Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon összevesztem a férjemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon összevesztem a férjemmel és otthagytam vele a babámat. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
A gyereknevelés nagyobb kihívást jelent az életemben mint azt gondoltam, és ez feszültséget okoz kettőnk közt. Szeretem és imádom a babám, de testileg már tönkretett. A szülés utáni felépülés is hosszadalmas és nehéz volt, de azóta is állandó kimerültséggel küzdök nem tudom mennyire normális, de múltkor összeestem és bevertem a fejem mert elaludtam. A babám éjszaka nem alszik. A férjem 8 órás munkarendben van, délután hazajön, játszik velünk, fürdet, pelenkáz, jó apuka. Ma egy nagy veszekedés ütötte fel a fejét lényege az volt hogy ő egész nap dolgozik, sokkal többet tesz le az asztalra és hagyjam a kis gondjaimmal, mert ő fáradtabb én egész nap azt csinálok amit akarok. Mondanom sem kell mi lett a vége otthagytam a babával, hogy tanulja meg milyen is az. Viszont kicsit félek, hogy minek teszem ki a gyereket, nem vagyok attól rossz anya, hogy 1 hétig az apukája neveli, ugye? 4 hós és tápszeres. Nem a babával akartam eljönni, mert arra akarom megtanítani hogy sokkal nehezebb egy csecsemővel mint bármilyen munka.

2020. nov. 15. 20:40
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
48%
Én a helyében zárat cserélnék és a viselkedésedre való tekintettel kizárólagos nevelési jogot kérnék a gyerekre a gyámhivataltól.
2020. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
69%
Nem is baj az,legalább megtapasztalja.
2020. nov. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
76%
Menj haza, ilyenkor már nem szabad kint lenni!
2020. nov. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
69%

Miért lenne baj?

Ilyenkor már nem apuka?

Tanulgassa csak és értékelj, amit te teszel értük

2020. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim válasza:
70%

Mikor az elejét olvastam azt akartam írni mennyire megertelek mert nálunk is hasonló volt a helyzet kb az első fél évben, de ahogy tovább olvastam...en is voltam párszor ugy h azt mondtam megyek és elegem van,de ezt a megyeket sosem a baba nélkül gondoltam!!!

Nem értem miért a babádat bünteted kettőtök miatt...ezt másképp is meg lehetne oldani...SZERINTEM

2020. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
87%
Nem k*urva szomoru ez egy kicsit, hogy egy felnott ferfira, a gyerek apjara senki nem mer hagyni egy gyereket?:DD
2020. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 Noren1989 ***** válasza:
46%

Én nem ezért hűbazmegeltem :D #8.


Hanem amiatt, amit a 7-es is felvázolt.

Illetve mi lesz, ha apu rájön, hogy anyu még gyereket nevelni is alkalmatlan?

:D

2020. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Megkérdezném tőletek, hogy miért? Ha ő megy el az teljesen normális, hogy én mint anyuka vigyázok a picire. De ha az apuka, az nem? Nem magára hagytam a picit, hanem megmondtam az apjának hogy most akkor vele lesz, vigyázzon rá, ha így gondolkodik. Én csak szeretném, ha többé nem lekezelően viselkedne, mint amikor reggel munkába menet szemrehányást tesz, hogy még egy kávét sem főzök neki reggel, amikor már 6x etettem és szinte végig ringattam a gyereket éjjel és volt egy fél órám amikor bealudtam. Egyébként szerintem megérti majd 2 nap után mi volt a célom, és kibékülünk, de érdekel mas emberek véleménye, hogy hogy látják az ilyen helyzetet. Szerintetek csendben kellett volna tűrni, hogy jól van drágám igazad van én semmit sem csinálok vagy durcizni magamban hogy nincs is igaza. Ez egy gyors módja a tanulásnak és jó szívvel bíztam rá a kicsit, hisz nem először nyúl majd hozzá ő sem, én pedig 30 percre vagyok otthonról és állandóan elérhető.
2020. nov. 15. 21:07
 9/49 anonim ***** válasza:
83%

Jol tetted kerdezo, nyugodj meg.

Lekopkodik azokat a noket, akik nem mindent feladva, onzetlenul a gyerekuknek szentelik az eletuket, a pasikra ezek a dolgok nem vonatkoznak.

2020. nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Még egyszer leszögezném, nem azért hagytam ott mert nekem elegem van a gyerekből. Hanem direkt azzal a tudattal, hogy most az apjának kell vele lenni és megérteni mit jelent az anyaság. Ha magammal hozom a picit akkor azzal semmi sem változik. Ő megy dolgozni délután haza jaj ne haragudj és 1 hét múlva ugyanitt tartunk majd, hogy én csak itthon ülök.
2020. nov. 15. 21:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!