Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon összevesztem a férjemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon összevesztem a férjemmel és otthagytam vele a babámat. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
A gyereknevelés nagyobb kihívást jelent az életemben mint azt gondoltam, és ez feszültséget okoz kettőnk közt. Szeretem és imádom a babám, de testileg már tönkretett. A szülés utáni felépülés is hosszadalmas és nehéz volt, de azóta is állandó kimerültséggel küzdök nem tudom mennyire normális, de múltkor összeestem és bevertem a fejem mert elaludtam. A babám éjszaka nem alszik. A férjem 8 órás munkarendben van, délután hazajön, játszik velünk, fürdet, pelenkáz, jó apuka. Ma egy nagy veszekedés ütötte fel a fejét lényege az volt hogy ő egész nap dolgozik, sokkal többet tesz le az asztalra és hagyjam a kis gondjaimmal, mert ő fáradtabb én egész nap azt csinálok amit akarok. Mondanom sem kell mi lett a vége otthagytam a babával, hogy tanulja meg milyen is az. Viszont kicsit félek, hogy minek teszem ki a gyereket, nem vagyok attól rossz anya, hogy 1 hétig az apukája neveli, ugye? 4 hós és tápszeres. Nem a babával akartam eljönni, mert arra akarom megtanítani hogy sokkal nehezebb egy csecsemővel mint bármilyen munka.

2020. nov. 15. 20:40
1 2 3 4 5
 21/49 barlanglakó íjjász válasza:
74%
Apuka hogy fog elmenni dolgozni? Kire marad a gyerek?
2020. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsot 22-es, én nem azzal kezdtem, hogy lelépek otthonról, hanem ez egy hetek óta tartó beszólogatás következménye és én elmondtam a férjemnek szépen, hogy nagyon kimerült vagyok, a pici éjjel nem alszik, állandó szolgálatot igényel és tudom, hogy a munka se könnyű, ki kell pihenni magát, de ne vegye semmibe az én tetteimet, mert az ő élethelyzete megy a szokásos módon, én vagyok az akinek az élete fenekestül felfordult. De nem értette, nem minden ember hallgat a szóra. A gyerekvédelmisek meg menjenek a picsába, fogalmatok sincs hogy működik a dolog, biztonságban hagytam az apukájával, ez semmilyen negatívumot nem ró fel számomra.
2020. nov. 15. 21:49
 23/49 anonim ***** válasza:
32%

Negatívum bizony, ha válásra kerül a sor, ha 5 év múlva akkor is.

Amúgy egy 4 hónapos gyerekkel még baromira az elején vagy, úgyhogy szedd össze a lelki világod és olvasd el a 22-es válaszát újra.

Amúgy 3 gyerekem van,tudom milyen az anyaság.

2020. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
70%

23 Ha gyereke van onnantól kezdve az ő dolga is, otthon maradhat vele szabadság stb. Nem természetes dolog,hoy mindig mindent csak az anya csinál .


Kérdező , remeljuk pár nap után észhez tér,sajnos sok férfi olyan,hog y csak akkor vesz észre valamit ha a saját bőrén tapasztalja mi az.

Nah meg pár napról van szó csak.

2020. nov. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
87%
25 Nem vagyunk egyformák van akinek 5 gyerek se okoz gondot, de a kérdező mint írta állva elaludt és beütötte a fejét ha ennyire kimerült így azt az egy gyereket sem könnyű ellátnia.
2020. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
19%

27# nekem meg úgy tűnik hogy a kérdező csak hisztizik.


25#

2020. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
74%
Ha valaki fáradt,kimerült az nem feltétlenül hiszti. D
2020. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
36%

Megértelek, viszont érdemes megvizsgálni, hogy ha mégsem érted el a kommunikációddal a kívánt hatást, akkor jól csináltad-e, illetve milyen egyéb olyan folyamatok mennek a háttérben, amik ezt a helyzetet generálták.


Gondolok itt arra, hogy ti a férjeddel szeretitek, és tisztelitek-e egymást?


Mindig ilyen volt-e a természete, vagy a gyerek érkezésével változott meg?


Hogy éltétek meg a szülés és fogantatás közötti időszakot?


Van-e bármilyen segítségeteket?(ilyenkor jó egy lelkes nagymama a babának)


A beszólogatás egyértelműen a tisztelet hiányára utal.Hogy kerültetetek ebbe a helyzetbe?Mikor borulhatott meg az egyensúly?


Te szeretetteljes vagy-e?És ő?


Neked szeretnék segíteni, de ehhez te is kellesz.


Hogy állsz az önbecsüléssel?

2020. nov. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
42%
Tényleg azt gondolod, hogy ez lesz a megoldás? A gyerekkel te voltál eddig 0-24-ben, szerinted mit fog átélni egy pár hónapos baba, hirtelen meglép egy hétre az ő mindene. Furcsa felfogás ez, én úgy vagyok, hogy vállaltam, sosem hagyom figyelmen kívül a gyerekemet, SOSEM, mert felelős vagyok érte. Lehet vitázni, megsértődni, de a gyereket ki kellene hagyni ebből, nem felhasználni az ócska játékaitokhoz.
2020. nov. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
39%
Szemmel láthatóan ő nem foglalkozik annyit a gyerekkel, mint te. Te tudnál a legmegfelelőbben gondoakodni róla. Így de, kicsesztél a saját gyerekeddel. Gratulálok! Jól megtanulja majd a baba apja... csak közben a gyerekkel nincs ott az anyja. Aki önként vonult ki a képből. Bosszút akartál állni, azért amit mondott. Kár hogy ezt a gyereket felhasználva teszed.
2020. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!