Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a feleséged évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a feleséged évek óta visszafog a szexben, meddig bírod?

Figyelt kérdés

Minden más nagyjából jól működik. Szépen vagyunk, van gyerekünk, elvagyunk.

De szex terén már évek óta el vagyok hanyagolva. Nem tudjuk megbeszélni ez nem opció, már próbáltam. Nincs olyan ritkán, viszont egyáltalán nem tudom kiélni magamat. Nem vagyok perverz, csak elképesztően unalmas hogy neki kielégítő egy sima 15 perces numera, max néha romantika.


Érdemes úgy házasságban maradni, hogy nappal szépen vagyunk, szeretjük egymást, mint két szülő, imádjuk a gyerekünket meg minden, de éjjelente , vagy mikor egyedül vagy úgy érzed, hogy hiába mondják hogy csak szex, jelentős hiányt érzel.

Szex hiánya pótolható valamivel? Szép nyugis, családért megéri elengedni, hogy többet nem lesz fergeteges szex, mocskos bujaságok, forró csókok és ölelések? Csak néha lájtos ágycsikorgatás?


2021. máj. 10. 15:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
8%

Abszolút! Anya-apa és ennyi. Póbáltam egy kis izgalmat bevinni a fürdőszobába, erre bekulcsolta az ajtót. Az a vicc, hogy nincs senkije, de nem is érdekli a szex. Régen sem volt nagy szám, a mai mércével mérve 10/2, de amit már mostanában művel, az kiveri a biztosítékot nálam. Megbeszélni nem lehet, őt nem érdekli a szex, orgazmusképtelen(mondjuk az is volt világ életében). Oké, de se orvoshoz, laborba nem lehet őt elvinni, se valami játékszerrel nem lehet feldobni. Ami nagyon zavar, hogy ha ő tudja hogy ilyen, akkor miért nem pörög rajtam ő? Hozzám sem akar érni, amikor abbahagyom mert annyira sehova nem tart az egész, eszébe sem jut hogy akkor csináljon valamit. Nincs köztünk vita, nem hanyagoltam el magam, sem őt, sem a gyereket. Teljesen jó a testem, intelligensen viselkedem, jó beosztásnban dolgozom, kiveszem a részem a háztartásból, nem iszom, nem dohányzom, nem járok el sehova. Ezzel párhuzamosan 5 lábon állok, főállás, vállalkozás, befektetések, épülő műhely, ingatlanok.

Hát mit kellene még tennem? Ez a szégyenlőssége is kiakaszt már! Állandóan takargatja magát. 165/54, mindig dicsérem. Persze előre kijelenti, hogy a felsőjét nem veszi le, a melléhez nem nyúlhatok.

2021. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 A kérdező kommentje:

12 No akkor ez nálatok még durvább, mint nálunk. Nem értem én ezt. És így is mi kapjuk meg hogy nem tesszük ki a lelkünket.

Benned sosem merült fel a válás?

2021. máj. 10. 15:56
 13/71 anonim ***** válasza:
23%

Megváltozott a teste, nem érzi magát vonzónak, és tudja, hogy te se látod annak. Egyre kevésbé kívánod. Ez olyasmi, amit nem tudsz megjátszani.

Miért riszálja magát lámpafénynél pucéran? Hogy ki tudd röhögni? Érdekelne, szexinek látnád?


Másrészt meg őt nem fogod tudni megváltoztatni. Változtass te! Építsd fel az önbizalmát! Udvarolj! Legyél néha romantikus! Szoritsd a falhoz, és úgy csókold, mint az elején. Idővel vissza fog jönni a tűz, és ő is változni fog és nyitottabb lesz.

2021. máj. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
69%

#15:

Akkor a kollégáddal sajnáljátok magatokat kórusban, hogy a feleségetek frigid, és jó szex nélkül kell leélned az életedet. Én meg rendelek egy ostort meg bőr fűzőt a szexshopból, és foglalkozok a férjemmel. 😉

2021. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
14%
A nő az ilyen . Amint meggyűrűzöd,te már csak biológiai kellék vagy. Jobb esetben veled csináltatja fel magát.
2021. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
18%
Valj el, utana majd megjon a kedve a szexhez. Vagy a masik opcio, hogy soha nem lesz senkije.
2021. máj. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hogy is fogalmazzam meg szépen... az itteni válaszaid alapján lehet, hogy jobban kéne igyekezned kommunikáció terén.
2021. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
85%

Basszus... én is feleség vagyok. A nőiességem teljesen romokban hevert a terhesség második felében. Utána szintén csak egy fejős tehénnek éreztem magam. Hiába lettem a mérlegen karcsúbb, már csak egy romhalmaz voltam. Igen ilyen volt a hozzáállásom a testemhez. Nem éreztem magam szexinek, nem éreztem magam nőnek, magamat sem tudtam kívánni így a szex is kényszer lett. Tudtam, hogy ez már kevés, tudtam, hogy ez megcsalásba vagy vállásba fog torkolni (bár a megcsalást azt akkori lelkiállapotomban nem is bántam volna), de nem tudtam mit tehetnék.

