Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek arról ha első randin összekaptok valamin? Egyből lapát?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy csajjal vagyis randiztunk tegnap de már ott összevesztünk... Vagyis ne nevezzük összeveszésnek de azért mégis olyasmi.

Igazából nagyon szimpatikus a csaj, csinos humoros és hasonlóak is vagyunk ez egyből feltűnt de szerintem neki is mert hamar egy hullámhosszra kerültünk. Igazából minden tök jó volt amíg elő nem állt egy akkora hülyeséggel amivel egyből felhúzta az agyvizemet. Röviden annyi volt, hogy ő most megy majd egyetemre Pestre míg én jövőre végzek itt ahol lakunk (vidéki "nagy" város) de én egyébként Pesten (is) lakom vagyis oda is hazajárok sőt gyakran vagyok fent ismerősök meg rokonok miatt na mindegy a lényeg, hogy ő előadta hogy "innen" már nem szeretne pasit mert úgysem talál senkit hanem majd ha szeptemberben felköltözik (am úgy beszélt arról a putritól mintha legalább New York vagy Párizs lenne) Pestre akkor ott szeretne ismerkedni. Nagyjából ennyi volt a lényeg én meg szerintem tök jogosan tettem fel a kérdést hogy akkor mi mégis minek randizunk? Mert hogy bocs de én akkor nem pesti vagyok szóval hogyhogy szóba áll velem? De nem igáz tudott rá semmi értelmeset mondani sőt még ő volt megsértődve utána. Aztán tök kínos lett az egész nem is beszéltünk de pár perc múlva picit már megnyugodtam és beszélni kezdtem valami másról aztán már visszaállt a beszélgetés nagyjából normális kerékvágásba de nem volt felhőtlen mert flegmázott velem és be volt sértődve. Komolyan minden erőmmel jó pofát igyekeztem vágni de nem nagyon ment szóval mégegyszer felhoztam a dolgot és elmondtam neki, hogy bocsi hogy bunkó voltam csak nagyon szimpatikus volt nekem és nem minden nap találkozom ilyen szép és aranyos lánnyal de ha ő ilyen feltételekhez akarná kötni az ismerkedést akkor nyilván ez így nem működne én viszont szeretném őt megismerni. Mondjuk nem nekem kellett volna magyarázni de mindegy, erre is csak annyit mondott, hogy "jó". De még ezek után is be volt sértődve kicsit bár utána legalább már normálisan beszélgettünk elköszönésnél is adott puszikat meg megölelt. Én azért mást is akartam adni neki mikor átölelt és láttam hogy hezitál de végül csók nem lett.

Azóta nem írtam még neki facebookon mert nem is tudtam mit és nyilván ő sem írt és ott nem is beszéltünk meg konkrétan következő alkalmat szóval ez így elég cikis. Lesz még ebből valami? Vagy mit írjak majd neki meddig fog még "utálni"?

Nem oltottam le azért annyira még kb csak annyit mondtam amennyit leírtam ide. Azelőtt minden tök jó volt. Meg eljött velem szóval ez evidens de valószínű én is bejövök neki mert nagyon flörtölt meg kellette magát az elején nagyon aranyos is volt. Szóval most mi jön? Már bocsánatot kértem egyszer.


2017. ápr. 7. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

"De nem igáz tudott rá semmi értelmeset mondani sőt még ő volt megsértődve utána."


Nők többnyire nem viselik jól, ha rámutatsz a következetlenségeikre. :)

2017. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez így van egyes...azonnal besértődünk. Csak nem az első randin általában.
2017. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez dedós kérdés dehát nekem volt igazam nem? Ráadásul én kezdtem el "békülni" is és utána egy rossz szót nem szóltam csak igyekeztem a kedvében járni. De gondolom sértette a büszkeségét hogy vitába szálltam vele vagy nemtudom... Általában mindig a hisztikirálynőket vonzom be
2017. ápr. 7. 17:46
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Nálam már ott megbukott volna a lány, hogy "roppant fejlett érzelmi intelligenciával" rávágta azt, hogy jó. Akitől ennyi telik ki, az nem egy bölcs ember. Legalábbis tapasztalat. Ugyanakkor valahol őt is meg kell érteni. Szerintem hanyagold a keresését, ha szeretne, majd keres. A nők is törjék magukat, ha akarnak valamit, ne csak mi, férfiak.
2017. ápr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bár nő vagyok,de neked adok igazat :)

Nem ertem akkor tenyleg miert is randizott veled? Unatkozott, vagy nem volt mas dolga es szorakozott egyet vagy mi?

