Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élők, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élők, szerintetek is ez igaz?

Figyelt kérdés

Minden házasságban van áldozati szerepben valaki.

Pl. Nekem nagyon nehéz apátokkal, mert blabla...

Mennyi mindent eltűrök apátoknak, mert csak folyamatosan blaba..


A másik meg, hogy csak a rossz tulajdonságaira összpontosítunk pl. lusta vagy, érzéketlen vagy, feledékeny, ahelyett, hogy a jó rulajdonságát is néznénk, családcentrikus, megértő, segítőkész stb..


Csak random példákat hoztam, a lényeg, hogy valaki a házasságban mindig fölényben van és a házastársa rossz tulajdonságán lovagol az egész család előtt. Máshol is így van?


2020. jún. 20. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan állítom, hogy a házasságok többségében nincs így.

Ffi/79

2020. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi ketten vagyunk a férjemmel, de nincs így. Szüleimnél sem ezt láttam.
2020. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem értettem azokat, akik folyton a házastársukat szidják, kritizálják mások előtt. Ezzel inkább saját magukat degradálják. Szerintem pont nem az van fölényben, aki a másikat leszólja, hiszen pont neki "rossz".


Mi 10 éve vagyunk együtt a férjemmel. Előtte mindkettőnknek volt egy hosszú élettársi kapcsolata, így megtanultuk, hogy hogy lehet elrontani egy kapcsolatot, illetve mire kell ügyelni, hogy ne rontsuk el megint. A jó párkapcsolat senkinek nem jár, azért tenni kell. Ha neked nem jó a másikkal, akkor neked kell változtatnod, mert neked nem jó. Itt is sokszor olvasni, hogy valaki szidja a párját, és tőle várja a változást. De miért változna bármi is, ha az ember csak szidást kap. Mi lenne a motiváció? Mi rendszeresen megdícsérjük egymást, és ha valami nem tetszik a másik viselkedésében, azt is őszintén elmondjuk, de nem úgy, hogy mondjuk a magunkét és szidjuk a másikat. Nekem mondjuk előny, hogy kisgyerekekkel dolgozom, és tudom, hogy a dícsérettel sokkal többet elérünk, mint szidással vagy büntetéssel.

2020. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Huh, anyám ilyen, egyfolytában szapulja apámat, hogy semmit nem lehet rábízni, mekkora balphasz, lusta stb. Ez ment egész életünkben. Oké, de ki ment hozzá? Ki választotta anno? Naugye...

Amúgy nem, nem minden házasság ilyen, az enyém pl. nagyon más.

2020. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem minden hàzassàg ilyen.
2020. jún. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak 24 évet éltem házasságban, de nyomokban sem volt ilyen.
2020. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, én hajadon vagyok és csak a szüleimnél látom ezt.
2020. jún. 26. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!