Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikor kapom vissza a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kapom vissza a feleségem?

Figyelt kérdés

Már 3 hónapja, hogy megszületett a fiunk.

Ugy erzem nem nagyon törődik velem az rendbe van, hogy a gyereket kell rendezni meg nyilvan ő az első ez tiszta sor viszont ha haza jövök egy szia vagy egy puszi jól esne.

Kezembe nyomja a gyereket mert ő el van fáradva de én ne legyek a karosszériás szakmába mikor egy csomó kocsit kell haza adni naponta meg stb. De ezt is el tűröm csak szex sincs mondja, hogy szeretne de ha oda kerül a sor akkor meg még véletlenül se merjem be tenni. Magamon meg észre vettem, hogy egyre jobban nézelődök másfelé szintem a kezemet rágom annyira jol nezki szinten akkor gondolkodás nélkül oda mennék hozzá de nem akarom megcsalni meg itt a kicsi is de nem tudom mi legyen mar vagy meddig tart ez az egész


2020. dec. 16. 07:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 A kérdező kommentje:

Akkor egy kicsit bővebben.

Laktunk 2-en albérletbe szinte semmit nem tudott megcsinálni max felsepregetni. Én főztem én mostam ki a ruhát akkor még 12 órás műszak után. Láttam már gyereket felnevelni a hugom akkor született mikor 15 éves voltam nagyrészt én neveltem pulya fejjel. Segitsége van jelenleg a nagyijánál lakunk aki megfőz takarit 3 km re laknak anyosomék is akik szinten jönnek egy szóra ha valami kell neki. Én is ugyanugy pelenkázom öltöztetem fürdetem játszok vele altatom stb nehogy már én legyek a rossz.

2020. dec. 17. 07:32
 62/76 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező, ne foglalkozz vele... az ide irogató nők jó része szerint minimum szentté kell avatni azt a nőt, aki kitolt magából egy gyereket... és minimum örök hálát rebegve neki csókolgatni a lába nyomát is.

Valójában meg mondd el neki, mi a problémád, egyértelműen, és ha záros időn belül nem látsz változást, tedd lapátra. A saját érdekedben.

2020. dec. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
27%

Miért, szerinted nem vagy rossz, mikor ott a három hónapos gyereked, te azon kattogsz, hogy meddig tart ez, és mások után koslatsz? Ez szerinted jó?

Ha ennyire xar a kapcsolat, ennyire rossz feleség, minek csináltál neki gyereket? Jobb érzés volt gumi nélkül, de nem gondoltad, hogy így lesz a gyerek?

Komolyan nem értelek.

Ki milyet szakít, olyat szagol. Nehogy azt hidd, hogy azzal neked jobb lesz, ha félredugsz. Szerinted ha lebuksz, kinek a szemében maradsz jó ember? A gyereked is arcon fog köpni, ha egyszer megérti.

Nem te válalltad? Nem te csináltad? De.

Innentől a házasság nem arról szól, hogy a te farkad megfelelően legyen kitárazva, különben megcsalod vagy elválsz.

Neked is kár volt nősülni ég gyereket csinálni, nem fogod fel a lényeget.

2020. dec. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
24%
Ha kicsit is foglalkoznál a 3 hónapos fiaddal, nem lenne erőd és kedved más nőket nézegetni.
2020. dec. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
72%

#63, akármit is hisztiztek össze, de egy férfinak is joga van lapátra tenni egy nőt (akár babikástól) ha nem felel meg az igényeinek, nem csak fordítva.

" A gyereked is arcon fog köpni, ha egyszer megérti." - hát nem tudom, az én gyerekem előbb tenné azzal, aki levág neki egy ilyen ótvar gumióvszer-ügynök dumát... mert hát már felnőtt, és ő is szerzett tapasztalatokat az "anyatípusú nők" tárgyköréből. Tudod, amikor a gyrek felnő, és lesz saját párkapcsolata, akkor szokott ütni az igazság órája... és rendszerint nem úgy, ahogy azt az anyucik elképzelik, és remélik.

AZ meg, hogy egy kapcsolatban kinek mi mennyire fontos, az a saját döntése, nem kívűlről beszólogatóknak lett lap leosztva ebben se.

"Nehogy azt hidd, hogy azzal neked jobb lesz, ha félredugsz. Szerinted ha lebuksz, kinek a szemében maradsz jó ember?" - de, valszeg jobb lesz neki, mert kevésbé fog baleknek tűnni a _SAJÁT MAGA_ szemében. És ez az, ami igazán számít, nem az, hogy a (b)anyucik hogy fogják szórni rá az átkot utána. A gyereket meg nyilván akkor szabad az ilyenekbe beavatni, ha már neki is megvan a saját párkapcsolati tapasztalata... addig nem fogja érteni, hogy miről van szó.

2020. dec. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
64%

64# Te normális vagy hogy az alapból szar kapcsolatát még azzal tetéznéd hogy mégtöbbet dolgozzon a semmiért?


Ha téged a férjed leszarna és otthon hagyna a gyerekkel egész nap te mégjobban kinyalnád a seggét, hátha majd foglalkozik veled?


Néhányan kicsit fordítva ülnek itt a lovon. A kérdező napi 15 percet kér de ti belőle akarnátok mégtöbbet kisajtolni, ráadásul akkor se lesz rá garancia hogy később nem lesz fáradt. Tipikus női logika.

2020. dec. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
68%
#66, pont ezért nem csipázom az "anyatípusú" nőket, mert az átkozott "anyai ösztön" a világ legönzőbb késztetése felülír bennük mindenféle igazságérzetet, józan gondolkodást... ez meg max azoknak a férfiaknak jön be, akiknek első számú prioritás a minél sikeresebb utódnevelés... az ilyen férfi meg egyre ritkább, a többséget ezért az anyatigris-fajta nem vonzza, hanem taszítja. Ezzel meg nem tudnak mit kezdeni az érintettek, mert egyszerűen képtelenek felfogni, hogy jobb TÁRSNAK kellene lenniük, és nem jobb anyának...
2020. dec. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
15%

#66: Tipikus férfi logika: velem semmi baj, nekem nem kell változtatni, változzon meg a másik, különben lelépek.


Ezzel két pici baj van.

1. Senki se tudsz megváltoztatni. Az van, hogy te változtatsz, és erre reagál a másik, tehát ő változtat saját magán. Amíg te nem változol, a másik ugyanolyan marad.


2. Sok férfi felejti el azt, hogy ha nem ad bele semmit a házasságba és az apaságba, akkor nem fog hiányozni akkor se, ha fizikailag sincs jelen. Kevesebb lesz a mosatlan és a

szennyes.


Itt is az van, hogy a kérdező IS változott, ezért áll hozzá másképp a felesége. De ezt nem veszi észre, csak az erre adott reakciót: nincs szex.

Viszont ahol nincs akarat a jobbításra, ott nem is lesz jobb. Ez van. Vagy mindketten dolgoznak a házasságukon, vagy megette a fene. Úgy nem lehet, hogy egyedül a másik a hibás, javuljon meg ő.

2020. dec. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
0%
"1. Senki se tudsz megváltoztatni."- ez igaz. De a saját sorsán tud az ember, ha idejekorán megszabadul a társnak alkalmatlan "társtól". Így utána nem fogja saját magát kihasználtnak, áldozatnak érezni, lényegesen jobb lesz a közérzete...
2020. dec. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
100%

#69:

Érdekes, mert az elvált pasik szoktak sírni a legjobban, hogy kiszipolyozza őket a gyerektartás, és a gyerektelen csajuk mindenáron elüldözné a gyereküket, meg hasonlók.

2020. dec. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!