Es a reakcioja,hogy "jo"...hat az nagyon gaz.

2017. ápr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első randin?? 😃 zseniális!

Ajánlom elolvasni az Első benyomás c. könyvet, enkóron fent van.

Van róla szó benne, hogy az ilyen vitás dolgokat sajnos ismertség elején nem lehet ilyen agresszívan megoldani, mert pont ez történik, mint veletek... jó benyomás helyett beskatulyázzátok szépen a másikat a gyökér kategóriába, és vége a dolognak. Pedig lehet, hogy mindketten egy értékes embert veszítettetek, de ezt már nem tudjátok meg, mert egy teljesen nem odaillő dolog miatt utáljátok egymást.


Tehát ez a könyv abban segít, hogy jó első benyomást tehess úgy, hogy közben végig önmagadat adod.


Szerencsére elég egy tudatos fél is, hogy mindketten elégedettek lehessetek. Sajnos most mindketten hülyék voltatok, de hát nem is várható el, hogy csak tapasztalati tudás alapján tudjatok kezelni ilyet. Szerintem érdemes tanulgatni a könyvből, ennyi :)

2017. ápr. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez szimplan egy hulye szitu,az alapelkepzelese az volt h nem pasizik (ezt fejtette ki neked,bar nemtudom ezt miert a randipartnerrel kell,na mindegy), aztan jottel te es az elet felulirta.Hulyen jott ki,te meg oszinte voltal h rakerdeztel.Nagyvonaluan felul kellene emelkedni rajta,szerintem neked.Ha tetszik a lany,keresd meg es ne hozzatok szoba tobbe ezt.

Sajat pelda: kozos ismeros elhatarozta h minket az Isten is egymasnak teremtett.Kuldott 2fb profilkepet a ket felnek es a sracnak is belengetett 1 nehezito korulmenyemet,nekem is rola,mindketten visszairtuk h hagyjon mar,nem randizunk.Aztan elkezdtunk levelezni es 9honappal kesobb mar egyutt eltunk.Ha mindketten tartottuk volna magunkat ahhoz h nem vagyunk kivancsiak a masikra,nem szuszogna itt mellettem.

Szoval szerintem a csaj is tudja h marhasagot mondott de ha kicsit is buszke,elkonyveli jarulekos vesztesegnek es nem fog keresni.Ha te tul tudsz ezen lepni es kapcsolatotok lesz,meselhetitek majd rohogve az "unokaknak" h milyen hulyen indult:) Ha keresed es meg mindig duzzog,kuka.En igy csinalnam.

2017. ápr. 8. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem elb**tad ezt a szitut.. sebaj remélem tanultál belőle.


Az, hogy rákérdeztél.. nem gáz. Bár illett volna elütni egy poénnal és nem agresszióval, vagy számonkéréssel.. ő nem a barátnőd.. csak egy jövőbeli jelöl. Nem köti őt hozzád semmi komolyabb érzelem, max szimpátia, ami gyorsan el tud illanni. Azért se kérheted számon, ha másnap mással randizik.. max közölheted vele a nemtetszésedet kijelenető formában, ami nem lecseszés.


Besértődéskor viszont simán lehetett volna szívni a vérét.. persze poénosan...



bocsánatot kérni neked tőle? Legnagyobb baromság volt amit tehettél.. hisz ő bántott meg és vett semmibe téged és a randit. Ha legközelebb elküld a 3,14csába, akkor is te fogsz tőle bocsánatot kérni?!


Ráírhatsz fészbúkon, de 1 szóval se említsd, hogy "haragszik e?" Inkább azt írd, hogy megbántott és engeszteljen ki valamivel ha látni akar még... ezzel kb kiderül egyből, hogy hogyan is álltok. Mert vagy kapar, hogy láthasson, vagy közli, hogy bocs nem... Mind a 2 esetben nyersz.. első esetben mert te irányítasz és ő akar megfelelni neked.. második esetben meg le van zárva a téma, és kereshetsz másik csajt.

2017. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!