném. Engem az zavar, hogy nem akart elmenni egy kivizsgálásra, mivel ez nem érzelmi alapú probléma. Ő is, én is a negyvenes korosztályhoz képest nagyon jól nézünk ki, arról szó sincs hogy nem tetszene, vagy elutasítanám, vagy bármilyen módon a terhére lennék, keresztbe tennék neki.


Ennyit rólam, elnézést kérdező ez nem az én posztom, csak kicsit unalmas ez a lehúzó, fikázó proli szemléletmód amiket itt egyesek képviselnek, és nem meglepő módon felpontoznak.

2021. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:

Szia #25!


Semmi gond nincs a te oldalad sem. Azt a te esetedben megkérdezhetem, hogy szülés után következett be a változás?

2021. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:

25

És mit mond, miért veszítette el (a szexuális érdeklődését)?

2021. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez csak így begyűrűzött. Mondtam már neki a párterapeutát, a pszichológust, a labor vizsgálatot, de azt mondta neki semmi baja sincs.


A sok gyökér lepontozónak üzenem, hogy még így sem léptem félre, hanem a megoldáson dolgoztam.


Vissza a kérdéshez. Azt érzem, hogy egyedül lettem a dologban. Ő nem változik. Ha van szex, az egyáltalán nem kielégítő a számomra. Amolyan essünk túl rajta, de már 10/8X el sem jutok a csúcsra, mert a gépiességet érzem. Volt amikor azt mondta, hogy megértene ha félremennék.

2021. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 A kérdező kommentje:

Én megértelek. Itt tényleg felesleges kérdezni, mert többnyire nők válaszolnak, és egyszerűen elfogadhatatlan a tény számukra, hogy ha egy nő nem akar veled szexelni, akkor az lehet nem csak a te hibád 🤷‍♂️

Belédkötnek, ha visszaszólsz, akkor meg jön a "na nem csodálkozom, biztos béna is vagy"


Ehhez én sem tudok mit hozzászólni. Én tudom mit meg nem tettem és hogy mennyire nem vagyok egy szr alak, de van aki érti és érdemben ír, hogy legalább érezzem nem vagyok egyedül, másnak meg jól esik beszólni.

2021. máj. 10. 21:48
 28/71 anonim ***** válasza:
72%

22-es voltam (nő).

Olvastam arról, hogy vannak, nők, akik az anyaságban kiteljesednek és onnantól kezdve a férfiak (férjük) és a szex nem érdekli őket. Szerintem ez sajnálatos. Ilyen esetben azt lehetne tenni, amit javasoltam (elválni és ki jobbra, ki balra) (persze le lettem pontozva) vagy a férfi legálisan tarthasson szeretőt. A nőnek ne legyen ezzel kapcsolatban semmilyen rossz érzése. Ő nem tud vmit megadni a párjának, akit - állítólag - szeret, de más igen.

Bármilyen fura, nekem nagyon tetszik, hogy vannak olyan férfiak, akik több nőt "tartanak". Általában külön háztartásban. De van, hogy mindenki együtt él. Nem vagyok biztos abban, hogy szeretnék egy ilyet, de nem lehet annyira rossz.

(N)

2021. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
29%

30. Végre egy normális hozzáállás. Én nem csodálkozom az itteni reakciókon, a válaszaikon keresztül lejön a kulturkör ahonnan jönnek. Ócska családok, agresszív, iszákos apák, agresszív bunkó férjek, barátok. Majd hogy elégtételt vegyenek, ide járnak beszólogatni. Tudják hogy normális férfival nem tudnak összejönni, ezért a frisztráltságukat itt élik ki.


Nekik a férfimodell a tróger apjuk, majd általánosítanak. Ha nekik sz*r az életük, akkor másoknak is biztosan az. Majd jön a tipikus trükk, a rossz életüket rád vetítik, majd kérdően állnak hozzád: ha nyomorék férfi vagy, miért akarsz normális kapcsolatot?

Én visszadobom a labdát: a te élted nyomorék, a te párod egy hulladék, a kuka életed meg a tiéd. Az enyém normális, van EGY problémám, amit intelligens módon próbálok megoldani.


A proli stílusom meg azért volt, hogy így ne legyen testidegen a kommunikációm. Remélem így már érthető voltam.

2021. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
56%

Ezek a feleségek nem függnek rá túlzottan a feladatokra? Nem lehet, hogy egyszerűen nem tudnak agyilag kikapcsolni belőlük? Én akkoriban voltam közel ilyen, mikor teljesen rápörögtem a teendőkre, hogy mindig minden el legyen intézve, végezve, és csak utána jön a pihi. Ehhez még hozzá jött a fogamzásgátló szedése.

Ezek együttes hatásaként, mire mindennel végeztem, semmi erőm és kedvem nem maradt kis kikapcsolódásra, szabadidős programra, de a szexhez főleg nem volt ingerenciám.

2021. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!