Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan hódítsam vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza a felesegem egy ellaposodott házasságban?!

Figyelt kérdés
30F
2019. dec. 30. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mitől laposodott el a házasság? Mik a problémák? Vele próbáltad már megbeszélni?
2019. dec. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Úgy hogy ne vele törődj, hanem azokkal a dolgokkal amik őt foglalkoztatják.

Tehát nem csokor és csók, hanem az éppen aktuális problémái, hobbijai, bármi ami foglalkoztatja, abban támogasd.

2019. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Ahhoz az okot is kéne tudni! Mit tettél meg és mit nem eddig?

Mert vagy meghódítani kell (ha nem udvaroltál eddig eleget neki) vagy lenyűgözni (összeszeded magad és aktív, cselekvő, céltudatos férfi leszel az életben)!

2019. dec. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Bármi olyannal, ami nem üres gesztus, aminek van jelentősége az ő számára. Lényegében azzal, ha érdemi kapcsolatot teremtesz vele (emberileg, szóban), meghallgatod őt.
2019. dec. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%

Wellness, ajándék, randi, kirándulás, új dolgok a szexben.


Szóval bármilyen közösen megélt új élmény, felfedezés, amilyet még egyikőtök sem csinált.


Nosztalgiázás, szerepjáték, kocsikázás...

2019. dec. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Cseréld le.
2019. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés semmi infót nem tartalmazott, akkor szerinted milyen választ írjunk?
2019. dec. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Én pont egy ilyen kapcsolatban vagyok nőként. Ezért írok. Nekem ami hiányzik, az a több együtt, kettesben töltött ido(2gyerek van), a beszélgetés, az őszinte érdeklődés a másik felé, és a hosszú szeretkezés, nem az ilyen gyorsan, van 10percunk típusú. Erintesek, csókok (szexen kívül). Tehát a figyelem és a törődés.
2019. dec. 31. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ő mit tett érted? Pl. én már férfiként nem tudok többet tenni, és mégis unalmas és szexmentes a házasságok. Konkrétan az van, hogy ő nem igényli a kettesben töltött időt, elutasítja a szexet. Neki csak a gyerek van meg a munkahelye. Aztán így a 40-hez érve meg már frigid is lett. Akkor most megkérdezem én, hogy ő mit tett azért, hogy én csak egy kicsit is jól érezzem magam. Ezt csak azért írtam le, mert a vízcsapból is az folyik, hogy a férfiak a szemetek, a figyelmetlenek, a lusták, minden miattuk van. Egy frászt! Én nulla szexuális élet mellett, nulla érzelmek mentén is kihozom magamból a maximumot a család és a gyerek felé.
2020. jan. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!