Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hosszú házasságban szoktam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú házasságban szoktam még csókolózni a házastársak egymással az ágyjeleneteket kívül?

Figyelt kérdés
Én még fiatal vagyok, de ezt nem értem, mert a szüleim látszólag jól megvannak, de én még nem láttam őket csókolózni csak úgy.
2019. dec. 17. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
nem szoktak már,sőt ágyba se igen.
2019. dec. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ezt azért jobb esetben nem a gyerekek előtt csinálják a szülők. Fogalmam sincs, hogy a te szüleid szoktak-e csókolózni. 60 felett azért valószínűleg már nem olyan hevesek.
2019. dec. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak úgy általában kérdeztem
2019. dec. 17. 23:07
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Nálunk olyan 1,5-2 évig ment a csókcsata, aztán mindkettőnknél voltak fogászati problémák és hiába hozattuk helyre, soha többé nem tudtunk visszaszokni a csókra. Olyan volt, hogy én vágytam rá, de ő nem. Aztán sok év múlva, amikor érezte, hogy elveszíthet, ő akart mindenáron megcsókolni, de én már nem kívántam.
2019. dec. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Megőrülnék ha nem csókolóznánk, akár most akár idősebben.


)30-3x0)+27F

2019. dec. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
16 éve vagyunk együtt, szoktunk csókolózni, de nem a gyerekek előtt. 😊
2019. dec. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Mi nem csókolózunk, pedig még nem hosszú a házasságunk (6 éves). Szájrapuszik vannak, én gyűlölök csókolózni, a férjemnek meg szerencsére nem hiányzik. Az esküvőnkön volt utoljára valódi nyelves csók, egyébként azóta se. A szájrapuszit pedig még a gyerek előtt is megengedjük egymásnak :) Ágyjelenetek közben a puszik nem szájra kerülnek :P Azt azért már a gyerek nem látja.
2019. dec. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ritkul. A férjemnek nem megfelelő a szájhigiéniája, reggeli ébredés után sokszor bepróbálkozott én meg eltoltam, hogy minimum fogmosás után. Na ő kb napi 1x mos fogat. Retkes szájjal meg nem fogok csókolózni. Amúgy a világon a legjobb férj de erre egyszerűen nem tudom rávenni gyakrabban. Ami még ijesztőbb h nekem van 4 tömött fogam neki meg egy se rossz...
2019. dec. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!