Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikor kapom vissza a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kapom vissza a feleségem?

Figyelt kérdés

Már 3 hónapja, hogy megszületett a fiunk.

Ugy erzem nem nagyon törődik velem az rendbe van, hogy a gyereket kell rendezni meg nyilvan ő az első ez tiszta sor viszont ha haza jövök egy szia vagy egy puszi jól esne.

Kezembe nyomja a gyereket mert ő el van fáradva de én ne legyek a karosszériás szakmába mikor egy csomó kocsit kell haza adni naponta meg stb. De ezt is el tűröm csak szex sincs mondja, hogy szeretne de ha oda kerül a sor akkor meg még véletlenül se merjem be tenni. Magamon meg észre vettem, hogy egyre jobban nézelődök másfelé szintem a kezemet rágom annyira jol nezki szinten akkor gondolkodás nélkül oda mennék hozzá de nem akarom megcsalni meg itt a kicsi is de nem tudom mi legyen mar vagy meddig tart ez az egész


2020. dec. 16. 07:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
18%
#30, nem, azok az okos férfiak, akik eleve kikerülik az anyatípusúnak mondott csajokat.
2020. dec. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
30%

A fel/lepontozasokbol latszik, hogy sokkal tobb a no az oldalon mint a ferfi...


Kerdezonek igaza van, o melozik, a felesege meg telibefossa, hogy gurizik a csaladert, mikozben neki egyetlenegy dolga van, otthon rendben tartani mindent(haztartas, gyerek, ferj).

2020. dec. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
31%
#32 Egyelőre már a gyereknél elvéreztek a nők, háztartásról még szó se volt, a férjet meg tudjuk hogy leszarja. :D
2020. dec. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
42%
Sajnos tudom mit él át a kérdező. Nálunk több mint 1 évig hasonló helyzet volt, pedig a gyerek nagyon jóalvó volt, és az éjjeli etetésnél is felváltva keltünk fel hozzá. Főznie sem kellett, mert befizettünk egy ételfutár céghez, mégis jó ha havonta volt valami, de az se rendes szex volt, betenni nekem se hagyta inkább leszopott, pedig császárral szült. Gyerek születése előtt meg minden másnap, többnyire ő bulizta ki a szexet. Cirka 7 évig bírtam ezt a helyzetet, aztán elváltak útjaink de nem csak a szex miatt,ez idő alatt jó ha havi de inkább kéthavonta volt valami.
2020. dec. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
73%
Esetleg egy nő leírhatná, hogy mitől van ez. Miért csökken nullára a libidó szülés után? Illetve mennyi párnál van ez így?
2020. dec. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
73%
Tudod, van olyan szintű kialvatlanság, hogy ha választani kell a szex és az alvás között, gondolkodás nélkül az alvást választom.
2020. dec. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
66%

Egy (1!) Dolga van, háztartás, gyerek, férj. Ez viszont három dolog.

A helyzet az, hogy valóban EGY dolga van, a gyerek. Ugyanis 3 hónapos, szó szerint az élete múlik rajta, hogy ellássa, etesse, vigyázzon rá. 0-24. Ezért kap "fizetést" az államtól, mondjuk hagyjuk, hogy ez mennyire nem egy megbecsült dolog.


A nagy szent apa pedig csak és kizárólag azért tud dolgozni, mert neki nem kell otthon maradnia a gyerekkel. Pedig ugyanúgy teljes értékű szülő, ő is maradhatna otthon gyed-en.


A gyereknevelés, a házimunka pedig közös feladat. Vagy ha a nő visszamegy dolgozni, akkor onnantól neki se kell házimunkát végeznie?


Az a baj, hogy rengeteg pasi csak azt veszi észre, hogy nincs szex. De annyira ostoba, hogy le se esik neki, hogy miért nincs szex.

