Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Másnak is ezt csinálja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ezt csinálja a férje, ha összevesznek valamin?

Figyelt kérdés

Ha összeveszünk valamin,akkor mindig felhívja a testvérét,még kb.2-3 haverját és mindegyiknek elmondja,hogy összevesztünk és engem szid egyfolytában mindenkinek. Ő csak az ő oldalát mondja mindenkinek. Én soha nem teregetem ki a dolgainkat senkinek,de tenyleg senkinek. Úgy gondolom ez ránk tartozik.Órákon át képes a vitáinkat mindenkinek mesélni,hogy én milyen szemét vagyok,elhord mindennek.

Aztán eltelik pár óra és akkor jaj ne haragudj,szeretlek. Ennyivel el van intézve,holott engem előtte azzal ahogy beszélt rólam,nagyon megbántott.A másik dolog ,meghogy ezeket a dolgokat amiket mond rólam,felnagyítja,hozzátesz,elvesz és közben megaláz.


Mindenkinek ezt csinálja a férje?



2018. júl. 4. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt hozzámentél is ilyen volt? Mármint így rendezte a konfliktusokat?
2018. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%

Nem. Viszont egy barátnőmnek nagyon okos húzása volt. Hallotta amint a férje a helyi kocsmában egy barátja válása okán kedvet kapva ő is ócsárolni kezdte szeretett feleségét. Ami vissza is jutott a fülébe. :)

Mit tesz a feleség? Ahelyett hogy jól elhordta volna mindennek, a szemébe nézett, és megkérdezte "Miért csináltad? " Majd fogadalmat tett: "Itt és most, megígérem neked, hogy Én Rólad másoknak SOHA nem mondok rosszat, nem terjesztem rossz híredet".. a férjecske zavarában köpni nyelni nem tudott... azóta se panaszkodik rá ;)


Szerintem ha valakivel a szeretet nyelvén beszélünk, és olyat mondunk neki (szeretettel) vagy annak ellentétét, mint amit ő mondd, az igazi Aduász.

A hisztinek és sértődésnek sosem volt jó kimenetele...

2018. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Egyik exem csinált ilyet :S Az még rosszabb mikor a kamasz lányával beszéli meg. Pfff

Joga van hozzá, te is megbeszéled a bnőkkel, de kifogatni..pfff így a haverok szemében te leszel a hibás, meg a szemét nő. Vagy már ismerik annyira, h tudják csak nyafizik, utána ugyis kibékül a nőjével.ű


Konkrétan min szoktatok összeveszni?

2018. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem csinálja. És ezt nem is tartom normális dolognak. Amolyan önbeteljesítő jóslat, vagy hogy is fogalmazzak. Ilyenkor csak a rossz tulajdonságaidra koncentrál, ellened fordít másokat, akik szintén csak a rosszat látják benned. Idővel észre se fogja venni a jókat.

Teljesen el fogtok hidegülni.

Ugyanaz, mint amikor a kedves férj addig szidja a szeretőnek a feleségét, amíg maga is elhiszi, hogy rossz a házasságuk. Csak itt haverokkal karöltve ócsárol.

2018. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ráadásul olyan haverjával is,akivel én meg soha nem találkoztam.Nem is ismer engem.
2018. júl. 4. 21:23
 6/15 A kérdező kommentje:
1.:Régen is,de maximum a legjobb barátjával és nem úgy hogy, beszélek egy órát ezzel aztán ha letettük hívom a következőt.
2018. júl. 4. 21:33
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Párterápia, mielőtt nem túl késő.
2018. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de nem lennék egy percig se tovább olyannal, aki így beszél rólam, és ezt komolyan gondolja. Első ilyen után kivágom, nem hogy megalázzam magam, hogy olyanhoz megyek, aki ennyire szemétnek tart.
2018. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
5%

Én ezt csinálom. Én nő vagyok mondjuk, de ez lenyegtelen. Így oldom a stresszt, így rakom helyre a negativ erzest és haragot. Ha ezzel végeztem, utána őszinte szeretettel tudok a parom fele fordulni és nyugisan tudjuk megbeszelni. Persze a parom ezeket sose hallja, mivel nem gondolom komolyan.

Esetleg kevesebbet sportol a ferjed vagy több stressz eri?

Tuti, hogy szeret és tisztel téged, csak így ereszti ki a gőzt.

2018. júl. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Gratu,egy 13 éves tinilány a férjed :D tiltsd le a telefonról és szobafogság!
2018. júl. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!