Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a feleséged évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a feleséged évek óta visszafog a szexben, meddig bírod?

Figyelt kérdés

Minden más nagyjából jól működik. Szépen vagyunk, van gyerekünk, elvagyunk.

De szex terén már évek óta el vagyok hanyagolva. Nem tudjuk megbeszélni ez nem opció, már próbáltam. Nincs olyan ritkán, viszont egyáltalán nem tudom kiélni magamat. Nem vagyok perverz, csak elképesztően unalmas hogy neki kielégítő egy sima 15 perces numera, max néha romantika.


Érdemes úgy házasságban maradni, hogy nappal szépen vagyunk, szeretjük egymást, mint két szülő, imádjuk a gyerekünket meg minden, de éjjelente , vagy mikor egyedül vagy úgy érzed, hogy hiába mondják hogy csak szex, jelentős hiányt érzel.

Szex hiánya pótolható valamivel? Szép nyugis, családért megéri elengedni, hogy többet nem lesz fergeteges szex, mocskos bujaságok, forró csókok és ölelések? Csak néha lájtos ágycsikorgatás?


2021. máj. 10. 15:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem így ismerted meg, akkor valami változott. Azt lenne érdemes kideríteni, miért nem szeretne olyan szexet, amit korábban szeretett. Lehet anyukaként már szerep idegennek érzi, vagy fél, hogy meghallja, meglátja a gyerek.

Ha a probléma gyökere meg van, akkor lehet idővel elindul a dolog egy jó irányba.

Ha úgy látod, ez teljesen járhatatlan út, akkor szerintem idővel igyis, úgyis ki fogsz lépni, vagy, mert megcsalod, vagy mert már nem bírod tovább és vagy annyira gerinces, hogy azelőtt lépj ki, hogy megcsalod, vagy mert idővel ez a frusztráció és hiányérzet fokozódik majd, esetleg társul mellé egy kis harag is és maga a kapcsolat romlik meg annyira, hogy valamelyikőtök kilép. Rosszabb esetben benn maradtok azután is, hogy már semmi pozitív érzelem nem köt titeket össze.

De így, vagy úgy, egy erős kielégítetlen vágy végül megöli a kapcsolatot.

2021. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
78%
De miért nem lehet ezt megbeszélni a feleségeddel? Neki erre nincs igénye? Nem hiányzik? Vagy régen milyen volt?
2021. máj. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
61%

Te elvárod, hogy szenvedélyesen a karjaidba vesse magát. De te ugyanilyen szenvedélyesen kívánod? Van orgazmusa?

A gyerek után sok nő vágya megváltozik.

2021. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
95%
PEdig erdemes beszelni rola, mert 2 emberen mulik. Azzal, hogy a fejet a homokba dugja, nem lesz jobb, sot rosszabb lesz. Ezt mondd el neki. Ha erre se reagal, akkor az mar nem szexualis problema, hanem parkapcsolati. Az mar eggyel magasabb szint.
2021. máj. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 A kérdező kommentje:

1# Elején sem volt egy lepedőakrobata, de akkor még fűtött minket a szerelem

Nem tudom, hogy meg tudnám-e csalni, mert bevallom tényleg egyre frusztráltabb vagyok.


2# Mit tudnánk beszélni? Hiába próbálkoztam milliószor, ő egyszerűen ilyen.


3# Nem értem mit kötekedsz, gondolom nő vagy. Nem tudok mit kezdeni azzal , hogy megváltozott. Ez most őszintén hidegen hagy. Ezért temetem magam lassan évek óta. Már én sem kívánom úgy, mivel leépíti az ember egóját

2021. máj. 10. 15:13
 6/71 anonim ***** válasza:
16%

Jó reggelt!


EZ, a házasság.


Ezért kell egy szerető, gimis, vagy fősulis csaj, de ne ismerősötök!!!

2021. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
77%

Nem kötekszem, csak fordítva megéltem ezt. Unalmas volt vele a szex, azt elvárta, hogy én lelkesen rácuppanjak mindig, de fordítva nem éreztem, hogy ő olyan lelkesen rám cuppanna. Nem is tudom ezt elmagyarázni, azt éreztem, hogy a saját céljaira akar használni, de ennyi. Ha ő nem nyal ki szenvedélyesen, én miért cuppanjak a farkára szenvedélyesen? Ha nincs mindig orgazmusom, mi motiváljon a szexre? Szerencsére lett utána olyan, akinél ez fel sem merült.

"Nem tudok mit kezdeni azzal , hogy megváltozott. Ez most őszintén hidegen hagy. Ezért temetem magam lassan évek óta. Már én sem kívánom úgy, mivel leépíti az ember egóját"

Mondjuk ez meg azt mutatja hogy egy érzelmi nyomorék vagy, az ágyban sem lehetsz nagy szám.

2021. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
66%
A kérdést mintha én írtam volna! Nálunk is csak sima reszelés van, én férfiként hiába akarnék egy kis látványt, izgalmas dolgokat semmi. Lámpa le, takaró alá be, misszionárius és ennyi volt. Én, azaz én szeretnék neki bármit is, de nem érdekli, nem is hagyja. Semmi orál, semmi más póz, csak misszionárius. Havi 1-2 alkalom, és ezzel kifújt. Pedig teljesen jóban vagyunk, nincs veszekedés, meg van mindenünk. Már néha a szeretőzésen gondolkodom, de azt mondják hogy azt sem egyszerű találni. Van amikor annyira felbosszant, hogy elhatározom hogy inkább fizetek egy dögös ribizlinek, csak végre történjen már valami értelmes is az ágyban, vagy legalább egy cicit láthassak fénynél, ha már a feleségem ezt is letiltotta. Akkor még hol van az orál, vagy egy lovagló póz? Édes istenem!
2021. máj. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
96%
Figyi, azért a párod, hogy erről is lehessen nyíltan vele kommunikálni. Egy gyerek mellett ennél sokkal kényesebb témák is vannak, azért furcsálom, hogy pont a szex amit nem lehet felhozni, hogy neked mire lenne igényed, és neki mi kéne ahhoz, hogy ezt megint örömmel megtegye.
2021. máj. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 A kérdező kommentje:

9 Most meg én olvastam magamat!! Nálunk is ez megy. Lámpa le, nehogy bármilyen fény bejöjjön. Nagy néha kapok egy kis látványt, de bárhogy közeledtem újdonsággal, kudarc, mert úgy érzem lassan, hogy erőszakot tennék vele.

Én egy ideje feladtam, mert lehet itt engem bántani, azért rendesen le lehet vele építeni egy ember egóját, önbecsülését. Nem beszélve a szexuális frusztráltságról.

Te nem érzed úgy, hogy már lassan csak barátként néztek egymásra?

2021. máj. 10. 15:32
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!