Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikor kapom vissza a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kapom vissza a feleségem?

Figyelt kérdés

Már 3 hónapja, hogy megszületett a fiunk.

Ugy erzem nem nagyon törődik velem az rendbe van, hogy a gyereket kell rendezni meg nyilvan ő az első ez tiszta sor viszont ha haza jövök egy szia vagy egy puszi jól esne.

Kezembe nyomja a gyereket mert ő el van fáradva de én ne legyek a karosszériás szakmába mikor egy csomó kocsit kell haza adni naponta meg stb. De ezt is el tűröm csak szex sincs mondja, hogy szeretne de ha oda kerül a sor akkor meg még véletlenül se merjem be tenni. Magamon meg észre vettem, hogy egyre jobban nézelődök másfelé szintem a kezemet rágom annyira jol nezki szinten akkor gondolkodás nélkül oda mennék hozzá de nem akarom megcsalni meg itt a kicsi is de nem tudom mi legyen mar vagy meddig tart ez az egész


2020. dec. 16. 07:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
69%
Túl türelmetlen vagy. Nemrég született gyereketek, ennyi idő alatt nem fog minden visszaállni a régi kerékvágásba. Nem tűnsz menthetetlennek, szóval ha nem kacsintasz félre, kicsit megértőbb leszel, és a feleséged is ad puszit, amikor hazaérsz, akkor rendbe jöhetnek a dolgok.
2020. dec. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
30%
Itt az a kérdés, hogy mikor veszted el végleg, van-e még visszaút.
2020. dec. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
67%

Arról semmit sem írsz, mennyire veszed le a terhet a válláról, hogy ne legyen fáradt a szexhez. Tudod egy anya csak akkor kedvetlen és fáradt, ha hagyja, hogy egy link alak legyen a férje, akinek arra is van energiája, hogy nézelődjön. HA te is néha felkelnél a gyerekhez,, vagy szívesebben állnál hozzá az otthoni dolgokhoz, lehet többször kapnál p.nát nem gondolod?

(Egy anyuka/feleség)

2020. dec. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
73%

Ugy birom mikor a nökön van minden rogyásig apuka meg azon sir hogy felmosoronygy lett a pàrja akuvel nem lehet semmit kezdeni.


Elárulom azok a nök ragyognak akiket tenyerpkön hordoz a pàrjuk.

A nö téged szimbolizàl.

2020. dec. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
28%

Milyen remek hogy mindenki leszarja a tényt hogy szegény fickó egy szemernyi figyelmet se kap miközbe a családjáért gürcöl egész nap. Őszintén mennyiből tartana egy estét együtt tölteni és kicsit neki is a kedvében járni?


Sajnos innentől te már nem vagy prioritás, csak a pénzed meg a munkád kell neki a gyerekneveléshez, és ez szerintem nem fog javulni...


Nem csodálkoznék ha ilyen hozzáállás mellett közölné a kérdező hogy akkor élj a gyerekeddel és otthagyná őket.

2020. dec. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
70%
#15! Az a szegény fickó ahelyett, hogy besegítene a feleségének, más után nézeget és sajnáltatja magát. Megszületett a gyerek, akinek most több időt kell szentelni és ezt nem tudja megérteni. Anya vagyok és feleség. A férjem az apai kötelességén felül is sok dolgot vesz le a vállamról, munkahely, ügyelet, hobbi és házfelújítás mellett is. Elképesztő, hogy mennyire felnézek rá. Nincs ideje nőzni, de minek is, hiszen így nem vagyok hullafáradt ahhoz, hogy az ágyban megadjak neki mindent. Közösek a gondok, közösek a terhek, és igen, jó darabig a gyerek lesz a középpontban! Ha ez nem tetszik a férjnek, el lehet kezdeni segíteni a feleségének, vagy lelépni.
2020. dec. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
22%
16# Értem, tehát egy anyától egy puszi és szia is csak úgy működik ha a mérleg túloldalán a férfi mindent átvállal tőle. Ennyit az empatikus, gondoskodó, multitaskingolásban kiváló nőkről. Az ilyen feleségnek inkább kőkemény üzlet a gyerek, mint minden más is.
2020. dec. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 anonim ***** válasza:
70%
17 Nagyon rosszul közelíted meg a dolgokat. Én sem szívesen enyelegnék olyan férjjel, akit nagyjából semmi nem érdekel.
2020. dec. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező!

Éjszakánként hányszor kelsz fel a gyerekhez? 4*1,5 óra alvás mellett van erőd nők után nyáladzani? Vágy alszol egész éjjel, és várod hogy az asszonyka rádpattanjon nagy zihálva a végkimerülés szélén?

Mire számítottál amikor felcsináltad? Hmm? Akartad a gyereket egyáltalán? Vágytál gyerekre?

2020. dec. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
65%

#15

Jajj, hagyjuk már! Úgy veri magát erre a legtöbb pasi, mintha gyerek nélkül megélne abból, hogy a tévé előtt ülve a farkát veri.

A másik fele, hogy akkor maradjon otthon ő a gyerekkel, és a feleség megy dolgozni. Az úgy jó? Nem jó, mert ő nem tud a gyerekkel mit kezdeni, jó esetben az anyja 3 hónaposan még kizarólag szoptatja.


Azt fel se vetem, hogy a gyerek után járó állami támogatás, adókedvezmény, családi, és a feleség Gyed-e, Csed-e azért jól jön a kasszába. De persze egyedül a nagy szent férfi teremti a pénzt, amiért körbe kell ugrálni.


Mire is? Mikor úgy viselkedik, mint egy féltékeny nagytesó. Hu de tiszteletre méltó és férfias...

2020. dec. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!