Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikor kapom vissza a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kapom vissza a feleségem?

Figyelt kérdés

Már 3 hónapja, hogy megszületett a fiunk.

Ugy erzem nem nagyon törődik velem az rendbe van, hogy a gyereket kell rendezni meg nyilvan ő az első ez tiszta sor viszont ha haza jövök egy szia vagy egy puszi jól esne.

Kezembe nyomja a gyereket mert ő el van fáradva de én ne legyek a karosszériás szakmába mikor egy csomó kocsit kell haza adni naponta meg stb. De ezt is el tűröm csak szex sincs mondja, hogy szeretne de ha oda kerül a sor akkor meg még véletlenül se merjem be tenni. Magamon meg észre vettem, hogy egyre jobban nézelődök másfelé szintem a kezemet rágom annyira jol nezki szinten akkor gondolkodás nélkül oda mennék hozzá de nem akarom megcsalni meg itt a kicsi is de nem tudom mi legyen mar vagy meddig tart ez az egész


2020. dec. 16. 07:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim válasza:
60%
Azért a feleség is érdekes... hazamegy a férje, átadja neki a gyereket, gondolom, foglalkozik is vele ezután, de hogy egy puszit vagy ölelést adjon neki az már nem megy... Szép.
2020. dec. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
25%

#28, "Csak egyet hagytál ki a számításodból: a feleséged anya lett, te meg apa." te meg két fontos szót hagytál ki. Helyesen "a feleséged anya IS lett, te meg apa IS. AZ már rég rossz, ha nem marad meg a Férfi / NŐ szerep alapvetően.

#38, "Mert ha önként csináltad fel, akkor elkötelezted magad életed következő 18 évére hogy a gyerek lesz neked az első. (Nem nem a farkad, a gyereked.)" ... meg a rabok f...t. Normális embernek akkor is a párja lesz a legfontosabb, ha netán gyerekük születik. Persze ismert a pozitív terhességi tesztel is "én már anyuka vagyok, nekem már a kicsibabám az első" típusú mamaszaurusz-típus is... na, őket kell villámgyorsan lapátra tenni, ha a férfi nem akar jól kiszúrni önmagával...

" Aztán ha nagyobb a gyerek, az elvált nők jelentős része talál új társat is, akit jobban választ ki, így vele van kedve szexelni is, örül, ha hazaér... stb." - ja, a második férfi már mázlistább általában (bár nálam pl nem jön szóba gyerekes nő), kimarad neki a terhesség alatti hiszti nyomora, a nő is megtanulja addig az idejét-energiáját beosztani, és az elvárásai is jócskán alább hagynak az eredeti párjához képest... pl. nem várja el, hogy az új párjának is a gyerek legyen az első...

2020. dec. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
29%
Azert az vicc, hogy itt sokan a noket aldozatnak allitjak be a gyerekkel valo nyuglodesekbol kifolyolag, holott egyreszt alapvetoen a nok akarnak gyereket, ok azok akik meg a fogantatas utan is barmikor kiszallhatnak, naluk van a kontroll, masreszt pedig telleg semmi dolguk nincsen az otthoni teendokon kivul. Vicc az egesz.
2020. dec. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
22%

"semmi dolguk nincsen az otthoni teendokon kivul"


Azért egy 150 m2-es házban van tennivaló...

2020. dec. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
58%
#44 Ja, mert minden elsogyerekes csalad 150 m2 csaladi hazban lakik. LOL
2020. dec. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
55%
44# Ki mondta hogy neked három szintes házban kell élned a pároddal? Vicc. :D
2020. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
73%

Ezt nyilván arra a tapasztalatodra alapozod, hogy rendszeresen vagy otthon a 3 év alatti gyerekeddel egyedül egész nap, és neked minden belefér az időbe, és úgy érzed semmi dolgod otthon? És a munkából fáradtan hazaérő feleségednek már semmit nem kell csinálnia? Ügyi vagy, jár a taps, igazán ritka az ilyen férfi, aki ezt bevállalja és nőknél profibban tudja.

Mikor az én férjem marad otthon a gyerekekkel, akkor mindig szalad a lakás, mikor hazaérek, nem kicsit. De még így sem panaszkodom, mert ő legalább szeret együtt lenni velük, és kis korukban sem csak addig fogta meg őket, amíg a felgyűlt házimunkát megcsináltam 😆

2020. dec. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
67%

#43:

Mi az, hogy a nő bármikor kiszállhat? Nekünk pár nap van eldönteni, hogy mi legyen. Utána életünk végéig ott a gyerek, akit "magadnak szültél". Nem mi lépünk le a gyerek mellől egy fiatal bikával, nem mi kezdünk új életet, mert elég volt a gyereksírás.

Semmi más dolga? Végül is...Épp csak annyi, hogy a testében fejlődik, a tejével tartja életben, ő van vele 0-24, szó szerint nulla tapasztalattal felelős egy kicsi ember életéért.

2020. dec. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
12%

#48 Ez mind szep es jo, de dolgoznia akkor sem kell, mert a ferjuram, plusz az allam eltartja ot a gyerekkel egyutt. Ezt hivjak munkamegosztasnak:

- no gyereket meg hazat pesztral

- ferfi szerzi a bevetelt, meg nyilvan elvegzik a haz koruli ferfimunkat is (ertsd amihez ero vagy esz kell)

2020. dec. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
27%
ne törödj itt a sok anya vagyok,és les.arom a férjem hozzászólóval.téged is les.arnak otthon mint ffi.addig voltál jó a szexben mig gyereket nem csináltál neki,most meg mert gürizel,eltartod őt,őket,de cserébe semmit se kapsz,és még te vagy a hibás.szánalom mind,de sirni azt tudnak hogy szem.t férjem megcsalt,szétcsalt,stb.pedig az ilyenek megérdemlik mind.én otthagynék ilyen nőt.se puszi,se szex,se orál,nálam az ilyen nő számitó,aki kihasznál.
2020. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!