Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikor kapom vissza a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kapom vissza a feleségem?

Figyelt kérdés

Már 3 hónapja, hogy megszületett a fiunk.

Ugy erzem nem nagyon törődik velem az rendbe van, hogy a gyereket kell rendezni meg nyilvan ő az első ez tiszta sor viszont ha haza jövök egy szia vagy egy puszi jól esne.

Kezembe nyomja a gyereket mert ő el van fáradva de én ne legyek a karosszériás szakmába mikor egy csomó kocsit kell haza adni naponta meg stb. De ezt is el tűröm csak szex sincs mondja, hogy szeretne de ha oda kerül a sor akkor meg még véletlenül se merjem be tenni. Magamon meg észre vettem, hogy egyre jobban nézelődök másfelé szintem a kezemet rágom annyira jol nezki szinten akkor gondolkodás nélkül oda mennék hozzá de nem akarom megcsalni meg itt a kicsi is de nem tudom mi legyen mar vagy meddig tart ez az egész


2020. dec. 16. 07:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
38%
soha nem kapod vissza,hideg veled mint a jégcsap.nem is szeret,kiván abszolút.keress egy szenvedélyes kedves nőt aki melett újra ffi lehetsz.ilyen nőtől menekülni kell.45f
2020. dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
45%
A gyerekről egy szó sem esik. Ezek a férfiak nem is örülnek, hogy apák lettek? Miért látnak egyből riválist a piciben?! A szomszédomnak fülig ér mindig a szája amióta apa lett. Gondolom ő nem nyaggatja a nejét állandóan, hogy miért nem tartja oda magát. Szégyen.
2020. dec. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
66%
52# Mert lehet hogy az ő felesége továbbra is szereti őt és nem lett jégcsap a gyerek miatt. Értem én hogy a gyerek fontos meg minden, na de hogy a párunkról teljesen megfeledkezzünk miatta...
2020. dec. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
39%

Azért én meghallgatnám a feleségét is, hogy miért nincs se puszi se pá, mikor hazaér a kedves férje.

Mondjuk megunta, hogy semmi kedvesség, semmi elismerés, semmi előjáték este, csak dugná neki befelé. Pár ilyen után nagyon meg lehet undorodni az egész szextől.

Ennek nem a szülés vagy a gyerek az oka. Ezzel gyerek nélkül is tönkremegy a házasság.


De abban mind egyetértünk, ahogy látom, hogy a kérdező a feleségét elveszteni fogja. Visszakapni így nem sikerúl, az biztos.

2020. dec. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
62%

#52 "Ezek a férfiak nem is örülnek, hogy apák lettek?" - de, tudod a férfi valójában a mazochista szinonimája, és ezért annak szokott örülni, amiből csak kára és vesztesége van.

"Gondolom ő nem nyaggatja a nejét állandóan, hogy miért nem tartja oda magát." ja... b, jelű alternatíva hogy a neje megmaradt normális nőnek, és a párjával együtt várja, hogy elteljen végre az a kib. 6 hét...


#54 "De abban mind egyetértünk, ahogy látom, hogy a kérdező a feleségét elveszteni fogja." - ja. Minél hamarabb, annál épebb bőrrel, kevesebb veszteséggel ússza meg. Nekem sajnos anno belement 4 évem a harcba... életem legfölöslegesebb, legelpocsékoltabb ideje...

2020. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
89%
Császárral is fáj az együttlét 6 hét (!) után. Igaz csak az első - második alkalom, utána olyan mint régen. Lehet, hogy sok nő fél ettől nem tudom.
2020. dec. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
32%

#56:

Nem csak az első pár alkalom, és nagyon sok türelem és gyengédség kell. Különben marad a fájdalom minden alkalommal.

Gondolom, hasonló lehet a háttérben, amiért a kérdezőt a felesége megérinteni se akarja.

2020. dec. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
39%
#57 természetesen a nők a nők felelősségét igyekszenek kimagyarázni, de szerintem abban nyugodtan megegyezhetünk, hogy ha valakinek egészségügyi problémája van, annak nagylányosan (vagy nagyfiúsam éppen) orvoshoz kellene fordulnia, és nem a párját terrorizálni.
2020. dec. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
58%
58-as egyetértek,itt leirja a kérdező se egy puszi,se egy szia tehát nem is köszön.vagy már ez is fájdalmas egy "anyának"? simán tahóság,és ridegség.tegye le a fizuját aztán takarodjon mert ő anya....vicc.de vannak még papucsok kivel megtehetik.
2020. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
74%
Nézetem szerint a világ egyik legnagyobb aljassága, ha valakinek a párkapcsolat önmagában nem cél, hanem csak eszköz a "kicsike babukácska" érdekében. Ez semmi más, mint egy másik ember tönkretétele és kihasználása előre kitervelt módon, aljas indokból.
2020. dec. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!