Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a feleséged évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a feleséged évek óta visszafog a szexben, meddig bírod?

Figyelt kérdés

Minden más nagyjából jól működik. Szépen vagyunk, van gyerekünk, elvagyunk.

De szex terén már évek óta el vagyok hanyagolva. Nem tudjuk megbeszélni ez nem opció, már próbáltam. Nincs olyan ritkán, viszont egyáltalán nem tudom kiélni magamat. Nem vagyok perverz, csak elképesztően unalmas hogy neki kielégítő egy sima 15 perces numera, max néha romantika.


Érdemes úgy házasságban maradni, hogy nappal szépen vagyunk, szeretjük egymást, mint két szülő, imádjuk a gyerekünket meg minden, de éjjelente , vagy mikor egyedül vagy úgy érzed, hogy hiába mondják hogy csak szex, jelentős hiányt érzel.

Szex hiánya pótolható valamivel? Szép nyugis, családért megéri elengedni, hogy többet nem lesz fergeteges szex, mocskos bujaságok, forró csókok és ölelések? Csak néha lájtos ágycsikorgatás?


2021. máj. 10. 15:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:

"tarts szeretőt, olyat, akit szeretsz, akiről tud a feleséged és akivel békében lehettek együtt."


Mert a feleségek ilyen megértő lények :) Nem egyből válás lenne, meg gyerek elzárása

2021. máj. 11. 13:02
 42/71 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, ne haragudj, de az itteni válaszaidból az ordít, hogy egyáltalán nem szereted a feleséged. Így mégis miért vonzódna hozzád?
2021. máj. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 A kérdező kommentje:
42 Nő vagy, ugye?
2021. máj. 11. 13:07
 44/71 anonim ***** válasza:

#43

Teljesen lényegtelen, hogy nő vagyok-e.

Elolvastam a válaszokat, láttam hogy szerinted a nő válaszolók téged hibáztatnak (meg a férfiakat általában), és gondolom most azt hiszed hogy én is egy női válaszoló vagyok, aki téged hibáztat.

Nézd, sehol nem hibáztattalak. Az, hogy már nem szereted, nem a te hibád, senki "hibája" sem, ez csak egy szomorú tény, ami megmagyarázza hogy miért nem vonzódik hozzád.

Ennyi, nem több. Nem bántani akartalak, vagy hibáztatni, sajnálom ha félreérthető voltam.

2021. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, dontsd el mit akarsz. 5 ev mulva ennyi sem lesz. Elpazarolsz meg 5 evet es utana valsz el, vagy pedig most valtoztatsz rajta. Ez a te dontesed. Mert ahogy elnezem, te ezt a bekat nem nyeled le. Csak akkor lepni kene, nem keseregni.
2021. máj. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 A kérdező kommentje:

44 Értem, köszönöm. Már azt hittem megint rúgni akar valaki egyet.

Hidd el, iszonyat sokat próbálkoztam, és nem, nem úgy hogy haveroktól hazaestem, meg ilyenek. Vagy úgy és annyi szex van, amennyit ő akar, vagy annyi sem.


45 Én is úgy érzem, hogy évek telnek el, és nem lesz jobb, sőt...

2021. máj. 11. 13:25
 47/71 anonim ***** válasza:
0%

"Mondd meg a feleségednek: "Nyuszifül, én szexelni akarok. Ha veled nem lehet, akkor mással fogok. Nem akarok elválni, mert alapjában véve kedvellek (blabla), plusz itt a gyerek, akit nem kéthetente akarok látni, plusz közös életünk van (család, barátok, anyagiak, tervek, stb.). Ezért mostantól fogva szeretőm lesz. Ha nem tetszik, akkor leülhetünk megint megbeszélni, hogy mi a gond, mit szeretnél, mi hozhatná vissza a vágyad. Meg szeretnélek kérdezni, hogy más férfivel sem feküdnél le, vagy csak velem nem? (Ezt egy szexológus szakértő, Sz. Mikus Edit mondta mindig, hogy fontos kérdés, amire válasz kell.) Remélem, nem fog gondot okozni, hogy hetente egy-két alkalommal a szeretőmmel találkozom. Ígérem, igyekszem majd haza és nálad és veled töltöm az éjszakát."


Ez már megvolt. A válasz, hogy ne verjem nagy dobra, meg ő ne nagyon tudjon róla.

2021. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
100%

41

"Mert a feleségek ilyen megértő lények :) Nem egyből válás lenne, meg gyerek elzárása."


Jó véleménnyel lehetsz a nőkről. Nekem a nagyobb fiam apja nem jött a gyereket látogatni és egy fillér tartásdíjat nem adott, de ha MÉGIS felbukkant mondjuk évente egyszer 5 percre, akkor körül lett ugrálva és ajnározva és örültünk, hogy "jé, apa itt van". Aki szerint a felesége elzárná a gyereket, az nagyon megkeseredett ember lehet és elképzelni nem tudom, hogy honnan vesznek férfiak ekkora marhaságokat (bocs), hogy ez így működik.


Ha a feleségedről az a véleményed, hogy ha megmondod neki, hogy szeretnél szexelni, mert bármilyen meglepő, ez az emberi élethez tartozó dolog, majdnem olyan fontos, mint az evés, ivás és alvás és te úgy érzed, igyekeztél, hogy vele élhesd meg ezt a dolgot, de úgy tnűnik, ez nem jön össze, akkor te szeretőt fogsz tartani VAGY nagyon sürgősen javasoljon vmit, hogy hogyan lehet megoldani, hogy neked jó legyen. (Nyilván nem arra gondolok és remélhetőleg ő sem, hogy ő szexeljen veled akarata ellenére.) Gondolom azon már túl vagytok, hogy szexuálpszichológus?


Megsúgom, ha KORREKT módon (nem megalázóan, nem zsarolósan) meglengeted a szerető témát, elképzelhető, hogy végre észbe kap és rájön, hogy van mit veszítenie ill. mi emberek úgy működünk, hogy a vetélytárs puszta gondolata eléggé fel tud tüzelni minket.

2021. máj. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:

*

Ha a feleségedről az a véleményed, hogy ha megmondod neki, hogy szeretnél szexelni, {...} és azt feltételezed, hogy ő erre SEMMIT nem fog reagálni, EGYÁLTALÁN nem fogja érdekelni, akkor megint csak azt tudom írni, hogy "jó véleménnyel lehetsz a nőkről".

2021. máj. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
100%

Az alap kérdésre nem tudok tanácsot adni, bocsánat, csak a "gyerek elzárása" részre reagálnék: ettől kár félni, nem így működik, nem ilyen egyszerű megvonni a láthatást.

Rokonságban volt hogy az "apa" bántalmazta a kisfiát, és még ott se vonták meg a láthatást tőle, egy kis ideig felügyelt láthatás volt de ennyi, hamarosan haza is vihette a gyereket és nem vonták meg egyáltalán.

Nem értem, honnan szedi sok férfi, hogy a nő csak gondol egyet és lelép a gyerekkel, és sose adja oda többé... ezt még akkor se teheti meg, ha tényleg indokolt lenne (sajnos).

2021. máj. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!