Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a feleséged évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a feleséged évek óta visszafog a szexben, meddig bírod?

Figyelt kérdés

Minden más nagyjából jól működik. Szépen vagyunk, van gyerekünk, elvagyunk.

De szex terén már évek óta el vagyok hanyagolva. Nem tudjuk megbeszélni ez nem opció, már próbáltam. Nincs olyan ritkán, viszont egyáltalán nem tudom kiélni magamat. Nem vagyok perverz, csak elképesztően unalmas hogy neki kielégítő egy sima 15 perces numera, max néha romantika.


Érdemes úgy házasságban maradni, hogy nappal szépen vagyunk, szeretjük egymást, mint két szülő, imádjuk a gyerekünket meg minden, de éjjelente , vagy mikor egyedül vagy úgy érzed, hogy hiába mondják hogy csak szex, jelentős hiányt érzel.

Szex hiánya pótolható valamivel? Szép nyugis, családért megéri elengedni, hogy többet nem lesz fergeteges szex, mocskos bujaságok, forró csókok és ölelések? Csak néha lájtos ágycsikorgatás?


2021. máj. 10. 15:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:

47

Akkor itten ellentmondás van. Ezek szerint ő nem válna el és nem zárná el a gyereket (41-es hsz).

Akkor mire fel megy a hiszti közel 50 hsz óta?

2021. máj. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 A kérdező kommentje:
Feltűnhetne, hogy azt nem én válaszoltam
2021. máj. 11. 13:44
 53/71 anonim ***** válasza:
100%

50

Azzal is hergelik egymást, hogy ki mennyi tartásdíjat ad és hülyének nézik, aki esetleg havi 20-30 ezer forintnál többet ad, hogy "mekkora balek".

2021. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:

52

A 41-est te válaszoltad. Vagy mire gondolsz?

2021. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
100%
Bocsiii, megvan, a 47-est nem te válaszoltad.
2021. máj. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez mindenkiben megfogalmazódik előbb-utóbb, ami benned is, hiszen véleményem szerint az ember nem monogám alapvetően, csak a társadalmi elvárások és a partnere iránt érzett mély szeretet és tisztelet miatt marad hűséges. A nők szenvedélyes szerelemre vágynak, a férfiak pedig szenvedélyes döngetésre, amit úgy igazán csak egy új partner adhat meg.


Én tanácsolnék nektek egy szexuálpszichológust. Mondd meg a feleségednek, hogy neked ez így nagyon nem jó és szeretnéd, ha ellátogatnátok egy szakemberhez, aki valószínűleg normális tanácsot tud adni. Itt nem fogsz erre megoldást találni. A megoldást csakis a feleséged és/vagy egy szakember fogja tudni neked megadni.


Ha számodra ez annyira fontos, te pedig fontos vagy a feleségednek, akkor ő is hajlani fog egy közös megoldásra, ami mindkettőtök számára megfelelő. Ez lehet az, hogy ő nyit újdonságokra vagy megengedi, hogy néha legyen egy röpke flörtöd valakivel, de semmi komoly.

2021. máj. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 A kérdező kommentje:
Hát akkor én belül nő vagyok, mert hinnék a monogámiában, de a szexhiányos monogámiában valóban nem :/
2021. máj. 11. 17:41
 58/71 anonim ***** válasza:

Beszélgettem a kollégáimmal a témáról. Nagyon meglepődtem, ugyanis mindenkinél bajok vanna a szexszel. Volt aki azt mondta, hogy évek óta nem szexelt a feleségével, de ezt annyira természetesen, mintha ez lenne az alap. Ő inkább horgászik, ugyanis a felesége behúzta a kéziféket. A 32 éves kollégám azt mondta, hogy havi 1X van szex, a felesége inkább alszik, vagy olvas, vagy TV-t néz, ő már nem is akarja erőltetni. A többieknél a havi 3-4 a fix, több nincs. Hát ezen tényleg meglepődtem! Pedig jól szituált emberekről beszélek. Kezdek összefüggést látni a kor, az intelligencia, az iskolázottság és a libidó között. A bátyáméknál évekig nem volt szex, el is vált. Majd elkezdett ismerkedni, neki a jól szituált intelligens nő a vonzó. Két komoly kapcsolata volt, de ugyancsak a szex hiánya miatt szakítottak. A munkahelyemen is mindenki magasan iskolázott, normális ember, és mint kiderült nem működik a szex otthon náluk sem.


Addig egy szimpla bolti eladó/buszsofőr párosnál más gondok merülnek fel, de a szex mindennapos. A szomszédoméknál dettó, ácsként dolgozik, de áthallani hogy szinte naponta szexelnek. A felesége munkanélküli jelenleg, de munkáját nézve konyhai kisegítő.


A kérdésem komoly! Szerintetek van összefüggés ezzel kapcsolatban?

Sajnos én is több diplomás mérnök vagyok, nálam is fontos az iskolázottság, a széles látókör, az hogy rengeteg dologról el tudjunk beszélgetni. Bakker, ez kiégeti a nőknél a libidót? Én most ezt teljes komolysággal kérdezem a mai nap tanulsága után!

2021. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 A kérdező kommentje:

Nincs összefüggés, nyugi :)

Csak vannak akik nem mernek / tudnak válni, iskolázottságtól függetlenül.

Pláne, hogy az értelmi és érzelmi intelligencia nem diplomával jár

2021. máj. 11. 20:01
 60/71 A kérdező kommentje:
Inkább szerintem most csak rádöbbentél milyen jó színészek vannak körülötted
2021. máj. 11. 20:02
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!