Nálam az hozta el a változást, amikor egy nagyobb vitánk volt ebből. Fél napot csak bőgtem otthon, azt hittem összeomlok. Akkor párom utána nem erőltette a szexet. Szóba sem hozta. Viszont kezdett leválasztani a gyerekről. Kettesben töltött délután a balatonparton. Hétvége egy olyan helyen ahova régóta el akartam már menni. És szépen visszacsempészte azokat a gesztusokat is, amik egy nőnek szólnak. A fülem mögé tűrte a hajam és közben szerelmesen nézett rám. Összeért a kezünk az asztalon. A finom simítások... És egyszercsak megint elkezdtem magam nőnek érezni, hogy nem vagyok reménytelen. Egy táncos este után enyhén spiccesen pedig én kezdtem leteperni a férjem, mert megint annal nőnek éreztem magam, akinek fele ennyi felelőssége nincs az életben csak élvezni az életet.

Azóta fokozatosan rázódott helyre minden. De a férjemnek fél évig "küzdenie" kellett értem. Nekem nem volt erőm változtatni, egy senkinek éreztem magamat. Neki is fel kellett építenie a sérült egóját, de harcolt értünk és ezért mindig ő marad az én hősöm.


Nem biztos, hogy náltok is ugyanez a helyzet. Azért írtam le a mi történetünket, hátha segít kicsit jobban megérteni a másik oldalt. Én szurkolok nektek! :)

2021. máj. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező!

Mit jelent az, hogy nem lehet megbeszélni?

Pl. mondod neki, hogy Drágám, beszélnünk kell. Úgy érzem, a szexuális életünk nincs rendben, egyre frusztráltabb vagyok, nem akarom, hogy erre rámenjen a kapcsolatunk, találjunk megoldást, mert el fogunk hidegülni. Erre mit reagál? Elmegy? Veszekedik? Vagy mit jelent az, hogy nem lehet megbeszélni?


A másik pedig, hogy két lehetőség van:

1. nem vagytok szexuálisan egymáshoz illőek. Van ilyen.

2. Valami baja van vagy a kapcsolattal, vagy a szexuális életetekkel. Mondok egy példát. Anno az én exbarátom, akivel 5 évig voltam együtt, folyton azt mondta, hogy nem szexizem, fadarab vagyok, és nem élvezte velem a szexet. A valóság pedig az volt, amit a mai napig tagad, hogy bizonyos dolgokkal, amiket ő észre sem vett, elvette az önbizalmamat, és a végén már nem mertem szexelni, nem éreztem magamat szexinek, és sokat sírtam. Ő nem látott ebből semmit, csak hogy nem vagyok akrobata, én meg szenvedtem, mert nem élveztem a szexet, és tudtam, hogy több van bennem mint amit ő váltott ki.


Mivel nem én vagyok a kapcsolatban, nem látok bele, de a kommunikáción kívül más megoldás nincs, csak a szakítás.

A megcsalást én nem ajánlom, akkor váljon el az ember, de én sosem voltam ennek a híve, mert sokkal nagyobb fájdalmat okoz.


Tölts ki egy pohár bort, és mondd neki, hogy beszélgessetek kicsit, őszintén.

2021. máj. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
30%

Abszolút nem tudom megérteni, hogy ez hogyan alakulhat ki. Talán ezek a nők tényleg átmennek kizárólagos anya-módba, női mivoltuk megszűnik és kész, ennyi? Milyen kár. Hány és hány ember örülne már annak, hogy az ágyát megoszthatja valakivel, hogy van kihez odabújni, megsimogatni... Persze a szexhez kell sok minden: szeretet, kívánás, érezni azt, hogy férfi vagy nő vagyok... Szerintem az ilyen csak anya-módba került nőknek el kellene válniuk és női kommunában élni, a (volt) férjeik meg boldoggá tennének magányos nőket.

(N)

2021. máj. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!