Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezhet olyan, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy a férjem csak barátkozik a kolléganőjével?

Figyelt kérdés

A férjem olyan fél éve nagyon jó kapcsolatba került egy kolléganőjével. Először csak napi szinten chateltek. Március óta nem találkoztak, férjem bejár, a nő otthon van home office. De június óta mostmár naponta kétnaponta videóhívásban beszélnek, napi 1-2 órát. Van hogy azért ér haza csak este 8-ra mert 5-7-ig dumáltak. Ő azt mondja, csak egy hullámhosszon vannak és szeretnek beszélgetni, csak barátság.

Ti ezt elhinnétek?


2020. júl. 12. 14:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
90%

Azzal nem lenne bajom, hogy jóban van kollégával. De a napi 2 óra videochat azért túl sok. Ennyit én a legjobb barátnőmmel nem beszélek vagy a párom sem a testvérével. Szóval ez túlzás.

Szerintem szólnék, hogy menjünk el közösen valahova. Ha kibúvót keres és vetít, akkor őszintén leülnék vele, hogy minden okom megvan arra, hogy azt gondoljam, hogy megcsal és hogy ez részemről nem fér bele egy házasságba.

2020. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon bántónak és sértőnek érezném ezt magamra nézve a helyedben.Sértve mint nő,mint feleség és anya..Jó picsán rúgnám a férjem ha ezt művelné,ez elég szemét dolog a részéről..És az ilyen dolgokból lesznek előbb utób ba viszonyok.Beszélj vele,hogy mi az mait ezek a beszélgetések adnak neki,és te vagy a gyerekeitek nem tudják azt megadni.Térjen észhez,mert ez nem havi egy sör a haverokkal esete,hanem bizalmas viszony egy idegen nővel..Inne már csak elhatározás kérdése hogy tovább lépjenek egy testi viszonyba is.
2020. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
65%

Heti 2 szex? És ez neked elég? Nekem nem lenne elég, persze azért nem lépnék félre.

Nézz a férjed után, mert nem csak barátok.

2020. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
100%

Én már csaltam. Kolléganővel. És volt (van) nőbarátom is.


Légy erős, a férjed megcsal. Csak nem akarod látni.

2020. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
100%
Történt valami fejlemény?
2020. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 A kérdező kommentje:

Igazából én rákérdeztem miért van ez, azt mondta csak kikapcsolódás az egész beszélgetés, nincs semmi emögött.

Viszont hétvégén itthon volt a gépe, és nyitva volt a céges messenger. Olvastam egy két üzenetváltást. Nem tudom mit gondoljak.

Olyanokat írt, hogy küldjön neki képet, meg ha korábban találkoznak, akkor magukra zárta volna az irodát. A legdurvább mégis az volt, hogy írta neki hogy ha találkoznak visz neki "banánt" de ő (mármint a férjem) nem azt fog enni hanem "kagylót".


Másrészt viszont többször írta a csajnak, hogy ő már nem csajozik, nyugdíjba ment, nem rontaná meg, meg csak barátilag ölelné meg.


Szóval nem tudom, olyan kettős az egész....


Olyan mintha flörtölne, de közben nem komoly.

2020. júl. 16. 21:12
 57/73 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ismerős a szitu. Csak játszik, csak flörtöl, nem akar semmi többet. Legalábbis nincs szándékában...de vágyik rá, legszivesebben megtenné ha tehetné. Egyetlen hajszál választja el tőle, egyetlen gyenge pillanat. Nagyon vékony jég...vigyázz.
2020. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
100%

kell neked ez a folyamatos félelem és megalázottság hogy mikor jelenti be

a férjed hogy most elmegy 2 napra a csajjal "beszélgetni" vagy esetleg elhagy végleg? mikor fogsz a sakrkadra állni ha már konkrétan az orrod előtt csinálják? elsőnek ledöbbentem hogy a férjed hogy tud ilyen pofátlanul viselkedni és kiszúrni a szemed ezzel a csak barátok vagyunk dumával, de olvasva a rekcióidat hogy milyen vakon, birka türelemmel kezeled ezt, ráadásul látva az üzeneteiket is még mindig azt mondod hogy " nem tudom hogy mit gondoljak", teljesen megválaszolta hogy a férjed miért tud igy átverni téged, mert a büdös életbe nem fogsz a sarkadra állni és kipenderiteni a férjedet, még akkor sem amikor ilyeneket ir egy másik nőnek hogy enné a kagylóját (vagináját). már súrolod azt a kategóriát hogy ha a férjed felcsinálná ezt a nőt és a dns teszt is bebizonyitaná hogy tőle van 99.9%-ban akkor te megnyugtatnád magad azzal hogy biztos a teszt téved és az a 0.01% az igaz a férjed pedig tényleg csak barátkozik. ha tökös vagy akkor összeszeded a férjed cuccait egyik nap amikor a csajjal flörtölget és kiteszed a lakás elé és lecseréled a zárat, ha kevésbé vagy tökös akkor összeszeded a saját cuccaidat és a kölköket és elmész anyádhoz tesódhoz barátnődhöz és nem veszed fel a ferjednek a telefont, esetleg de kiposztolod a fél utcát meg a házat az ő messenger beszélgetéseivel csak hogy értse hogy miért veszitette el a családját. ha pedig csirke vagy akkor folytatod amit eddig csináltál és boldogtalanul élsz amig el nem hagy.

2020. júl. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
100%
A banánt bele kel dugni a kagylóba!
2020. júl. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
100%

"olyan mintha flörtölne, de közben nem komoly"


-mi van? kérsz egy ébresztő órát vagy magadtól is fel tudsz ébredni?

ez nem csak olyan, henem flörtöl is"!

egy másik nőnek erotikus célzásokat tesz, napi 2 órában miközben otthon is lehetne a családjával és még ki tudja mit csinálnak hol vannak, és ez neked nem komoly? (hát végülis a kezét még nem kérte meg, igazad van...) miért hagyod hogy szamarat csináljon belőled? egyértelmű hogy a férjed már a kapcsoltuk jellegéről hazudott, gondolod hogy másban nem? én például sosem mondanám a barátnőimnek sem a férfi barátaimnak hogy "enném a kagylójukat" még viccből sem. Remélem felállsz és otthagyod, ennél többet érdemelsz!

2020. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!