Ennek egy része az a hormonális változás, és a kialvatlanság, ami a babával jár. A másik része viszont az, hogy 0-24 össze van zárva a feleség egy gyerekkel, és rohadtul nem fog arra felizgulni, mikor a férje is elkezd hisztis gyerekként viselkedni. Aki nem úgy éli ezt meg, hogy kapott egy gyereket, és büszke arra, hogy a felesége gondos, jó anya. Hanem betolakodóként tekint a saját gyerekére, aki elvette a kedvenc játékát, és aki miatt kevesebb figyelem jut neki.

Meddig tart még? Amíg el nem váltok.

Épp most intézed el, hogy a feleséged ne tudjon rád férfiként tekinteni. Se gáz, majd bedugod másnak, sorbaállnak a csajok az olyan kaniért, aki pár hetes gyerekkel dobja el a feleségét.

2020. dec. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező!

Kést, vagy pisztolyt fogtak a fejedhez, mikor felcsináltad az asszonyt?


Még mindig nem kaptam választ.


Mert ha önként csináltad fel, akkor elkötelezted magad életed következő 18 évére hogy a gyerek lesz neked az első. (Nem nem a farkad, a gyereked.)

2020. dec. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
66%

"betenni nekem se hagyta inkább leszopott, pedig császárral szült."

Akkor nem is fájhat neki ott lent, igaz? Te már csak tudod... Szerintem térjünk vissza a témára kedves férfiak amikor ti szültetek, szoptattatok legalább egy gyereket!

Az éjszakázás, a folyamatos gyereksírás teljesen kikezdi az ember idegrendszerét, teljesen nullán van mindenki. Ha te nem akkor biztos ki vonod magad a forgalomból, nagyokat szundítasz a másik szobában ameddig ő bagoly üzemódban éjjel is szoptat többször is. Én emlékszem volt amikor állva elaludtam és sokszor nem tudtam reggel van e vagy este. A fene akar erotikázni ilyenkor. A gyerekágyas időszakban biztos nem (az első 6 hét)

Nálunk is ritkult az együttlétek száma az első félévben, de utána helyre állt a rend, kialakítottunk egy időbeosztást a gyerekhez alkalmazkodva. Te gondolom ki vagy pihenve rendesen ellentétben a nejeddel, kicsit több megértést tanusithatnal.

2020. dec. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
67%

Komolyan egyesek úgy írtok itt, mint ha a férfiak a gyerek születése után munkát váltanának és többet, többért dolgoznának, csak a család miatt, mint előtte.

Ehhez képest a férfi élete ebből a szempontból semmit nem változik nagyjából.

Sok nőé ellenben: fenekestül felfordul, nincs munkaidő vége, alvás csak részletekben, felelősség a gyerekért, házimunka egész vagy nagyobbik része (amit utálatos, senki sem szereti, a nők se), egyedül egész nap, nincs kihez szólni...stb. A gyerek esetleg fogzik, és kizárólag ölben van el, vagy úgy is csak bőgve. És mindehhez senki nem ismeri el az otthon végzett munkádat. Aztán haza jön a kedves apuka, aki nem érti, hogy miért kell neki bármit is csinálni, miért nincs pöpec rend, és 3 fogásos vacsora, hisz egész nap otthon volt.

És miért nincs kedve szexelni, miért fáradt állandóan, hisz otthon szuper neki, semmi dolga, csak babázgatni. Nem számít, hogy a szoptatás miatt a hormonok gondoskodnak róla, hogy a libidó kb nulla legyen, esetleg a szülés után a gát még mindig fáj, és olyan száraz a nő, mint a szahara, de a férfinak legyen jó...

Nem véletlenül van a gyerek születése utáni pár évben a legtöbb válás, és ezek nagyobbik részét (meg úgy általában a válások nagyobbik részét) a nők kezdeményezik. Mert jobb egyedül, az apa legalább az apás hétvégéken foglalkozik a saját gyerekével, és lesz egy kis ideje magára, nincsenek szexuális elvárások, nem kell egy másik felnőttet kiszolgálni, utána pakolni/takarítani...stb. Aztán ha nagyobb a gyerek, az elvált nők jelentős része talál új társat is, akit jobban választ ki, így vele van kedve szexelni is, örül, ha hazaér... stb.

2020. dec. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!