Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikor kapom vissza a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kapom vissza a feleségem?

Figyelt kérdés

Már 3 hónapja, hogy megszületett a fiunk.

Ugy erzem nem nagyon törődik velem az rendbe van, hogy a gyereket kell rendezni meg nyilvan ő az első ez tiszta sor viszont ha haza jövök egy szia vagy egy puszi jól esne.

Kezembe nyomja a gyereket mert ő el van fáradva de én ne legyek a karosszériás szakmába mikor egy csomó kocsit kell haza adni naponta meg stb. De ezt is el tűröm csak szex sincs mondja, hogy szeretne de ha oda kerül a sor akkor meg még véletlenül se merjem be tenni. Magamon meg észre vettem, hogy egyre jobban nézelődök másfelé szintem a kezemet rágom annyira jol nezki szinten akkor gondolkodás nélkül oda mennék hozzá de nem akarom megcsalni meg itt a kicsi is de nem tudom mi legyen mar vagy meddig tart ez az egész


2020. dec. 16. 07:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
51%
#70, de ez még mindig jobb, mint egy xar kapcsolatban az örök balek lenni...
2020. dec. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem királylányt kellene elvenni, hanem egy jófej talpraesett nőtársat aki nem fog ezektől a feladatoktól összeomolni. Ezért nem mindegy kivel kötjük össze az életünket. Unokatesómnál is az volt a baj, hogy a műköröm miatt nem csinálhatott otthon a lány semmit, nem is mosogatott, takarított. XD De legalább csinos.
2020. dec. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 A kérdező kommentje:
Most attól függetlenül, hogy nincs szex amit valamilyen szinten meg értek éppen de ez mióta együtt vagyunk (kissé szűk )több idő kellett mire eljutottunk arra a pontra, hogy akció van. Éppen ezért nem értem rendesen szült gond nélkül és azt mondta nem is fájt annyira mint ahogyan elkepzelte illetve kicsit fájt előtte való nap a háta este be vittem a kórházba és másnap meg is szült. Nem az a műkörmös divatpicsa fajta azért is tartottam ki mellette nem nagyon tanulgatta meg a háztartást vezetni azt is elnéztem segítettem neki mint ahogyan azt írtam korábban meg hát mindenbe de néhányotoknak elég az, hogy elkalandozok fejbe az utcán akkor már ezer % , hogy megcsalás lesz.
2020. dec. 17. 21:09
 74/76 anonim ***** válasza:
22%
Mar fel is mentetted magad, ugyes!
2020. dec. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
#74, nem bolond, hogy a sok _nem neki jót akaró_ tanácsát követve még többet tegyen bele az eleve asszimetrikus kapcsolatba, és egyre rosszabbul érezze magát tőle.
2020. dec. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk max 2-3 hét maradt ki a szexből az egész baba ügy miatt

Nekem szerencsésebb az időbeosztasom, hajnali kelés meg eleve az én reszortom volt, és akkor gyakran meg is főztem az aznapi cuccot.


Ha ti 3 hónap alatt ítt tartozol, akkor szerintem ebből már nemigen tud lenni rendes család.

2020. dec. 31. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!