Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezhet olyan, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy a férjem csak barátkozik a kolléganőjével?

Figyelt kérdés

A férjem olyan fél éve nagyon jó kapcsolatba került egy kolléganőjével. Először csak napi szinten chateltek. Március óta nem találkoztak, férjem bejár, a nő otthon van home office. De június óta mostmár naponta kétnaponta videóhívásban beszélnek, napi 1-2 órát. Van hogy azért ér haza csak este 8-ra mert 5-7-ig dumáltak. Ő azt mondja, csak egy hullámhosszon vannak és szeretnek beszélgetni, csak barátság.

Ti ezt elhinnétek?


2020. júl. 12. 14:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen a kolléganőnél/ben van munkaidoben is. Home office a férjednek is elérhető...
2020. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
92%
Hja, én is élnék a gyanúval, hogy nem videochaten megy a parti meló után még 2 órákat...
2020. júl. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
97%
Ha csak baráti a csevej, akkor miért nem lehet otthonról folytatni?
2020. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
92%
Senkivel se tudnék naponta 2 órán át folyamatosan beszélgetni! Szerintem ők sem.
2020. júl. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
95%
Egyértelmű hogy szeretők
2020. júl. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
96%

Így alakul ki a szerelem. Minden napi chat, megszokáshoz vezet, megszokás várakozáshoz, várakozásból vágy lesz, abból meg szerelem.

A rendszeres beszélgetésekkel azonnal le kell állni!


F

2020. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
92%

Ja és ennyi? Itt megkérdezed, elmondják sokan, hogy ez gáz és?

Mit fogsz tenni? Ugyanígy hagyod, mint eddig?

2020. júl. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
89%
Tizen+ éve vagyok házas de eszembe se jutna hogy a szabadidőmet egy kollégára pazaroljam nekem is van családom munka után inkább velük vagyok.Gáz nagyon gáz ez a helyzet valami izgatja abba a csajba.Amúgy köztetek mindem rendben van???
2020. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
95%

Én már azt sem hiszem el, hogy kolléganője home officeban nyomja még mindig. Szerintem azért marad bent, mert ott járnak össze 5-7-ig, mikor már nincsenek bent a munkatársak.


Ez nem normális és ha nem hagyja abba, hamarosan elvált nő leszel gyerekekkel.

2020. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez most komoly????Azért ér haza este 8ra mert egy kolléganő fontosabb mint te meg a gyerekei?Te mit gondolsz erről?Ez igy rendben van?Ilyen egy normális házasság?Ha tényleg csak barátok amit kétlek szerintem a férjednek nagyon bejön a csaj...Még akkor is érdekesebb neki mint te?
2020. júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!