Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet fenntartani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet fenntartani egy sok éves házasságban a tüzet?

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Csald meg, bukj le és máris kész a parázs hangulat
2019. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Nehezen. Romantikázni kell, szerepjátékok, kirándulás, stb. Lehet tartani szünetet is. Nem összeveszve szakítani, félrekefélni, hanem pl pár nap külön vonulás, mindenki csinálja a sajtát dolgát, hobbijait, hétvégén meg adjad neki. Vacsora, mozi, nosztalgiázás, szex.
2019. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Sok energiát kell rá fektetni, új élmények, új programok, saját tér, no meg elfogadás, el kell fogadni, hogy nem lesz minden egyes mp izgalommal teli, hogy az értékelés pillanatát át kell élni, ahol csak feldolgozzátok az új élményeket.
2019. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Sehogy.

Főleg ha egyikük teljesen jégcsappá válik.

2019. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak a fentieket tudom ismételni. Tehát ehhez mindkét félre szükség van.


És dolgozni kell érte, hinni benne.

Az közösen szerzett új élmények a legjobbak 🙂

2019. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, dolgozni. Jött a gyerek, jött a frigiditás. A feleségem 7 év óta jégcsap, itt már semmi sem segít, mindent próbáltam már. Se romantika, se elvonulás, se wellness, se tengerpart. 7 év óta bárhol is voltunk nyaralni, sehol sem volt szex, mindenhol elutasított, igazából komoly indok nélkül. A hétköznapokban nála ki van zárva a szex, maximum 1-2 havonta egy erőltetett valami. Én sem jutok el a csúcsra, mert marhára frusztráló. Félúton abbahagyjuk, mert érezzük a nagy semmit, ő felöltözik, otthagy és átmegy a gyerek mellé aludni. Ja, 7 év óta ott alszik.


Diplomás, kulturált, jó beosztásban dolgozó figyelmes ember vagyok. Valaki mondja már el, hogy van az, hogy rengeteg nő a bunkókért rajong, és mindent megtesz, csak nehogy otthagyja őt az a munkanélküli alkoholista. Én mindent biztosítok a család számára, mint anyagilag, mint érzelmileg, és a kuka mellé vagyok állítva.

2020. jan. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!