Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Köteles vagyok ilyesmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köteles vagyok ilyesmit elviselni egy házasságban?

Figyelt kérdés
Mozaikcsalád vagyunk,feleségem nagy lányát hat éve ismertem meg.Eleinte remekül alakult minden.Azt tudni kell én antialkoholista vagyok,ezért elvárom hogy feleségem se igyon alkoholt.Ezt megismerkedésünk elején közöltem vele egyértelműen.Mostani kérdésem lényege,feleségemnek fontos hogy lányát felköszöntse születésnapján és névnapján,így történt ez kapcsolatunk elején is.Tőlünk távolabb él párjával,ezért mi mentünk köszönteni,alkohol nem volt.Később úgy alakultak a dolgok hogy feleségem egyedül is ment köszönteni,ennek az lett a vége sajnos hogy valamelyest ittas állapotban jött haza.Én mélységesen megbántva éreztem magam,sőt többet nem is tartottam vele ilyen alkalmakkor.Persze nem csak emiatt,amiatt is hogy a köszöntések napját,időtartamát velem nem egyeztette.Tehát mostanában már egyedül megy valamint alkoholt is szokott inni.Nekem ebből teljes mértékben elegem van,miért kell egy születésnapból ekkora eseményt csinálni,a lány nem kisgyerek már.Pluszban elkezdett inni a feleségem,ez számomra megalázó,már a válás is megfordult a fejemben.Sajnos szeretem őt,nem könnyű kivitelezni.De azt sem hagyhatom hogy ezt tegye/tegyék velem.Mi a véleményetek a kérdésről?
2020. júl. 14. 18:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
84%

Ez az, amit írtam is kérdező. Nem tudod úgyse lebeszélni. Ha inni szeretne, fog, csak legfeljebb titokban. Amit azonban tehetsz, hogy megpróbálsz kompromisszumot kötni vele. Elmondhatod, hogy mondjuk mikor elmegy családi ünnepre, nyugodtan igyon 1-2 pohár akármit, de hétköznaponként ne, mert téged nagyon zavar.

Nem mintha házas lennék, de nem az a lényege a párkapcsolatoknak, hogy mindkét fél képes áldozatokat hozni azért, akit szeret? Tehát neked is kéne valamilyen szinten, mert el fog mérgesedni ez a dolog.

2020. júl. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 A kérdező kommentje:
Értem amit írtok többen hogy én vagyok a merev személyiség.Alkohol témában nem tudok ezen változtatni.Nem is titkoltam ezt soha.Úgy érzem semmibe veszi a feleségem kérésemet hogy ne igyon.Ha szeret miért?
2020. júl. 14. 19:33
 33/76 anonim ***** válasza:
94%
🙂🙃 mert nem a tulajdonod. Ha bekap egy krémest és fosik tőle, az téged miben hátráltat? Ha egy-két ital jól esik neki, az téged miben hátráltat? Ugyanaz. Egyébként nem merev vagy, hanem hülye. 🙂
2020. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
90%

"Igen,magam is észrevettem hogy szereti az alkoholt."


Melletted én is rá kapnék, pedig rühellem az ízét.

Válj el, mert a feleséged valószínűleg ïgy vezeti le az általad okozott stresszt. Megérdemel egy vidámabb, humorosabb, nem mohával benőtt agyú férfit. A szerszámodnak kéne ilyen merevnek lenni, nem a gondolkodásodnak.


45/N

2020. júl. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
6%

Szakemberek szerint, idehaza 1M+ alkoholista van.


Érdekes, hogy az itteni válaszolók többsége egy alkesz csajt véd.

Na az ilyeneknek kívánok alkesz szülőt, párt, gyereket, munkatársat,...

2020. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
98%
Aki szerint alkesz az, aki ünnepekor iszik 1-2 pohárral, az idióta. Meg azért egy absztinens embertől hangzik itt el az ítélet, aki eléggé kiszínezte a felesége teljesen normális alkohol fogyasztási szokásait.
2020. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
98%
#35. Ha vki alkalmanként iszik, az nem alkesz... Ne keverd a szezont a fazonnal.
2020. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
0%

37.-nek.


Ha én csak életemben 1X szexelek egy 6 éves fiúval, attól még nem vagy ok sem pedo, sem meleg, ugye? Hiszen életemben csak 1X történ!

2020. júl. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
98%
Étel, ital fogyasztás nem szex kategória kedves #38. Rossz a példád.
2020. júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
91%
38# te vagy troll vagy kibaszhottul idióta vagy.
2020. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!