Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Köteles vagyok ilyesmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köteles vagyok ilyesmit elviselni egy házasságban?

Figyelt kérdés
Mozaikcsalád vagyunk,feleségem nagy lányát hat éve ismertem meg.Eleinte remekül alakult minden.Azt tudni kell én antialkoholista vagyok,ezért elvárom hogy feleségem se igyon alkoholt.Ezt megismerkedésünk elején közöltem vele egyértelműen.Mostani kérdésem lényege,feleségemnek fontos hogy lányát felköszöntse születésnapján és névnapján,így történt ez kapcsolatunk elején is.Tőlünk távolabb él párjával,ezért mi mentünk köszönteni,alkohol nem volt.Később úgy alakultak a dolgok hogy feleségem egyedül is ment köszönteni,ennek az lett a vége sajnos hogy valamelyest ittas állapotban jött haza.Én mélységesen megbántva éreztem magam,sőt többet nem is tartottam vele ilyen alkalmakkor.Persze nem csak emiatt,amiatt is hogy a köszöntések napját,időtartamát velem nem egyeztette.Tehát mostanában már egyedül megy valamint alkoholt is szokott inni.Nekem ebből teljes mértékben elegem van,miért kell egy születésnapból ekkora eseményt csinálni,a lány nem kisgyerek már.Pluszban elkezdett inni a feleségem,ez számomra megalázó,már a válás is megfordult a fejemben.Sajnos szeretem őt,nem könnyű kivitelezni.De azt sem hagyhatom hogy ezt tegye/tegyék velem.Mi a véleményetek a kérdésről?
2020. júl. 14. 18:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
91%
Én meg inkább jelentem mert tuti kamum
2020. júl. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
74%
"Micsoda szégyen hogy nejem szégyenszemre másnap visszamehetett a kocsinkért.Hogy én nem mentem az egyértelmű.Nem én hibáztam.Szomorú számomra hogy többségben megértőek vagytok a felelőtlen viselkedés iránt,a megbízható férfi pedig nem szimpatikus. "
2020. júl. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
94%
A szégyen meg a felelőtlen viselkedés az lett volna, ha ittasan autóba ül. Szerintem ülj le egy fotelbe, és karótnyelve a hínárral benőtt agyaddal próbáld végiggondolni, hogy mi is az a felelőtlen viselkedés. És még siránkoznak itt, hogy sok férfi nem kell senkinek.... Nos, a kérdezőnek is sikerült elkelnie. 🙈
2020. júl. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy Te a teljes absztinenciát választod, a saját gyermekkori élményei miatt, az a Te döntésed. Ettől még nem lettél megbízható... És toleráns, elfogadó meg intelligens sem... Azért mert valami hatására valamit vállaltál, az csak egy döntés, nem egy qva pozitív tulajdonság, ne keverd! Apádnál sem a pia volt a gond, hanem az alap természete, és a pia okozta dolgok összeadódása. Tehát mert Te antialk. vagy, ettől még nem vagy jó ember...
2020. júl. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem se nem szégyen, se nem borzasztó. Felelősségteljes ember nem ül autóba, ha ivott, hazamegy taxival. Ergo, a feleséged ugyancsak felelősségteljes. A borzasztó viszont te vagy.


Hogy mennyire vagy megbízható, azt nem tudom, nem ismerlek. Az, hogy nem iszol, az csak annyit jelent, hogy nem iszol. Az még nem garancia arra, hogy megbízható is vagy.


A posztjaidat olvasva viszont baromira nehéz természeted lehet. Én például nem is viselnélek el. És ahogy olvasom a hozzászólásokat, elég sokan vagyunk így.

2020. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
91%

Azt mondod, hogy itt minden válaszadó fiatal, és azért megengedő. Akkor most egy 66 évestől a válasz: baj van veled. Nagy. A feleségednek jobb lesz, ha elválsz.


Ja, és még nem voltam berúgva, nem is tervezem, merthogy nem iszom. És képzeld, a feleségem esténként megiszik mellettem az ágyban egy pohár vörösbort, mostanában egy pohár sört. Tegye, ha jólesik neki.

2020. júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!