Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon összevesztem a férjemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon összevesztem a férjemmel és otthagytam vele a babámat. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
A gyereknevelés nagyobb kihívást jelent az életemben mint azt gondoltam, és ez feszültséget okoz kettőnk közt. Szeretem és imádom a babám, de testileg már tönkretett. A szülés utáni felépülés is hosszadalmas és nehéz volt, de azóta is állandó kimerültséggel küzdök nem tudom mennyire normális, de múltkor összeestem és bevertem a fejem mert elaludtam. A babám éjszaka nem alszik. A férjem 8 órás munkarendben van, délután hazajön, játszik velünk, fürdet, pelenkáz, jó apuka. Ma egy nagy veszekedés ütötte fel a fejét lényege az volt hogy ő egész nap dolgozik, sokkal többet tesz le az asztalra és hagyjam a kis gondjaimmal, mert ő fáradtabb én egész nap azt csinálok amit akarok. Mondanom sem kell mi lett a vége otthagytam a babával, hogy tanulja meg milyen is az. Viszont kicsit félek, hogy minek teszem ki a gyereket, nem vagyok attól rossz anya, hogy 1 hétig az apukája neveli, ugye? 4 hós és tápszeres. Nem a babával akartam eljönni, mert arra akarom megtanítani hogy sokkal nehezebb egy csecsemővel mint bármilyen munka.

2020. nov. 15. 20:40
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
55%
Jól tetted!Nem csak a tiéd az a gyerek.
2020. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim válasza:
35%

9-es!!! Megkérdezhetem h mi a problémád a válaszommal?


7-es vagyok

2020. nov. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
63%
Azért ezt jobb lett volna nem dühből csinálni, hanem pl. lehetőséget adni neki, hogy a munkahelyén egyeztessen, és bejelentse, hogy kivesz egy hét szabadságot.
2020. nov. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 Noren1989 ***** válasza:
32%

No, Kérdező, mizu?

Hogy alakult a dolog?

2020. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem jól tetted.

Neked is szükséged van a pihenésre.

Beszéld meg a pároddal, hogy mikor van szükséged ÉN időre.

Ha nem tudsz pihenni,újratöltődni, akkor kínkeserves lesz.

A picinek sem jó egy folyton kimerült fáradt anyuka.

A férjed legalább látja, hogy nem szórakozni vagy otthon.

Sajnálom, hogy egy ilyen oldalon osztottad meg a problémád.

Szerintem jó anya vagy.

Gondolom lelkiismeret furdalásod lett, azért írtad ki a kérdésed.

Ne hagyd, hogy a rosszindulatú ítélkező hozzászólások megkérdőjelezték benned azt, hogy igen is jó és szerető anya vagy.

2020. nov. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, 3 nap után hazamentem meg előtte való nap is a babához pár órát, de a férjemre rá se néztem. Aznap este megbeszéltünk mindent, vagyis ő kért bocsánatot és változtatunk a dolgainkon, remélem hosszútávon is működni fog.
2020. nov. 23. 21:22
 47/49 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy érett döntés. Kitartás..És máskor ne hagyjátok hogy eddig fajuljanak a dolgok.
2020. nov. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 Noren1989 ***** válasza:
74%
Szóval jól sült el. Javaslom, legközelebb ne vàrj eddig. Ha gondotok van, beszéljétek meg.
2020. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
50%

nem olvastam a válaszokat kérdező, de szerintem nagyon jól tetted és ez egy nagyon bátor lépés volt...

nem akárkire hagytad, hanem az apjával van...

az a normális, ha az apában meg lehet bízni.

És igen csak ebből fog tanulni a férjed!!!

Javasolok neked egy nagyon jó francia vígjátékot , bár nem kisbaba de gyermeknevelés , házimunka..pont erről szól a film , amit leírtál csak itt a nő nem lelép , hanem szerepet cserélnek a férjével a pszihológusok tanácsára...;) Nézd csak meg, most úgyis van rá időd..:D jah bár most nézem, hogy ez már egy régi kérdés...:D

2020. nov. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!